Szexpartner fórum nyíregyháza

Nyíregyházi szexpartnerekkel kapcsolatos beszélgetések
gumibogyó · Újonc (55 hozzászólás) · 2019. július 16. 15:40

Kinek mit érne meg ha Linda26 aki vagy 5 éve jó útra tért, vagy a mindenki Anett művésznője, vagy Gina Diamond vissza jönne? Én tuti felkeresném őket, zsebbe nyulnék.

staffi · Őstag (1033 hozzászólás) · 2019. július 13. 07:19

Igen, igazad van! De amikor én megismertem a Rebekaat, ugy két éve akkor valóban kis kedves aranyos csaj volt! Na mondom van egy "tutti B-tervesem" ha olyan helyzet áll elő! A szolgáltatása is jo volt! Azért nem mentem utánna már hozzá, mert megváltozott kicsit! De, hogy most milyen lehet a szolgáltatása nem tudom, friss tapaszralatom nincs! Szandra 25 is vele van! Régebben már hirdetett itt a Szandra csak más néven!  Amikor először voltam a Szandrával egy fullos alaku lány volt, viszont a természete elég hirtelen..... felkapja a vizet.. viszont szolgáltatása jo volt, aztán ő is megváltozott, igy nem látogattam már, meg az az igazság, sokáig nem is hirdetett néha egy két napot, sajnos friss infom nincs rola most milyen alkatra, viszont képeken tuti, hogy ő van ez száz százalék! A Rebekaa is teljesen biztos, hogy a képeken ő van!! 

 

Newbie_nyh · Tag (283 hozzászólás) · 2019. július 12. 23:37

Haat lehet, hogy csak az évek miatt, de nálam már a telefonos teszten elbukott, pedig nagy reményeket fűztem hozzá.. :)
Kb. a 'fsszét hívtál' fílingem volt a tájékoztatás során .
+ az adatlapján szerepel a csók, viszont amikor rákérdeztem, elég határozott elutasításban volt részem. 
Persze simán lehet, hogy csak rossz napját fogtam ki.

 

staffi · Őstag (1033 hozzászólás) · 2019. július 12. 17:16

A Szandra 25 is "levartam" egy párszor régebben 🙂

Gabo30 · Kvázi-tag (249 hozzászólás) · 2019. július 12. 11:36

Hát ez a nap is eljött, most egy jó időre kiszállok a szépségiparból köszönet azon szólátatoknak akit megismertem ,kit jobban kit kevésbé. Jó sok pozitív élménnyel lettem gazdagabb,azért néha napján nekem sem jött össze minden ahogy terveztem és akire számítottam!Nincs kizárva hogy egy két helyre még benézek talán, de már ez sem biztos.Game over 😌

staffi · Őstag (1033 hozzászólás) · 2019. július 11. 17:58

Csak akkor még Kamilla18 néven volt elérhető!! 

 

Droberto · Újonc (29 hozzászólás) · 2019. július 11. 17:55

A megfogalmazásból úgy érzem nem ódákat zengene sajnos...

 

staffi · Őstag (1033 hozzászólás) · 2019. július 11. 15:43

 

Kérdezd meg a Zsozs36 - ot, ő tud rola mesélni mármint a Pameláról :) 

Droberto · Újonc (29 hozzászólás) · 2019. július 11. 14:16

Sziasztok!

Lilla 41 új lány ha jól emlékszem, hanem visszatérő, mégpedig abból a kategóriából, aminek örülni kell. Pamela 19 fotói igen tetszetősek, ő vajon új lány és sokáig lesz Nyíregyen vagy vándor muzsikus?:

staffi · Őstag (1033 hozzászólás) · 2019. július 11. 12:41

Ugy két éve, voltam hozzá 10-12 alkalommal is! Akkor egy kis kedves, aranyos, megbízhato lány volt és akkor még "jó bőrbe volt" Ő, nállam mindig az eggyik biztos " B" terv volt! Kocsiba oldottuk meg lakás hijján... talán egyszer vagy kétszer voltam lakásba vele amikor pont volt neki helye :) Kár érte ha ahogy mondod  "le van lakva"  :(

 

Pysti · Újonc (101 hozzászólás) · 2019. július 10. 08:00

Én is szívesen felfedezném ezt a gyönyszemet küld már el az elérhetőségét privátban

 

Roberto78 · Újonc (4 hozzászólás) · 2019. július 09. 18:25

Szia, ennek a gyöngyszemnek elküldhetnéd az elérhetőségét akár privátban is.

