Szexpartner fórum debrecen

Debreceni szexpartnerekkel kapcsolatos beszélgetések
Candy · Lelkes újonc (44 hozzászólás) · 2011. április 26. 12:48

Szia Ilko drága!

Köszönöm,jól teltek az ünnepek,szerencsére nem volt locsolkódás.Csak belülről egy kis sörrel,mert ugye a szalonnát le kellett öblíteni.Remélem,mindenkinek ilyen jó húsvétja volt,mint nekem.Meg úgy egyáltalán:szép napot,hetet,hónapot,stb.,mindenkinek!

A kici  kínái eszemesz küldőjének főleg!:)))

Puszika

ilko · Őstag (779 hozzászólás) · 2011. április 26. 13:10
Szia Szépség!:) Nekem annyira nem tellett jól, mert még szombaton egyszercsak beadta az unalmast a gépem, és persze aki ért hozzá külföldön van, hogyaza. Éppen ezért nem tartom valószínűnek azt sem, hogy a délelőttök (kora délutánok) kivételével tudok írni bármit is, mivel pár dolgot ki kell cserélni az otthoni gépemen (ez most a melóhelyről megy, de ugye ott meg csomó oldal le van tiltva alapból). Más alternatív megoldás pedig nem mindig van (mint pl a 24ei beírásaim), dehát majd csak elvegetálok addig valahogy otthon is, míg nem lesz újra működőképes a készülék!:) Ja és azért szerintem én még egy sörszagú Candyvel is tudnék mit kezdeni!:DDD

passeng · Lelkes újonc (51 hozzászólás) · 2011. április 26. 15:05

Egy pc szervíz nem érdekel? üdv

passeng · Lelkes újonc (51 hozzászólás) · 2011. április 26. 15:08

Hello Candy sima vagy citromos Ser volt? Finom a kici kínai, jó kissz kaja, occó ész nyami!

ilko · Őstag (779 hozzászólás) · 2011. április 27. 08:53

Hi!

 

Kössz, de nem. Annyira nem vagyok gépfüggő, megvárom míg visszajön haver külföldről, aztán majd elmondja mi a gáz, és mit kell venni!:)

tolvaj · Újonc (4 hozzászólás) · 2011. április 27. 11:32

Figyeljetek már!!! Ez a "Gróf" faszomvége ki a fene itt? Talán már végig járta az összes csajt? Infantilis inpotens hülye lehet, vagy más üzletét akarja rontani? Kül. kérdeztem meg csajt már, hogy ismerik e.... Azt mondják 1 igénytelen büdös fasz. Nem is tudom mit arcoskodik itt álandóan!? Unalmas!!!

Brian · Lelkes újonc (79 hozzászólás) · 2011. április 28. 13:34

Kedves MT-k,

nemrég felkerestem utóbbi 10 évem legnagyobb tévedését: Kamilla (40)-t. Magam sem tudom miért tettem ilyet, mikor én a vékony-normál testalkatú lányokat szeretem.

A képekről sajnos lemaradt, hogy akkora hasa van, mint egy gönci hordó. A képeken nekem egy normál testalkatú, nagymellű, nagymama korabeli hölgynek látszott. Súlyáról nem közöl adatokat, ezért mondom én: kb. 100-120 kg. Biztos van aki ezt szereti, engem a hideg ráz ki, ha csak rá gondolok.

Egyébként igazán kedves volt, de semmi maradandót nem kaptam tőle, persze az életre szóló tanulságon kívül.

Rendelkezik azzal az "előnnyel", amivel az ilyen kövér nők: ott hajtogatsz rajta puncit magadnak, ahol csak akarsz. Brrr...

Szerintem a mai fiatal lányok sokkal jobban értenek a szexhez, mint a 35-40-es asszonyok, talán mert korábban kezdik, meg nincs annyi gátlásuk, mint az idősebbeknek. Persze tisztelet a kivételnek (pl. Candy a csúcs!,). Az odaadással általában nincs gond, inkább a technikával, meg persze a látvánnyal, mert az idő megteszi a magáét. Persze a férfiaknál is, csakhogy mi a vevők vagyunk, és a vásárlónak mindig igaza van...

35 év fölöttieknél szinte csak rossz tapasztalatom van.

 

Hogy jót is írjak:

Tündérke (21): sokkal csinosabb, mint a képeken, a hangja a telefonban is és személyesen is nagyon kedves. Formás cicik ( ja, a fiatalság...), formás popsi, helyes arc, makulátlan bőr. Kellemes a franciája, majd hátulról olyan csinos, feszes, gyönyörű popsi látványa fogad, hogy mást már nem is akarsz!

Láthatóan szereti a munkáját. Nagyon ajánlott szolgáltató!

