Üzenőfal

Barbi-nurse · Újonc (3 hozzászólás) · 2010. március 28. 12:54

Persze,megoszlanak a vélemények mint mindig!

A foto garanciáról csak annyit mondanék(olvasgatom hetek óta ki-mit ír),hogy nekem nincs foto garanciám,viszont nagy betűkkel kiemelve oda írtam,a hírdetésemhez,hogy vélemények írása engedélyezett!!!

1 éve vagyok ezen az oldalon,azóta folyamatosan engedélyeztem a vélemények írását,úgy gondolom joguk van látni az Uraknak a neg.,és a poz.tapasztalatokat egyaránt.

Azt,pedig,hogy az "Úr" korrekt lenne,nem gondolnám!!!

Mi az,hogy ha nem fizetsz akkor majd fölírok az oldalra?!

Valójában pedig azt sem lehet tudni,hogy Ti,akik annyira pártfogoljátok,nem-e valami ismerősi vagytok....

A lényeg,én nem szállok egy ilyen senkiházi miatt vitába senkivel,a szerkesztőség tudja a dolgát amit köszönök nekik,és nem csak én!!!!

Itt ez a legfontosabb!!!!!!

 

Lánykereső Szerkesztőség · 2010. március 24. 19:40

TISZTETL HIRDETŐINK!

TUDOMÁSUNKRA JUTOTT, HOGY HIRDETŐINKET  KÉT TELEFONSZÁMRÓL  ZAKLATJÁK, FENYEGETIK. A KÉT TELEFONSZÁM: 06706304054 ÉS 06702047845. MINDKÉT SZÁMRÓL SMS-BEN ÉS TELEFONHÍVÁSSAL MÁS OLDALAKON VALÓ HIRDETÉST AJÁNLANAK, MAJD, HA NEM MEGFELELŐ VÁLASZT KAPNAK, FENYEGETNI KEZDIK A HIRDETŐKET!
A VL SZERKESZTŐSÉGE ELÍTÉLI EZT AZ ETIKÁTLAN MAGATARTÁST, A TÖRVÉNY TILTJA AZ ILYEN TOBORZÁST. ÍGY HA EZ A JELENSÉG TOVÁBB FOLYTATÓDIK, SZERKESZTŐSÉGÜNK FOGJA MEGTENNI A SZÜKSÉGES JOGI LÉPÉSEKET AZ "URAK" ELLEN.
FENTIEK MIATT KÉRJÜK, HOGY FIGYELJENEK ERRE A KÉT SZÁMRA, TUDJÁK, HOGY NEKÜNK NINCS ÉS NEM IS LESZ KAPCSOLATUNK VELÜK ÉS MI MINDEN LEHETŐSÉGET FELHASZNÁLUNK ARRA, HOGY ÖNÖKNEK SEGÍTSÜNK ELKERÜLNI EZEKET A PROBLÉMÁKAT!

VL

Lexi Gödöllőről · Újonc (0 hozzászólás) · 2010. március 24. 10:26

Sziasztok!

Én egy kicsit vitába szállnék ezzel. Én az említett oldalon is hírdetek, soha nem volt velük problémám. Sőt, pozitívnak tartom azt, hogy a fotógaranciás képek tényleg fedik a valóságot. Személyesen felkeresnek időpontegyeztetés után, soha nem tolakodóan. Meggyőződnek arról, hogy valóban a hírdető lány van a képeken, sőt fotózásra is lehetőség van. Tényleg nem olcsók az áraik, de az anyagi ráfordítás mindig meghozza a gyümölcsét. Szerintem az említett oldal nem konkurencia, hanem lehetőség. Akinek módjában áll él ezzel, akinek nem, az nem teszi. Mindenkinek jó munkát és sok partnert kívánok: Lexi

Heni · Újonc (2 hozzászólás) · 2010. március 23. 20:53

Kedves Partnerek! Én egy korrekt szolgáltató vagyok Budapestről a XIII. kerületből, sajnálattal értesültem több partneremtől, hogy visszaéltek a képemmel. Mivel fontos számomra a becsületesség és a korrektség  a partnereimmel szemben is , ezért is sérelmezem, hogy nekem kell magyarázkodnom, az miatt, hogy Réka /06-20-552-1135/ visszaélt a képemmel és nem önmagát vállalta fel.
Én merek olyan oldalon is hirdetni  ahol több képem is ellenőrizhető.
Kellemes együttléteket kívánok nektek, korrekt lányokkal!
Puszi : Heni /*** moderálva ***/

Törölt felhasználó · 2010. március 23. 18:49

Hello!

Én csak sms-t kaptam az illetőtől, de nem válaszoltam, ő meg nem hívott.

Szerintem, ha nem reagáltok rá, békén hagy. (Vagy csak tőlem fél? :D) Huhúúúú!!!

Mostanában egyébként szinte csak negatív vélemény van, úgyhogy az övé már egy a sok közül.

Mindenki vagy kamu, vagy büdös, koszos, vagy a száztagú cigányzenekar van a másik szobában,

röhej az egész. Azért mégis vannak érdeklődők, akik ennek ellenére meg is találnak minket :)

Tudod, kit próbál lejáratni egy "férfi"? Hát, persze, hogy tudod!! :DDD

 

Barbi-nurse · Újonc (3 hozzászólás) · 2010. március 22. 20:19

Sziasztok!

Segíteni szeretnék minden hírdetőnek,én is az vagyok!

Van egy "Úr",aki ennek az oldalnak a konkurenciája,illetve annak adja ki magát a telefonban.

