Szexpartner fórum nyíregyháza

Nyíregyházi szexpartnerekkel kapcsolatos beszélgetések
Vito29 · Újonc (1 hozzászólás) · 2021. november 09. 22:08

Sziasztok. Dia nevű hirdetőről vélemény?? Valaki próbálta már ezt a sexchat témát?? Vagy hadjuk a bajba. Bocsi a kérdésért de nem rossz csaj az illető szerintem, a képek alapján. Vsizont hirdet egy pár helyen a telo szám alapján rá keresünk.  Vélemény?? 

ZéróZénó · Újonc (179 hozzászólás) · 2021. november 08. 20:17

Nekem van, dobj rám egy üzenetet, ide hiába írom, mivel nem hírdet itt, úgyis törlik, egyébként nekem ponzitív volt a randi vele.

 

Trander · Újonc (22 hozzászólás) · 2021. november 08. 17:10

Sziasztok! A masik oldalon hirdeto Bianka22-rol (hosszu szoke haju) szeretnek erdeklodni, ha barkinek van barmifele tapasztalata ne tartsa magaba, akar privatba is johet

Apukám · Újonc (8 hozzászólás) · 2021. november 07. 22:58

Amúgy is Zsófi nagyon le van fogyva, már nem olyan mint a képeken, tuti van valami baja! 

Leslie74 · Újonc (38 hozzászólás) · 2021. november 07. 18:19

Sziasztok! A héten meglátogattam Gretit. Korábban voltam már nála amikor még máshol rendelt tehát tudtam, hogy egy kivételes szépség fog ajtót nyitni. Amikor ajtót nyitott és megláttam megnyugodtam a szépsége semmit sem változott sőt még talán szebb lett. Elejétől kezdve nagyon kedves volt tényleg mindent megtett, hogy jól érezzem magam. A közös zuhany után kaptam egy kiemelkedően jó franciát mélytorokkal megspékelve utána egy nagyon intenzív lovaglás következett majd ismét franciát kértem és így is lett végem. Az időt maximálisan kitöltöttük a végén még egy kis masszázs is belefért. Mindent összevetve nagyon elégedetten távoztam és remélem lesz még lehetőségem újra meglátogatni. Részemről nagyon ajánlott a hölgy. 

bonanno · Újonc (42 hozzászólás) · 2021. november 07. 11:25

Ivon,Ivett vagy Zsófi.

 

Janesz2 · Újonc (81 hozzászólás) · 2021. november 07. 10:57

Elég gyenge a felhozatal.Tud valaki tuti tippet.

Boj26 · Újonc (57 hozzászólás) · 2021. november 07. 07:45

Ő is csak egy közönséges munkakerülő aki a város összes dákóját magába engedi csak pénze legyen. Biztos otthol volt kitöl látni illetve tanulni ezt a fajta viselkedést és szakmát!

Tymo80 · Újonc (64 hozzászólás) · 2021. november 07. 06:57

Azért  igen durva hogy ha megnézed az étlapot  és közlik veled egy kisebb vagyonnal indulj el,  Zsófinál is így  van . Beszeltem vele ő is  mindent is vállal, csak kavicsod  legyen.  Ha jól akarod magad nála érezni egy felóra 20 ropi  és még nincs popsi ha akarsz azt is mással fűszerezve  az 30 ropi...hmmm az szép  Ez az igazi rablás 

 

ninja10 · Újonc (24 hozzászólás) · 2021. november 06. 18:35

Még Miskolcon rendel

utanozhatatlan · Újonc (50 hozzászólás) · 2021. november 06. 18:28

Sok hírdetö bejelöl sok mindent, hogy több legyen az érdeklödö. Sokszor oda mész, már túl nagy a pici méret is a fenékbe és a végén elrántja a fejét.

 

Törölt felhasználó · 2021. november 06. 12:57

Attól hogy nincs hirdetés meg a nagyon vip vendégeknek lehet elérhető.  Ahogy más lány is csinálja........

 

Basa · Újonc (132 hozzászólás) · 2021. november 06. 09:10

Elfogyott a pénze biztos, ilyenkor mindent be vállalnak, mint sok hirdető

 

Szerencsközelit · Újonc (113 hozzászólás) · 2021. november 06. 08:07

Az a biztos ha felhívod megkérdezed és leteszteled:) én már kb senkinek se hiszek:)xd

 

Tymo80 · Újonc (64 hozzászólás) · 2021. november 06. 05:44

Jó reggelt.  Járt valaki mostanában Zsófinál  Nyíregyházán?? Tényleg ilyen bevállalós lett?  Szinte  mindent vállal  Anál  -tól  a szájba  elvezésig.  Mikor voltam nála utoljára  korlátozott volt nagyon az étlapja.  Masszázs, szex , és natúr francia.  Egy pár hét alatt sokat változott  ha lehet ezt mondani.  Ha valaki tud valami megköszönném.  Ha csak kamu , akkor inkább Debrecenbe próbálkozom. 

staffi · Őstag (1033 hozzászólás) · 2021. november 05. 22:37

Nem biztos... semmi sem biztos csak a halál ,hogy egyszer bekövetkezik😉

 

Gyesi · Újonc (15 hozzászólás) · 2021. november 05. 16:51

Szeintem az egyik legjobb szolgáltató volt - sajnos tényleg befejezte, ezt biztos helyről tudom!

Kis csávó · Lelkes újonc (208 hozzászólás) · 2021. november 04. 17:48

Köszönöm szépen. De a Maja érdekelne. 

Secrets2022 · Újonc (1 hozzászólás) · 2021. november 04. 01:01

Sziasztok!

Új vagyok a fórumon, új vagyok a témában is, első bevetésem tervezem. Segítséget szeretnék kérni, hogy ne legyen csalódás. Nyíregyházán van vékony, megbízható szolgáltató, aki esetleg a popot is vállalja? 
köszönöm szépen a segítséget előre is! 
szép napot! 

Bianka18 · Újonc (5 hozzászólás) · 2021. november 03. 22:33

Köszönöm 🥰 Viki vagyok 


Téma indítva: 2010.02.25., 16729 hozzászólás összesen