Szexpartner fórum debrecen

Debreceni szexpartnerekkel kapcsolatos beszélgetések
Candy · Lelkes újonc (44 hozzászólás) · 2011. május 01. 14:06

Szia drága!

Bocsáss meg faragatlanságomért,hogy nem vettem fel a telefont amikor kerestél,de ezt még sokan elmondhatják magukról.Tudod,nincs diszpécserem...Sms-ben pedig nem adok információt számomra ismeretlen érdeklődőknek.Megvan az oka,ha belegondolsz,talán megérted.Tehát kérlek,ne vedd ezt személyes sértésnek,nem akartalak kizárni a szentélyből!:))

Puszi

Túrista · Kvázi-tag (103 hozzászólás) · 2011. május 01. 20:28

Üdv Mindenkinek!

 

Egy kis értékelés.

 

Heni(35) Ő nem itt, hanem a PL-en hirdet. Hajdúböszörményben rendel. Én kikocsikáztam. Egy nagyon jószívű, nagyon kedves nő. Ráadásul nem is régen kezdett. A kedvességet, udvariasságot hasonlóval viszonozza. Fekete haj, sportos combok. Nekem bejött. Kellemes emlék.

Évi(24) Csapó utca (de nem 70 szám) Egy másfélszobás panel kisszobája. Az adatlapján nőiesen telt van feltüntetve, ami igaz is. DE! Nagyon szép és formás módon. Volt idő, mikor egyenesen ilyen volt az ideál. A bőre gyönyörű, illatos, hibátlan. A teste formás, kemény. Sehol egy tetkó, piercing. Utána még egy jót is beszélgettünk.

És végül, de nem utolsósorban(!) Barbycica(19)! Az utóbbi időben a legjobb döntésem volt! Intelligencia, igényes környezet! Valóban 19 éves. Valóban egyetemista. Ö pedig szép arcú, normál testalkatú, csinos. Az Ő adatlapján lévő minden fotó és minden információ a valósággal abszolút megegyező! Sőt! A valóság a várakozásomat abszolút felülmúlta. Órát voltam ott. Kedves volt, aranyos. Nem volt órafigyelés, siettetés. Oda voltam meg vissza. Nem vagyok visszajáró típus, de hozzá még lehet, hogy visszamegyek.

fűrészes · Újonc (8 hozzászólás) · 2011. május 03. 10:10

Sziasztok. Kit tudtok ajánlani aki jól masszíroz és jó a franciája. Előre is köszi.

zsuzska28 · Újonc (19 hozzászólás) · 2011. május 03. 21:07

Sziasztok!Holnap 4 ig még elérhető leszek,de utána 2 hétig Németországot próbálom meghódítani.Puszi Mindenkinek,ha hazaérek jelentkezem.Zsuzska

Füles · Újonc (11 hozzászólás) · 2011. május 04. 09:08

Túrista!

 

Tudnál több infot írni Évi 24-ről?

Egyedül dolgozik?

 

Köszike.

Túrista · Kvázi-tag (103 hozzászólás) · 2011. május 04. 12:46

Füles!

 

Annyit írtam amit a témához illiőnek és lényegesnek gondoltam...  Probléma mentes, kellemes órám volt. Ennyi.

 

Az meg, hogy ki és hányan dolgozik!? Se közöm hozzá, se nem érdekel.

 

Üdv.

 

 

Füles · Újonc (11 hozzászólás) · 2011. május 04. 16:34

Kedves Túrista!

 

Nekem fontos lenne az info, Te nem tudod miért!

 

Köszi!

pircsi · Őstag (29 hozzászólás) · 2011. május 05. 08:34

Sziasztok...

Nincs fent aktiv hirdetésem, de továbbra is elérhető vagyok,a  szokott telefonszámon...

Puszi

Brian · Lelkes újonc (79 hozzászólás) · 2011. május 05. 22:38

üdv,

Egy újabb gyöngyszem: Kinga (24). Azt hiszem, nem véletlenül van a képe az első helyen. Amikor a barátnő feeling találkozik a hozzáértéssel. Nem részletezem, nekem még kell ez a csaj. Többször.

B.

Brian · Lelkes újonc (79 hozzászólás) · 2011. május 05. 22:43

Szerintem lehet tanulni, hogy mi jó egy férfinak (vagy egy nőnek), de alapvetően akinek nincs érzéke a szexhez, abból nem lesz a lepedő őrjítő démona 20 év alatt sem. B.

