Szexpartner fórum nyíregyháza

Nyíregyházi szexpartnerekkel kapcsolatos beszélgetések
Szerencsközelit · Újonc (113 hozzászólás) · 2021. november 20. 12:17

Néztem én is de sok városban hirdet ki tudja melyik bolygón van valójában de az biztos csinos nekem is tetszik:)

 

staffi · Őstag (1033 hozzászólás) · 2021. november 20. 10:33

Dia 20 megvárom mig nem csak kamera sex van az étlapon mert ilyen jo karosszeriát vétek nem kiprobalni előbe. A kamera szex nem az en világom, viszont tiszteletbe tartom azt ,hogy jelenleg ezt válalsz csak. Akinek viszont bejön ez a szolgáltatás annak " próba cseresznye" 😉🙂

Janesz2 · Újonc (81 hozzászólás) · 2021. november 20. 07:13

Merci már valóban nem a régi eddig vállalt 40 felett is most meg nem de ki adja neki oda a személy igazolványát.Az adatlapján már kölcsönös franciát se vállal régen igen.

Palika28 · Újonc (44 hozzászólás) · 2021. november 19. 09:39

Tegnap meglátogattam Henit. Végre egy gyöngyszem Nyíregyházán,csak sajnos nem sokáig fog maradni. Köszönöm szépen a kellemes kikapcsolódást. Puszi

Samec · Újonc (19 hozzászólás) · 2021. november 18. 12:59

Na ,igen Karola kicsit túl lő a rózsaszálon, megbeszélt idő még mennyi az annyi erre 2 rózsa csokoral több lett,nem igen megyek többet,aki próbálkozik vastag bukszával induljon

 

 

 

Kis csávó · Lelkes újonc (209 hozzászólás) · 2021. november 18. 09:06

Szia. Én is kérdeztem annak idején róla,de nem kaptam választ. Így meglátogattam! Ajtón belépve egy nagyon csinos nőt láttam! Kedves volt végig velem. Nem sietett nem kapkodott,egy nagyon jó franciát kaptam tőle,mert csak arra mentem! Szóval korrekt,jó szolgáltató! Nyugodt szívvel ajánlom! 

 

emanuel82 · Újonc (143 hozzászólás) · 2021. november 18. 07:34

Nem fogsz csalódni! 😉

 

Harisnyaimádó · Újonc (6 hozzászólás) · 2021. november 17. 23:26

Sziasztok!

 

Laura (40), járt valaki mostanában nála? Szívesen fogadnék infókat róla előre is köszönöm! 

senkise · Újonc (19 hozzászólás) · 2021. november 17. 19:15

Melani 18 valaki?

Smash · Újonc (22 hozzászólás) · 2021. november 17. 15:27

Én Debrecenben voltam nála, hát nem bántam meg. :-) nagyon ajánlott részemről, tüneményes teremtés. Főleg, ahogy bájosan mosolyogva térdelt előttem és huncutul fel-felpillantva kényeztetett a szájával. Na az a kép nagyon beleégett a tudatomba. 😃

 

Palika28 · Újonc (44 hozzászólás) · 2021. november 17. 14:50

Hali.Holnapra foglaltam időpontot Heninél. Regota szemezek vele csak eddig Debrecenbe rendelt. Remélem nem fogok csalódni. Valakinek tapasztalat? Jöhet privibe is.

BlackMan88 · Újonc (39 hozzászólás) · 2021. november 16. 19:58

Huhh, Gréti nagyon jó, a barátnőmmel nem volt ilyen jó! 😆

Janesz2 · Újonc (81 hozzászólás) · 2021. november 16. 06:10

Van egy pár új hirdető mind két oldalon vajon ki a megbízható jöhet privátba is.

KAladár · Újonc (9 hozzászólás) · 2021. november 15. 18:15

Nálam a mostani hirdetők közül semmiképp nem ajánlott Fanni, Karola!