Engem pár nappal ezelőtt hívott,innen tudta meg a tel.számom,majd  rám eröltette magát,végig sem hallgatva,hogy Ő másnap eljön hozzám "csekély" 10 ezer forintért több helyre is fölteszi a hírdetésem.

Mivel nem adott esélyt sem arra,hogy közöljem vele nem aktuális,kaptam tőle egy sms-t amelyben ez állt:nem szeretik a kamusokat,és amiért nem voltam hajlandó 10 ezret fizetni neki,illetve egyáltalán a lakásomba sem engedtem be,ezért Ő majd fogja és negatív véleményt ír rólam,hogy lássák a partnerek.Ez ma meg is történt bár azóta lekerült a hírdetésem!

Na,de kérdem én,egy telefonos hangból honnan tudjuk mi azt megítélni,hogy valóban szerkesztő-e vagy csak egy szélhámos!

Azt mondta nekem,hogy járt már itt Miskolcon,a lányokat lefikázta mert nem csak én,hanem a többi lány sem állt vele szóba.

Nem véletlen!!!!

A pasi pesti (elvileg)de járja az országot és itt vadászik a lányokra!!!

Megadom Nektek a számát,aki teheti kerülje hacsak nem akar mínusz 10 ezerbe kerülni illetve azt gondolom,hogy akik itt hírdetnek az nem véletlen,hiszen én is meg vagyok elégedve ezzel az oldallal,biztos,hogy nem váltanék!!!

 A szélhámos száma: 0670/630-4054.

Remélem segíthettem Nektek!!!!!

További szép estét mindenkinek.

Anonimus · Újonc (0 hozzászólás) · 2010. március 22. 12:47

Sziasztok figyelmezteni szeretnék mindenkit:aki a Cius 21néven van fent nyiregyházn ferenc krt.24 szám alat dolgozik,oda ne megyetek mert teljesen kamu nem 70-kg hanem vagy 120kg ha nem több.és nem is magyar lány igénytelen ugy ahogy van a kinézetevel együt.

Törölt felhasználó · 2010. március 09. 13:51

Sziasztok!

Aki még nem tudná, Katónéni :) = Andrea, Veszprém.

Úgy vettem észre, hogy a hirdetésemet olvasók többsége felfogta, hogy egy képzett, gyakorlott masszőrrel van dolga és nem "mással". Időnként azonban befut a telefonomba egy-két értetlen, alig gyanús, hogy honnan lesegető férfiszemély és jobb, ha nem írom le, hogy miket akarnak, kérdeznek.

Aki átlag értelmi képességekkel bír  (a többség ilyen), még eddig tudta értelmezni a hirdetésem szövegét.

Masszázsról szól, én senkinek semmi mást nem ígértem. Mivel ezt a fórumot hál' Istennek moderálják, sajnos nem írhatom le, ma pl. két érdeklődővel folytatott beszélgetésemet.

Kedves értetlenek! Nem kell fenyegetőzni és jobban jár, akinek a telefonban mondom, hogy nem engem keres, mintha innen kell távoznia. Én kultúráltan beszélek mindaddig, amíg a *** moderálva *** is kultúrlény van.

Akinek nem tetszik, hogy itt hirdetek, nézegessen mást! Ilyen egyszerű. Remélem, értve vagyok mostmár.

 

Barbi-nurse · Újonc (3 hozzászólás) · 2010. március 07. 11:34

Sziasztok!

Én kifejezetten örülök,hogy létre jött a fórum,ugyanis remélhetőleg kiszűrhetőek lesznek azok a lányok,akik nem a saját képeikkel vannak ezen az oldalon.Van egy ezzel megegyező oldal,melyről azt hallom,hogy egyre rosszabb,"két fillért nem ér",és megmondom őszintén én is így látom,viszont a VL.nagyon jó,leg.is jó volt eddig és az is maradhatna amennyiben nem "fajulnának" el a "dolgok"(értem ezalatt a kamu,valótlan hírdetéseket,nem saját képpel ellátva stb.)

Az Uraknak pedig annyit üzennék,hogy ha 1-1 hírdetőnél nem engedélyezett a vélemények írása,akkor itt a lehetőség arra,hogy közzé tegyék!!!

Természetesen nem csak a negatív véleményeket értem,hiszen magamról tudom,hogy örömet okoz amikor olvasom a rólam írt véleményeket is,amit itt is szeretnék megköszönni azoknak,akik olyan jókat írtak rólam:-)

Igyekszem,hiszen úgy gondolom oda-vissza alapon tud csak működni a "dolog".

További szép napot kívánok Mindenkinek!!!!

Törölt felhasználó · 2010. március 04. 23:17

Krisztina és barátja néven vagyunk hirdetve ..miskolci fiatal pár vagyunk szeretnénk mindenkit tudatni arrol hogy március 12-dike után nem 10 orátol leszün este 10 ig hanem 17 orátol hajnal 2 ig.megértéseteket elölre is köszönjük.Krisztina és Jani.

Törölt felhasználó · 2010. március 04. 18:25

Senki ne foglalkozzon ezzel az úrral,  tel.30-5760150.

Törölt felhasználó · 2010. március 01. 08:26

Sziasztok kedves  vendégek!Várlak  benneteket továbbra is szeretettel!Remélem hasznos  lesz  ez a funkció mindenki számára!Puszi!Erika42

Lánykereső Szerkesztőség · 2010. február 25. 13:06

Oldalunk Hirdetői küldhetnek itt információkat egymásnak, partnereiknek, az oldal látogatóinak, illetve tehetnek közzé többeket érintő információkat.


Téma indítva: 2010.02.25., 913 hozzászólás összesen