Szexpartner fórum nyíregyháza

Nyíregyházi szexpartnerekkel kapcsolatos beszélgetések
Hagymalovag · Újonc (1 hozzászólás) · 2019. augusztus 27. 20:03

Hello Urak! Évek óta látogatom az oldalt meg a lányokat, de nem tudtam hogy van fórum... :D Na mindegy pár infó:

 

Kitty 40-es dúskeblű szöszi: Néha nálunk is jár ezért gondolom tudjátok kiről van szó. Nekem ő volt évekkel ezelőtt az első "ilyen lány". Nagyon jó élmény volt, mindenben készséges volt és hát azok a cicik hmm...

Erika38: Nagyjából átfutottam a korábbi írásaitokat és én is csak ugyanazt tudom elmondani, korrekt volt végig francia OK, aktus OK.

Pati: Szép és kedves, a franciája jó, de nagyon hogy is mondjam... "gépies" sajnos az aktus nem is jött össze ez részben az én hibámból is adódott.

Dórcika: Úgy látom már nem hirdet egy ideje, de ő nagyon jó élmény volt számomra, mindent teljesített amit kértem.

 

Még volt pár lány, de ők átutazóban szoktak lenni és nem ugrik be a nevük, de majd figyelem ha itt járnak és akkor írok.

staffi · Őstag (1033 hozzászólás) · 2019. augusztus 27. 14:27

A közel múltban Anetka18 - hoz volt szerencsém. A várostól ugy tíz kilométerre volt megtalálható,lakás nem volt, kocsiba volt a pásztoróra! Nagyon negatívat nem akarok írni a hölgyről maradjunk annyiba nekem nagyon " egyalkalmas" látogatás volt!  Kor nem vészes max egy év plussz, kis alacsony lány, a képek fel vannak turbozva kicsit :) Aki nem hiszi járjon utánna.... :) 

staffi · Őstag (1033 hozzászólás) · 2019. augusztus 14. 20:35

Tegnap amikor voltam a Raminál, beszélgettem vele egy kicsit mondom van egy új lány, Perla 28 érdeklődtek nálam de nem ismerem a hölgyet! Erre mondja a Ramika itt van velem szembe lévő szobába! 😁😁 Mondom neki a végén bemutatod nekem? Mondta persze, de sajnos amikor jöttem  elfele szólni akart neki a Rami, de kiment a városba vásásolni :( Ha valaki esetleg volt nálla, vagy tervezi esetleg akkor egy kis infot szivesen olvasnák róla  a fórumon! Meglátogatnám, hogy magam járjak utánna, de most időhiányba szenvedek :(

TibetiSzerzetes · Tag (356 hozzászólás) · 2019. augusztus 14. 17:47

Adélka-t én is hívogattam az nap, de csak kisipolt, és jelezte a központ, hogy a hívott fél kap értesítő sms-t. Jó párat kaphatott...

Staffi esete is bosszantó, de az is, hogy ott a hírdetés, és nem érhető el. Semmi kicsöngés, hanem ki van kapcsolva. Legalább le lenne véve a hirdetés (Gaby, Dóri) vagy be lenne állítva, hogy melyik napokon érhető el (Anna).

Zárójeleseket azért tettem oda, mert ők már profin használják ezt, lehetne tanulni tőlük. 

 

Lili23 · Újonc (2 hozzászólás) · 2019. augusztus 14. 14:40

Köszönöm szépen staffi a dicsérő szavakat!:) Szeretettel várlak máskor is!:) Vannak még korrekt lányok..:)) Cippok

 

staffi · Őstag (1033 hozzászólás) · 2019. augusztus 14. 12:12

Igen az 🙂 csak az a régebbi hirdetős neve! 

 

Droberto · Újonc (29 hozzászólás) · 2019. augusztus 14. 11:50

 

Szia!

 

Orsyka =Jessy?

Ramiii · Újonc (15 hozzászólás) · 2019. augusztus 14. 11:28

Staffi 😘 Én köszönöm a kedvességed! 