B.

ilko · Őstag (779 hozzászólás) · 2011. április 28. 15:31
Hi! Nem kötözködésből, de ha valaki nem tesz ki magáról egész alakos képet, akkor nagy valószínűséggel...

rakamaz · Újonc (8 hozzászólás) · 2011. április 28. 20:42


Na és kik azok a gyöngyszemek? Kíváncsian várjuk :)

Lámpás · Újonc (3 hozzászólás) · 2011. április 28. 21:13


Hello Brian!

 

Tündérke egyedül rendel? És milyen a kéró? A képek alapján elég lepukkant...

Brian · Lelkes újonc (79 hozzászólás) · 2011. április 29. 09:56

Teljesen igazad van, az ember mindig a saját hülyesége vagy naivitása miatt szív, azaz fut bele pocsék szolgáltatókba. Ami nem "kóser", oda el se menj. Üdv.: B.

Brian · Lelkes újonc (79 hozzászólás) · 2011. április 29. 09:58

Többen is vannak, de csak Tündérkét ajánlom. A kéró átlagos, se nem luxus, se nem tré. B.

Brian · Lelkes újonc (79 hozzászólás) · 2011. április 29. 10:00

Hali, nekem jobb a tapasztalatom a fiatalokkal (20-30 év), de igazad van, ne jelöljünk meg életkort. B.

Candy · Lelkes újonc (44 hozzászólás) · 2011. április 29. 10:18

Szia Grófom!

"Bokán rugós"sztori?Tekintsd ezt szőkeségem mellékhatásának kérlek,de nem értem.Kifejtenéd?(Akár sms-ben is.)A vígasztaló sokaság pedig egy dolog.Az egyéniségek hiányát semmiképp nem enyhíti.Azokból pedig nincs sok.Tetszik érteni?:)Nem sokára megint "szabadságolom "magam,de azért a keveseknek elérhető leszek.Vedd ezt felhívásnak,kérlek!:)))puszi

Füles · Újonc (11 hozzászólás) · 2011. április 29. 11:54

Sziasztok!

Lányok között nincs olyan, aki több órát is el tudna tölteni valakivel és nem a lóvét nézi?

ilko · Őstag (779 hozzászólás) · 2011. április 29. 13:00
Szia Candy néni!:) Ha a szabadságolás alatt esetleg, talán, netán elruccannál olyan helyre, ami picit közelébb van hozzám... (:DDD) Egyéniség? Te magad vagy a jeles példa rá, hogy milyen is egy egyéniség!:)

Túrista · Kvázi-tag (103 hozzászólás) · 2011. április 30. 15:46

Nem nézi a lóvét  ??????? Még a barátnők és feleségek is hajlamosak nézni a "lóvét" :)!

 

Dileo · Újonc (2 hozzászólás) · 2011. április 30. 18:57

Sziasztok! Látom nagy Candy fan site lett a fórum! :) Bár inkább én is a pozitív kommenteléseket olvasom szívesebben,mint sem a lehúzó kampány,ellen kampány,sületlen strigó vakert.Pár havonta olvasom vissza a téma szálait,de elég körülményes lett első olvasatra a szentély bejutás :) Én is kerestem még első hirdetése alkalmával Candy-t (márciusban egy korábbi számán),illetve üzentem is de reagálást sem kaptam.Mindegy.Most sem kell akkor próbálkozni a  kevesek "kiváltságát" véletlen sem akarom csorbítani.Talán megelőzőm,hogy a szomszédohoz vagy éppen ismerőshöz menjek Candy személyében,amire jó esély van :) Szoboszlóiak,vagy itt mozgolódóak! Erika43ról van valakinek tapasztalata?Város melyik részén van? Üdv.

Olec · Újonc (12 hozzászólás) · 2011. április 30. 19:19

=)

Candy · Lelkes újonc (44 hozzászólás) · 2011. május 01. 14:00

Szia Grófom!

Azt mondtam,ha az ember belerúg másokba,könnyen megfájdulhat a bokája.Ennek semmi köze hozzád,drága.Sokan attól félnek,hogy ha felfedik magukat,azzal esetleg visszaélhetek itt a fórumon,vagy bárhol.Erre mondtam,hogy nincs értelme másokba belerúgnom,mert egyrészt minek,másrészt abból nekem is származhat bajom.Ez az én meglátásom,de nyilván mindenki maga dönti el kire mit bíz rá.Azt pedig örömmel venném,ha meglátogatnál végre.Ha nem veszem fel a telefont,az azért van,mert nem tudom felvenni,akkor dobj egy üzit.

Puszi


Téma indítva: 2010.02.25., 20693 hozzászólás összesen