Üzenőfal

Any36 · Újonc (13 hozzászólás) · Április 16, 18:44

Sziasztok.  Végre itt vagyok Miskolcon!!! Péntek estig várlak titeket.  SPRICCELŐ forró PUNCIMMAL várok rátok! Csók Any 😘

Soproniszoba · Újonc (0 hozzászólás) · Április 14, 07:35

Sziasztok lányok fiúk szép napot mindnekinek Sopronban az osztrak határ mellett április végétől Kiado szobák lesznek akit érdekel 06701638767 telefonszámon hívjon 

szara26 · Újonc (4 hozzászólás) · Január 20, 14:39

Sziasztok 

Még ma elérhettő vagyok Pécsen 

Várom kedves vendégeket 

Puszi mindenkinek 

Lora. · Újonc (33 hozzászólás) · Január 12, 15:10

Kedves vendégeim, hétfőn - kedden nem lesz nálam melegviz, így tisztálkodási lehetőség sem, úgyhogy ne keressetek, szerdától találkozunk, köszönöm szépen a megértést!! 

Any36 · Újonc (13 hozzászólás) · 2023. december 24. 22:04

Kellemes karácsonyi ünnepeket kívánok mindenkinek!!!☃️🎄🎁 Csók Any 😘

Xéna33 · Újonc (2 hozzászólás) · 2023. december 03. 18:37

Sziasztok újra szeretettel várom régi és új vendégeimet egy kellemes kikapcsolódásra. Nyíregyhaza Sóstóhegyen.Hívj vagy írj bátran víberen

Dalma1212 · Újonc (0 hozzászólás) · 2023. november 23. 20:36

Uraim! 

Holnap még elérhető vagyok Pécsett. Ha egy kellemes kikapcsolódásra vágysz, keress bizalommal! 💋☺️🥰

Christal · Újonc (1 hozzászólás) · 2023. november 22. 22:14

Kedves RÉGI&ÚJ VENDÉGEIM!

 

PÉNTEK ESTIG MÉG MEGTALÁLHATÓ VAGYOK SZÉKESFEHÉRVÁRON - IDÉN ELŐSZÖR ÉS UTOLJÁRA!

 

Ha tapasztalt, érzéki, kedves, megbízható IGAZI HÖLGYET keresel masszázsra, tudod mit kell tenned :-)

 

Christal

06205900280

Victória · Újonc (0 hozzászólás) · 2023. november 05. 23:22

Sziasztok! 

 

Debrecen kellemes hangulatú kis masszázs kuckómban továbbra is várok kedves régi és új vevdégeim hívását. Általános nyitva tartás hétk. 08.30 - 15.00 ig. Bővebben telefonon illetve Debrecen Victoria Masszázs oldalon . Köszönöm szépen hogy elolvastad.pusy.

Henci · Újonc (0 hozzászólás) · 2023. november 01. 20:28

Ha nem vagyok fen ugyan ugy elerheto vagyok

Szentháromság · Újonc (2 hozzászólás) · 2023. szeptember 18. 14:13

Sziasztok! Debrecen szoba kiadó 25.-től. Kizárólag normális, korrekt lányt várunk,aki nyugodt környezetben szeretne dolgozni. Lehetsz kezdő is,mindenben segítünk. 🤗 Érdeklődni a 06204225671-es telefonszámon tudsz.  

MasszazsGyőr · Újonc (2 hozzászólás) · 2023. szeptember 08. 06:07

🇭🇺🇭🇺🇭🇺🇭🇺🇭🇺🇭🇺🇭🇺🇭🇺🇭🇺🇭🇺

Szia Mindenkinek!

Golden Rose a nevem, nagyon örülök, hogy bemutathatom nektek a személyes és online lehetőségeimet!

 

SZEMÉLYESEN: Ha igazi kikapcsolódásra vágysz Győr városban, várlak olajos masszázzsal és lingam masszázzsal és egyéb extra lehetőségekkel.

NETEN: De ha inkább online kapcsolatot keresel, ne habozz - elérhetsz webkamerán keresztül, +18 chaten vagy barátnőfeeling chaten.