 

staffi · Őstag (1033 hozzászólás) · 2019. július 09. 16:07

Már kicsit félve merem ki írni mert volt, hogy mégse jött de ugy néz ki, hogy péntektől elérhető lesz a Mira29. Meg is kellene látogatnom :) 

törpapa · Lelkes újonc (191 hozzászólás) · 2019. július 09. 07:03

Ha elküldöd megköszönöm.............

 

staffi · Őstag (1033 hozzászólás) · 2019. július 08. 21:24

A napokban úgy jártam mint még itteni pályafutásom alatt még soha.. Mint a mesékben... Mész az erdőbe utba esik egy rossz házikó betérsz és amikor belépel szembe találod magad egy bübájos, nagyon szép hercegnővel! Na már most én ugyebár egy Nyiregyházi hölgyhöz voltam hivatalos aki most jelen pillanatba nem hirdet az oldalon, gps kordináta megadva, oda értem 5. hivásra vette fel, bementem a lakás, hogy is mondjam finoman szolva is csak nagyon elégséges a lakás,de amikor megláttam a hölgyet aki ahogy mondja magárol tizenkilenc éves és szerintem ebbe a kategóriába a legszebb! Igazi kis "Tinibuksza" Komolyan mondom ugy nézett ki mint a filmekben a Cleopátra csak nagyon fiatalba :) Le voltam döbbenve! Csinos, aranyos, igaz kellett 5 perc, hogy ráhangolodjak mert nagyon fiatal hozzám képest, de azt hiszem megtaláltuk a közös hangot! Akcio:Volt Naturfrance, Lovaglás amit csipőből mozogva érzékien csinált, volt hátulrol támadás semmi nyafogás, végén ujra francia, szóval egy nagyon cuki kis gyöngyszem! Viszont ez a lány egy jobb lakást érdemelne, sokkal jobbat! Akit szereti a fiatal lányokat azoknak ajánlanám! Nagy cici imádok itt nem találják meg számitásaikat!  Ha hirdetni fog az oldalon ki irom a nevét, igy felesleges ugy is az lesz, hogy ilyen hirdető most nem hirdet a Nyiregyházi oldalon. Akit érdekel a lány irjon rám, nem biztos, hogy mindenkinek tudok válaszolni! 

Gabo30 · Kvázi-tag (249 hozzászólás) · 2019. július 08. 11:16

Anna 24 teloba lecsekkoltam hm, kedves normális csajnak tűnik  a rózsaszálak száma  kicsit átlag feletti.. még az is lehet meglátogatom  :)

BPeti · Újonc (2 hozzászólás) · 2019. július 08. 05:21

Az állandósok közül megbízható,jó szolgáltató Ivett 31, Gabi 38, Pati 32. *** moderálva *** is nagyon jók. A vándorlók közül pedig Mohó Hanna, aki odateszi magát. A fiatal és bombázó kinézetű lányok legtöbbször passzívak,bár voltak kivételek, igaz nem mostanában. Én szeretem, ha egy szolgáltató élvezi  is a szexet és nem a síkosítótól nedvesedik.

Jobban adja az élményt, mintha csak fekszik, mint egy fadarab.

Más és utoljára: Sajnos lemaradtam Zsozs36 hozzászólásáról. Én szagot nem éreztem, de hogy rohadt ..... az biztos. Hasonlóan kerülendő Lora 22 is.

Roberto78 · Újonc (4 hozzászólás) · 2019. július 07. 08:42

Szia, nekem is megadhatnád az elérhetőségét. Köszi.

Lionel · Újonc (11 hozzászólás) · 2019. július 06. 07:36

 

staffi, ha nem probléma ezt én is szeretném tudni! :)

Haver23 · Újonc (16 hozzászólás) · 2019. július 06. 03:51

 

Nekem ő az a túl szép, hogy igaz legyen kategória, külsőre ő jön be legjobban képek alapján, egyszer próbálkoztam telón, de végül nem jött össze mert nem ért rá. Talán jobb is így. Natúr francia szimpátia alapján van ennyit még elmondott a telóba, na mondom ez érdekes, de persze ő döntése.

Dóra 21-el szintén így voltam, hiába a sok pozitív értékelés, valahogy mégis mindig másra esett a választás. Lehet féltem a csalódástól. Aztán vagy egy hónapja végül csak elmentem, de kár volt halogatni, mert tényleg szuper volt minden. Továbbra is nagyon ajánlott.


Téma indítva: 2010.02.25., 16729 hozzászólás összesen