Szexpartner fórum nyíregyháza

Nyíregyházi szexpartnerekkel kapcsolatos beszélgetések
FARKI20 · Újonc (7 hozzászólás) · Április 9, 11:03

Szia helyileg nyíregyen belül?

vadaszz · Újonc (17 hozzászólás) · Április 8, 09:20

Sziasztok! Ma reggel sikerült meglátogatnom Tokiót. Számomra pozitív élmény volt. Franciara voltam nekem tetszett az akció. Alkatra olyan mint a képeken. Az arca kifejezetten tetszett, bár nem vagyunk egyformák de én szépnek mondanam. Kedves volt, mosolygós. Beszelgetni en amugy is keveset szoktam de most rohantam is,de szerintem lehet vele azt is. Biztosan fogom még keresni. 

NakedGunHU · Újonc (40 hozzászólás) · Április 6, 20:57

Mint mindenkinek, nekem is vannak szükségleteim, amelyeket ki kell elégíteni. Lehet, hogy holnap elb*sz egy kamion vagy belém jön 200-al egy idióta autós és akkor tegyük fel, 2 évig voltam szex és anélkül halok meg? Isten ments! :-D Mivel manapság elég sok nő stikkes, alkesz, pszichés, így elég nehéz a párkeresés. Ezek az alkalmi kapcsolatok pedig tökéletesen megfelelnek erre a célra! Nem akarok éveket elpazarolni és várni arra, hogy jöjjön a nagy Ő, miközben repülnek az évek. Nyilván ha megtaláltam, le fogok mondani az efféle szolgáltatások igénybevételéről.

 

justaGigolo · Újonc (67 hozzászólás) · Április 6, 19:47

Akkor mit csinálsz itt?

Dingó29 · Újonc (243 hozzászólás) · Április 6, 19:42

Pedig tényleg Ferrari. Jól néz ki  húzós az ára, de mégsem hajthatod meg úgy ahogy szeretnéd.

NakedGunHU · Újonc (40 hozzászólás) · Április 6, 19:24

Igen, továbbra is az vagyok, 13 év és 1 gyerkőc után!

 

Babu198 · Újonc (3 hozzászólás) · Április 6, 19:11

NakedGunHu 

Egy alkalom után bele fogsz szeretni! Brutális :D 

De amit ad az oda basz nem tudsz utána másra gondolni! Ezt tanítani kellene :)

kanászfiú · Újonc (16 hozzászólás) · Április 6, 17:58

Grétinél én se voltam mert amikor elmentem hozzá, felbasztuk egymást az ajtóba és eljöttem 😄

 

Felhő · Újonc (16 hozzászólás) · Április 6, 17:34

Sőt van akinek attól működik jól a kapcsolata, hogy néha-néha el tud menni a lányokhoz!

Ha, nem lenne már rég szétmentek volna!

Van akinek kevesebb erotika kell, van akinek több, és ez az évek alatt is változhat! Ettől függetlenül jól működik az együttélés.

Ha, valahol megkapja azt a kis pluszt, akkor jól érzi magát.

Ez valóban egy nagyon összetett dolog!

 

 

Nándi · Őstag (723 hozzászólás) · Április 6, 09:06

:D A lényegre tapintottál!

 

kutya1 · Újonc (150 hozzászólás) · Április 6, 08:06

Jól van, legyen Neked Kimberly Ferrari.

 

De, Gréti akkor, maradva az olasz márkáknál, egy Pagani, de minimum egy Lamborghini Diablo.

Diablo, hmmm, nem is rossz, veszélyesen-ördögi, mert függőséget okozhat!😅

 

Az biztos, hogy a Ferrariba én nem csurgatnék üzemanyagot, de a Diabloba annál inkább!😁

 

Kiss07 · Újonc (62 hozzászólás) · Április 6, 05:46

Kedves jázmina ha olvasod a posztot ne torzítsd el az arcod így elment a kedvem hogy meglátogassalak! Esetleg valaki tud róla valamit milyen szolgáltató?

Kiss07 · Újonc (62 hozzászólás) · Április 6, 05:41

Kimberlivel én is hasonlókép jártam debrecenbe azt hittem egy fullos szolgáltatás lesz bomba test a végeredmény igen kevés volt nem szereti a kölcsönöst meg oda nem érjek mert neki barátja van és egyéb kifogások aktus megvolt de ennyi a francia óvatos an

Babu198 · Újonc (3 hozzászólás) · Április 5, 20:51

Teljesen egyetértek NakedGun úrral! ;)

NakedGunHU · Újonc (40 hozzászólás) · Április 5, 20:02

Tudom, akinek nem inge, nem veszi magára, de aki asszony mellett csinálja, az elég erkölcstelen dolgot művel. Hűséget fogadott & félreke**l. Én az egyedülállók táborát erősítem kicsivel több, mint 2 éve és sosem csaltam meg az exet, amíg viszont nem jön az igazi, addig tökéletesen megteszik a szolgáltatók. ;-)

 

BlackMan88 · Újonc (47 hozzászólás) · Április 5, 18:25

Hál Istennek mindig van mibe/kibe belekötni! 😅

Javaslom akkor maradjatok otthon az asszonnyal! 🤷‍♂️🤭

mekkelek76 · Újonc (5 hozzászólás) · Április 5, 17:32

és nagyobb darab, mint a képeken, ergo a képek nem fedik teljesen a valóságot

kutya1 · Újonc (150 hozzászólás) · Április 5, 17:20

Ez a "Ferrari" nagyon kevés dolgot vállal, úgyhogy szerintem nem összehasonlítható.

Vagy a helyszínen ez változhat???

 

Régen voltam nála Debrecenben, ott még egy "Opel"-nek sem mondtam volna a látogatás után.😅

 

BlackMan88 · Újonc (47 hozzászólás) · Április 5, 16:07

És meg is érkezett Kimberly, csak emlegetni kellett! 😁

Szerintem Geller fiam menjél egy kört a Ferrarival,

nem fogod megbánni! Én egész biztos elviszem egy körre! 😍😋🤭

Felhő · Újonc (16 hozzászólás) · Április 5, 14:48

Jó srácnak tűnik ez a Geller!

 

Nem tudom mi volt Vele a gond?

De, ez maradjon költői kérdés...


Téma indítva: 2010.02.25., 17071 hozzászólás összesen