Várlak máskor is szeretettel 😊😘

 

staffi · Őstag (1033 hozzászólás) · 2019. augusztus 14. 10:24

Tegnapi termésem: Az idézőjelbe "kedvencem," Adélka " Lebeszéltem vele előtte nap, hogy másnap megyek hozzá, de ugye a multkor reggel 8-ra volt lebeszélve akkor nem birt felkelni, most ezért tizórára dumáltam le vele! Megérkeztem, hivom töbször is, ... ki van kapcsolva.. sms küldök neki megköszönve a kedvességét, egy jó fél óra várakozás után gondoltam ez volt az utolsó esélyed "jányom"  majd ne csodálkozz ha neked se fog egy pár vendég elmenni a megbeszélt időre, kiváncsi leszek neked tetszeni fog-e, hogy szórakoznak az időddel, és hirtelen felindulásomba  felhivtam a Gia 39et, aki  pár száz méterre rendel az Adélkától és fogadott is, de olyan ideg állapotba voltam, hogy gyakorlatilag majdnem  semmivel egyenlő volt a teljesitményem, hozzáteszem, hogy a Gia végig türelmes volt és eggyáltalán nem rajta mullott a helyzet, hogy besült a dolog!! Végén váltottunk pár szót "Anikóról" közös ismerősünkről láttam a Gia arcán, hogy rendesen élvezettel beszél a volt kolléganőjéről és csak dicsérte! Megköszönve türelmét, eljöttem! Aztán ujabb gondololat a fejembe felhivom Ramikát ő soha nem csapott még be! Fel is vette megbeszéltük, hogy 15percet kért, zuhanyzás meg aproságok rendezésére! Természetesen amikor ajtot nyitott a Ramika egyből az jutott eszembe ez a csaj egyre szebb! Valahogy vele megvan (volt) első perctől a kémia! Gyors zuhany :) Amikor elkezdte a francia  kényeztetést az fordult meg a fejembe minek is megyek én máshoz?? Minek is "kamikázézok" az ujaknál vakrepülésre?? Amikor itt ez a kedves, csinos szép lány, mellesleg az eggyik legjobb finanszirozással :) Nálla már minden okés volt velem, nem kellett szégyenkeznem 😂😂 Végezetül arra jutottam sokkal sürvebben fogom meglátogatni, mert korrekt nem csap be, és a szolgáltatásába is megtalálom a számitásaimat :) Ui: Amit magamrol mondtam Ramika az mind igaz mégha kicsit meg is lepődtél😂😂Szóval köszi csajos hogy megmentetted a napom! :) 

Furulyás · Újonc (1 hozzászólás) · 2019. augusztus 13. 22:06

Sziasztok! Régóta olvasom a fórumot, gondoltam megosztok pár tapasztalatot! 

 

Pati: ahogy sokan írták már jó tapasztalatukat vele kapcsolatba, én is csak megerősíteni tudom. Illatosan, csini ruhába fogadott mindig, kedves, aranyos lehet vele beszélgetni is.

 

Orsyka(az apróból): Ő olyan szerényke típus, hatalmas és szép cicikkel, franciája kellemes, nagyon szűk odalent, viszont elég passzív, ennek ellenére ajánlott, többször voltam nála.

 

Amira38: Erősen kerülendő! 1 órára mentem, *** moderálva ***, cserébe kb fél óra múlva szólt hogy lejárt az idő! Szinte semmit nem szabad, sőt még el is takarja a látnivalót. Nem akartam elhinni. Mindezek mellett a szülés nyomai se valami guszták, aktus közbe olyan mint egy fadarab.

 

Dóri22: Tüneményes a hölgy, bomba teste van, szép minden porcikája. Nem mellesleg Ő a legszűkebb akivel eddig voltam, nagyon élveztem, és elhitette hogy ő is élvezi.

 

*** moderálva ***

staffi · Őstag (1033 hozzászólás) · 2019. augusztus 11. 14:12

Lilike 26,hirdet,hírdet, de tegnap is és mai is ki van kapcsolva a telefonja egész nap! Igy nehéz lesz meglátogatni... 