Viszont mindenképp ajánlott kategóriába van: Gréti19, Ivett, Gaby, Anna! Ezek csak személyes tapasztalatok, de nem hiszem h másokkal sokkal másképp tudnának bánni a hölgyek

Great · Újonc (5 hozzászólás) · 2021. november 15. 17:34

Üdv uraim ! Esetleg tudna valaki privátban egy kis információval szolgálni ,,Eni 41,, hölgyről?

Előre is köszönöm!

Bálint28 · Újonc (64 hozzászólás) · 2021. november 14. 18:49

Sziasztok! 

Jani2-n kívül, volt még valaki mostanság Anna-Massage 39-nél? 

Jani2 · Újonc (53 hozzászólás) · 2021. november 13. 16:48

Anna-massage (39)

 

https://videkilany.hu/masszazs/nyiregyhaza/anna-massage/t7g

 

Mai nap sikerült meglátogatnom Annát, a nevéből arra asszociálnánk hogy masszázs lány, a valóságban viszont inkább egy átlag hirdető ezen a téren. Telefonon hamar egyeztettünk, 15 perc múlva ott is voltam nála. Az ajtóban a megadott kornak megfelelő hölgy nyitott ajtót, Általában én a fiatalabb korosztályt keresem viszont véleményem szerint egy kifejezetten csinos hölgy. Talán számomra egyetlen negatívum a nem igazi cicik voltak de van akinek ez tetszhet. Franciára mentem hozzá és némi masszázsra, mind a kettőben kifejezetten jól teljesített, mindent úgy csinált ahogy kértem, semmiért sem nyafogott. Egy keveset Még -beszélgettünk majd távoztam. 

Véleményem szerint 1 találkozót mindenképp megért, és lehet újra felkeresem ha erre jár.

Jani2 · Újonc (53 hozzászólás) · 2021. november 13. 13:01

Kedves Basa!

 

Véleményem szerint akkor értékes egy fórum bejegyzés ha tartalma fontos információkat oszt meg másokkal és ennek megfelelően igyekszem figyelmeztetni vagy épp bátorítani férfi társaimat 1-1 lánnyal kapcsolatban. 

Ellentétben ezzel ide hánytál egy teljesen értelmetlen kommentet rólam nulla információ tartalommal így nem hogy a forum olvasói de még én sem tudtam megfejteni mire szerernél kilyukadni. Mindenesetre utána néztem, privát üzenetben több mint 2 éve beszéltem veled ahol ugyanis te magad kértél információt egy lányról, ahol el is mondtam neked külsőre nem nagy szám de én jómagam francia tudása miatt jártam nála többször is. Tanácsomat megfogadva felkerested de neked nem jött át olyan szinten mint nekem ami előfordulhat hiszen nem vagyunk egyformák. De kérlek, ennek már több mint 2 éve és ha valóban ez váltotta ki belőled a negatív érzelmeket irántam az több mint baj a te részedről, ha esetleg valami más akkor kérlek legközelebb pontosan fogalmazd meg mi szúrja a szemed és talán orvosolható a probléma.

Viszont ezzel kapcsolatban nem szeretnék többet hozzá fűzni úgyhogy ha nincs érdembeli mondandód akkor kérlek csak görgess tovább és ne foglalkozz válaszommal.

 

További szép napot,

Üdv, J.

 

Basa · Újonc (132 hozzászólás) · 2021. november 13. 11:14

Utána ez így szar az úgy szar

Másnak privátban meg 

Te vagy már egy kétszintű

 

Basa · Újonc (132 hozzászólás) · 2021. november 13. 11:11

Pedig te általában osztod az eszét mindenkinek, hogy így jó úgy jó ehhez jársz ahoz jársz ezt szopatom azt baszom, ehhez ezért járok vissza ahoz amaz ért

Néz magadra


Téma indítva: 2010.02.25., 16759 hozzászólás összesen