Szexpartner fórum debrecen

Debreceni szexpartnerekkel kapcsolatos beszélgetések
vidékicigány · Újonc (2 hozzászólás) · 2012. január 27. 00:30

Csak még nem jött meg a segíjjjj!!!!

kaller00 · Kvázi-tag (80 hozzászólás) · 2012. január 27. 11:21

Az sz@r ügy.......

Don_Dani · Újonc (16 hozzászólás) · 2012. január 27. 13:07

oda én nem mennék ahol te jártál testvírrrrrrr 

Navigátor · Kvázi-tag (179 hozzászólás) · 2012. január 27. 16:14

Szia Bush, írhatnál még egy-két infót Jessikáról. Pl. milyen a franciája, milyen volt eksön közben, van-e csók, lehet-e mindenhol simogatni vagy kényeskedik, hogy ezt vagy azt nem lehet stb. Jól néz ki az igaz, de amikor felhívtam, nem volt valami kedves. Ő az, aki az ***moderálva*** viselő úton dolgozik?

 

kispogi · Újonc (16 hozzászólás) · 2012. január 27. 19:18

Üdv mindenkinek ismét városotokba látogatok közben meglátogatnék egy két lányt de nem tudom kit érdemes 30 alatti korosztályban infó kellene előre is köszi

uj · Újonc (3 hozzászólás) · 2012. január 27. 20:55

Sziasztok ,kérlek segitsetek szeretnék egy pár infot  Perlárol meg Candy -rol,ugyanis szeretném meglátogatni valamelyiket.Még nem voltam iyen helyen ugy ,hogy kérem csak az irjon aki volt is náluk előre is köszönöm.

vidékicigánny · Újonc (3 hozzászólás) · 2012. január 27. 22:30

osztán hunnan tudod asztat hogy nem én vótam pont előtted rágjam meg a kis töködet

 

Alvin · Tag (171 hozzászólás) · 2012. január 28. 00:10

én is szeretném ezt gondolni, csak ez a két kijelentés hogy "mind testileg, mind szellemileg cáfolta a beidegződött hiedelmeket" meg hogy "Viszont ez a lány kifejezetten értelmesnek és intelligensnek tűnt" nem ezt sugallta. Viszont az már igaz hogy nem a származás, hanem a viselkedés és a hozzáállás számít.

 

kisgeza1313 · Újonc (3 hozzászólás) · 2012. január 28. 14:43

Marcella(20)-rol tudna valaki infot adni ??? koszi elorre is ! 

Dius · Újonc (3 hozzászólás) · 2012. január 28. 16:28

Ezt igen csak benézted kedves Zsolty, mivel nem tudok róla, hogy Zsuzsi néven hirdettem volna, de ha Te jobban tudod, mint én akkor bocsánat de ha megkérhetlek ne állíts valótlanságot, mikor valójában nem is találkoztunk! Üdv Dia, vagy ha úgy jobban tetszik Marcella!!!!!!!!!!!!!!

 

Törölt felhasználó · 2012. január 28. 19:05

Sziasztok! Csütörtök este voltam Timi 19-nél. Azért írok, hogy ne járjatok úgy mint én. A lány egy nagyon csúnya csontváz. A hely a víztoronynál van. A lakás nem éppen tiszta. A lány ha igaz akkor zuhanyzott le, amikor odaértem. Az biztos hogy akkor öltözött. Lehelete, teste elég büdös (nagyon bagó szagú). Én csak egy fél órát kértem, de kb. fele időben végeztem és gyorsan eljöttem. Csak egy franciát kértem. Még másnap is az orromban volt az a büdös szag, hányingerem volt tőle. Amíg csinálta nem győztem elfordulni tőle.

 

Egy szekrényből elővett egy alig használt lepedőt amit leterített az ágyra hogy azon szexeljünk.

 

Az ajtót nem ő nyitotta hanem a barátnője. Ennyit a diszkrécióról.

 

Biztos nem megyek vissza többet!!!

 

 

Amikor a kellemes illatot érzem magamon az igen. Ahová szívesen visszajárok az Vivien 19.

Buenos · Tag (182 hozzászólás) · 2012. január 28. 23:54

Az első pillanatban én is arra gondoltam, hogy most "jégre mentem", de a kedvessége és ápoltsága miatt mégis maradtam, és nyugodtan mondhatom hogy nem bántam meg! A hozzáállása és a viselkedése teljesen rendben volt. A végén még röviden beszélgettünk, és ha jól emlékszem egyetemi tanulmányokat is említett. (Muzsikus családra ez azért nem jellemző.) Tehát összességében én csak ajánlani tudom!

 

zsolty · Kvázi-tag (105 hozzászólás) · 2012. január 29. 13:25

Kedves Marcella vagy Dius vagy Zsuzsi már nem tudom hogy ebből a hárombol jelenleg melyik vagy vagy akár már jön egy negyedik név...A neved kár változtatni mert itt futo tűzzként terjednek hogy ki mikor változtat nevet..Ne akard becsapni a vendégeket ...puszi

 

futar · Újonc (44 hozzászólás) · 2012. január 29. 13:30

Sziasztok. van valami infotok tapasztalatok LARA 30, DIAZ 30, ANITA 23 DORKA 29-ro ??? irjatok meg kerlek koszi.

szuszi · Újonc (5 hozzászólás) · 2012. január 29. 14:00

Szia.Pedig én is őt szemeltem ki magamnak.Bizonytalan lettem.Debrecenben3-4 sokkal jobb??????,Légyszi.!!!

jofejman · Újonc (2 hozzászólás) · 2012. január 29. 18:12

Alettáról tud valaki valamit? 

hamis · Újonc (5 hozzászólás) · 2012. január 30. 12:48

Valaki olyan kellene aki ***moderálva***nélkül bevállalja hogy megoszt némi tapasztalatot.Pusztán azért mert örül hogy adhat.

pasi · Újonc (14 hozzászólás) · 2012. január 30. 13:12

Az ilyet otthon keresd, ne itt , ez nem a jótékonysági egylet.

izácska · Kvázi-tag (142 hozzászólás) · 2012. január 30. 13:41

:D..Ezt most viccnek szántad??

 

izácska · Kvázi-tag (142 hozzászólás) · 2012. január 30. 14:15

 

Mert öröl hogy adhat??!!:Dhát ez jó...kis hamis te hol élsz még....az őskorba?


Téma indítva: 2010.02.25., 20692 hozzászólás összesen