Smash · Újonc (22 hozzászólás) · 2019. augusztus 10. 17:04

Én még megemlíteném Mercy(23)-t is. Fiatal, csinos (legalábbis a ékonyv lányok kedvelőinek), a fotók teljesen valóságosak, semmi plusz, se korban, se kilóban. Ja, és arcképpel hirdet (nekem ez fontos szempont). Jó a szolgáltatása és a hozzáállása a vendéghez. Szóval ő is ajánlható! 

 

Ramiii · Újonc (15 hozzászólás) · 2019. augusztus 10. 00:55

Newbie_nyh köszönöm 😘😘

 

Newbie_nyh · Tag (283 hozzászólás) · 2019. augusztus 09. 23:13

Jajj. szégyelem magam, de a pluszos összeállítás során kimaradt Ramika :) Szóval 5 hölgyet merek ajánlani, az előző négyet + Rami (22)-t. :)

 

Newbie_nyh · Tag (283 hozzászólás) · 2019. augusztus 09. 22:18

Én nem tudom, mi van most itt, vagy nagyon uborkaszezon, vagy gőzöm sincs.. Tele vagyunk asap golddiggerekkel.

Jöjjön hát némi helyi helyzetjelentés.

 

Roxi 30: Haat, ha épp fogorvos vagy, és lebarterezed vele a mutatványt, akkor ajánlom. 
Megjelent a régi Amanda is a színen, természetesen új néven + 10 kilóval gazdagabban.

 

Azért volt ám vidámság is:
Léna 26: A múlt héten járt erre: Na ő viszont szupercuki. Intelligens, korrekt és nem utolsó sorban bombázó. Még jár majd erre. :)
Málna 28: Ő szintén favorit. Barátnőfíling, jófejség 100-as, a többi már jön az előzőekből. Még jön majd vissza. 

 

Sajnos a jelenlegi felhozatal zömében ezt a színvonalat képviseli:
fiatallány várja hívásod . Ha egykis kikapcsolodásra, gyöngétségre vagy akar egykis erotira vágysz keress bizalommal . mindenre nyitott vagyok . minden kedves úriembert várok szolidkis lakásomon . ha meg tetszettek a képeim nincs más hátra csak hívj és már egyeztetünk is . 

 

Haat kicsilány, akármennyire is meg tetszettek a képeid, én nem foglak felhívni. Ez a 'terület' feltételez némi igényességet, amit mondjuk első körben, első benyomásként a hirdetés szövegéből simán levesz az ember. 

 

Szóval jelen felállás szerint a 35 év alatti korosztályból összesen 4 hölgyet merek ajánlani: Pati (33), Lola (25), Ivett (31), Zara (28). 


Nyilván (egyelőre :D) nem volt meg mindenki az oldalon, de igyekszem. :D 

 

staffi · Őstag (1033 hozzászólás) · 2019. augusztus 09. 18:18

Jó hogy be írtam a fórumra  a két fiatal lányt az Odett és a Lyan, két forumozó társam is meglátogatta, rám is irtak, hogy azért annyira ne siessek hozzájuk :) Ha úgy alakul vissza segítem mindkét fórumozós társamnak, az infokat :) 

Droberto · Újonc (29 hozzászólás) · 2019. augusztus 09. 15:25

Nem látom most a hirdetését, Szandra 23 hosszú barna hajú lány arccal hirdet

 

staffi · Őstag (1033 hozzászólás) · 2019. augusztus 09. 12:31

Az már több mint egy hete nem is hirdet, nem tudni semmit róla....  :( Lehet kiment világot látni... 🤔🤔🙂

 

GIBSON39 · Lelkes újonc (111 hozzászólás) · 2019. augusztus 09. 11:37

 

Adélkát kifelejtetted!!

staffi · Őstag (1033 hozzászólás) · 2019. augusztus 09. 10:49

Lyna20, Odett18 fel, leveszitek a hirdetést ugy, hogy lehet, rátok tervezni az időpontot a vendégnek?? Bizonytalan az egész, pedig tegnap este 9 kor nyiregyen voltam le is tudtam volna tesztelni mindkettőt... De igy?? Hol hirdettek, hol nem? 🤔🤔😣  igy nehéz lesz az időpont eggyeztetés....! 


Téma indítva: 2010.02.25., 16759 hozzászólás összesen