Sergio · Kvázi-tag (135 hozzászólás) · 2011. május 06. 16:20

Biztos jó a csaj ,nem voltam még nála,nem tudok véleményt nyílvánítani. Viszont a képek alapján az tény ,hogy van kuffer rendesen :) ami nem feltételnül negatív (nekem az...)  . Viszont a VL a képeket(hírdetéseket) random nyomja,tehát biztos,hogy véletlenül van/volt az első helyen a képe! :)

Brian · Lelkes újonc (79 hozzászólás) · 2011. május 06. 16:57

Nem vagyok a védőügyvédje, de a valóságban sokkal csinosabb, jó feneke van. Szerintem hasonló az ízlésünk.

De legalább nem strapálod le előlem a csajt :)

Azt, hogy nem véletlenül az első helyen van, azt természetesen átvitt értelemben gondoltam. De nekem biztosan az első 8-ban van.
Üdv.: B.

csajozós69 · Újonc (7 hozzászólás) · 2011. május 06. 17:07

PL nevezetű oldal, és Dorka...ez van, nem tudok elszakadni tőle, favoritom lett, "nagy fenék" ide-vagy oda.

Ha nem adott a bájos arc, a kihívó tekintet, részemről mehet a hölgy modell alkattal, ahová csak akar:)

Ha kedves arcú, önmagával elégedett NŐ nyit ajtót, az már valami!

Nem mellesleg - vagy éppen úgy:) - melletlen deszkát itthon is tudok ölelgetni, elzavarom az asszonyt, és nekiesek a vasalódeszkának...na azon aztán se mell, se fogás:)

 

És kedves férfitársak, szerencsére vannak (én is ezen táborhoz tartozom), akiknek a diszkréció, és a meghittség is fontos a hölggyel ( és a szituációval) szemben támasztott elvárásokat illetően, no és az intelligencia...akinek van, tudja mit jelent, ha egy húron pendül a műveltség, értelem és a kulturáltság...a szexben is!

 

Üdv.Csajozós

Kicsi Laura · Újonc (24 hozzászólás) · 2011. május 06. 17:12

Sziasztok!

 

Ismét bekukkantottam  ide és okoskodom egy picit, ha nem gond! :-)

A képek listázása minden esetben időrendi sorrendben történik, képgaranciásoknál és a nem képgaranciásoknál is! Tehát mindig a legújabb a legelső! :-)

 

Köszönöm, hogy elolvastatok!

Szép hétvégét mindenkinek!

Laura

Túrista · Kvázi-tag (103 hozzászólás) · 2011. május 06. 20:58

Csajozós!

 

Ez mintha olyan "csajduma" lenne.... De legalábbis érdekes stílus....

 

 

Csupi · Újonc (7 hozzászólás) · 2011. május 06. 22:48

Szia!Valami konkrétumot(árak,tel.szám)tudnál küldeni erre a címre:ericsaszi@citromail.hu

KÖSZI!

Sergio · Kvázi-tag (135 hozzászólás) · 2011. május 07. 00:32

Hát nem tudom, akárhányszor újra belépek mindig más a sorrend, a képgarosok elöl ,de azok között is mindig más a sorrend. Nem hiszem ,hogy 1-2 mp alatt ujraaktiválnák a hírdetéseket, na mind1, lényegtelen :)

Kicsi Laura · Újonc (24 hozzászólás) · 2011. május 07. 05:32

Szia!

A főoldalon valóban mindig változik a sorrend, minden belépés alkalmával!

De nálatok azért az (is?) első az említett hölgy, mert ő a legújabb képgaranciás hirdető!

Szerintem sincs jelentősége a listázási sorrendnek! :-)

Füles · Újonc (11 hozzászólás) · 2011. május 08. 13:33

Köszi Túrista! :(

magas szőke férfi felemás cipőben · Újonc (11 hozzászólás) · 2011. május 09. 08:54

Szia!

Cleo volt az egyik kiszemeltem innen, nagyon bejön kép alapján, de ezek után azt hiszem kihagyom.

Teljesen hiteles a történeted úgy gondolom.

 

Candy:

Szívesen elmennék hozzád valamikor, csak a hírdetésed én bevallom nem találom.

Küldenél elérhetőséget?

Üdv.


Téma indítva: 2010.02.25., 20703 hozzászólás összesen