 

Mindenkit szeretettel várok, bármelyik lehetőséget is választod! 😊🌼

 

WhatsApp, tel.: +36300897743

 

 

🇬🇧🇬🇧🇬🇧🇬🇧🇬🇧🇬🇧🇬🇧🇬🇧🇬🇧🇬🇧

Hello Everyone!

 

My name is Golden Rose, and I'm delighted to introduce my personal and online opportunities to you!

 

IN PERSON: If you're looking for real relaxation in the city of Győr, I invite you for an oil massage, lingam massage, and other extra possibilities.

 

ONLINE: But if you prefer an online connection, don't hesitate - you can reach me through webcam, +18 chat, or a girlfriend-experience chat.

I warmly welcome everyone, no matter which option you choose! 😊🌼

 

WhatsApp, phone: +36300897743

 


🇩🇪🇩🇪🇩🇪🇩🇪🇩🇪🇩🇪🇩🇪🇩🇪🇩🇪🇩🇪
Hallo Allerseits!

 

Ich heiße Golden Rose und freue mich sehr, euch meine persönlichen und online Möglichkeiten vorstellen zu können!

 

PERSÖNLICH: Wenn ihr echte Entspannung in Győr sucht, lade ich euch zu einer Ölmassage, Lingam-Massage und anderen Zusatzmöglichkeiten ein.

 

ONLINE: Aber wenn ihr lieber eine Online-Verbindung wünscht, zögert nicht - ihr könnt mich per Webcam, +18-Chat oder einem Chat im Freundinnen-Stil erreichen.

Ich heiße alle herzlich willkommen, ganz gleich, welche Option ihr wählt! 😊🌼

 

WhatsApp, Telefon: +36300897743

Iiii · Újonc (9 hozzászólás) · 2023. szeptember 03. 12:04

Sziasztok újra elérhető vagyok kallosemjen be 

Ha ki akarsz kapcsolódni csak keres nyugodtan 

Pusyyy

Sussy · Újonc (0 hozzászólás) · 2023. augusztus 05. 18:00

Sziasztok  drágám! Várok minden kedves úri embert  egy kos lazulás kikapcsolódásra nálam Sopronban  hívj vagy írj le ne késs

Sussy · Újonc (0 hozzászólás) · 2023. július 29. 12:48

Kedves leendő  és meglevő vendégeimet várom szerettel  egy kis huncutkodásra  és minden más egyébre siess ne maradj  le hívj vagy írj bizalommal 

Sussy · Újonc (0 hozzászólás) · 2023. július 25. 15:14

Várok minden kedves úri embert  még  a héten  Sopronba egy  kis huncutkodásra vagy egy kis masszázsra  a többit viberen vagy watsappon  vagy esetleg telefonon megbeszeljük pussy ha késel és esetleg nem tudsz jönni tisztelj meg azzal hogy szólsz 

Sussy · Újonc (0 hozzászólás) · 2023. június 13. 14:06

Várok minden kedves úri embert  Sopronba egy  kis huncutkodásra vagy egy kis masszázsra  a többit viberen vagy watsappon  vagy esetleg telefonon megbeszeljük pussy

Bella26 · Újonc (0 hozzászólás) · 2023. június 12. 08:06

Sziasztok ! Nyíregyházán szobát vagy lakást keresek , aki tudsz segíteni ezen a számon elér : 0630 838 2168 vagy viberen is elérhető vagyok ! Puszi 🥰

Marcsika · Újonc (3 hozzászólás) · 2023. június 11. 23:14

Kedves, régi és leendő vendégeim! Péntek estig Zalaegerszegen vegyok. Szeretettel várok mindenkit, kedves, diszkrét kuckómban! Több fajta testmasszázs, és többfajta prosztata masszázsom van számodra. Ezek kombinálva intim masszázzsal, csókolózással: IGÉREM fergeteges randiben  lesz részed! HÍVJ MOS!!!!!

Xéna33 · Újonc (2 hozzászólás) · 2023. június 10. 12:40

Sziasztok várom régi és új vendégeimet Nyíregyháza Sóstó egy  kis kellemes kikapcsolódásra el lazulásra lakásomon.Nem bánod meg. Hívj vagy írj Viberen. 💋💋


Téma indítva: 2010.02.25., 913 hozzászólás összesen