Szexpartner fórum nyíregyháza

Nyíregyházi szexpartnerekkel kapcsolatos beszélgetések
gigolo · Újonc (4 hozzászólás) · 2010. június 01. 14:52

06205329033 na luxust szeretnél hivd ezt a számot beszéld meg a randit ..........

figaro_85_ro · Tag (256 hozzászólás) · 2010. június 01. 22:58

az igen milyen kecsegteto reklamok...

figaro_85_ro · Tag (256 hozzászólás) · 2010. június 01. 22:59

remelem tiiiibort meg nem ijesztettuk el az oldalrol,hianyzik:( vagy lehet hogy megfogadta a tanacsomat;))

Tibior · Újonc (21 hozzászólás) · 2010. június 02. 13:12

Nemsokára jelentkezem,csak nem voltam gép közelben!! Tavaris hamarosan találkozunk,de nehogy anyukáddal gyere a találkára!! Hozzál magaddal majd zsebkendöt,de karika gyere te is!!!!

Kari-ka · Tag (179 hozzászólás) · 2010. június 02. 13:26

Szia Tibior!

Tudomásom szerint nem kértem töled randevut!!!!! :-) Ki kell hogy ábránditsalak,én megrögzött heterszexuális vagyok igy én csak lányokkal találkozom errol a honlaprol. :-))))) Nem mintha félnék töled,mert nincs is rá okom.De egészegyszerüen ez az oldal nem azért jött létre hogy balhézzunk vagy verekedéseket beszéljünk meg egymással.Ez egy fórum oldal ahol a szex és a lányok a téma.Ebben a témában irj légyszives,és nem balhézz itt feleslegesen.Ha ehez a témához nemtudsz hozzászolni akkor ne is irj,mert senki nem vevö a balhéra és szépen hülyét csinálsz magadbol.

 

Ezzel én ezt a beszélgetést lezártnak tekintem veled balhéügyben.De a lányokrol szivesen diskurálok veled ha akarod.

Tavaris · Lelkes újonc (77 hozzászólás) · 2010. június 02. 15:33

Karikának teljes mértékben igaza van. Nem fogok itt balhézni veled, csak azért mert beszóltál egy fórumon! Menj a búsba!

Scepti · Újonc (39 hozzászólás) · 2010. június 02. 16:02

Érdekes olvasni, hogy bszgatjátok egymást. A lányok helyett :)

Ha van valakinek tapasztalata, érdekelne vélemény róluk: Angel(20), Marian(20), Katicabogárka(21) és Soja(22).

Nagyjából átolvastam az eddigieket, de van itt olyan kavarás a nevekkel, hogy inkább megkérdezem, kihez érdemes menni?

Hirdetők és IQNegativ futtatóik kíméljenek!

Ritkán tudok eljutni, de sok lánynál jártam. Majd mind szánalmas: gurítások, lenyúlások, igénytelen külső és környezet. De néha találni egy-egy gyöngyszemet is. Pl. korábban a VL-en Letti(~23-24), mostanában Vanda néven a Mező utcán formás, kedves. Szerintem csak újságban hirdetett Dóri(~22) előbb a Pazonyi téren, aztán a Sólyom utcán CSÚCS, és Mirjam az Északi krt/Vasvári sarkán! Hú! Egyszer még a Toldin is találkoztam egy rendkívül csinos, széparcú, viszonylag értelmes és nagyon kedves lánnyal a pelyva közt. És nincs meg a száma! Olyan hülye vagyok, hogy amint kijövök egy ilyen csodától, azonnal kitörlöm a számát, mert tudom, hogy különben másnap visszamennék. És 2 nap múlva is, és...

Tibior · Újonc (21 hozzászólás) · 2010. június 02. 17:15

Karika! Nem én kezdtem Tavaris mondta azt,hogy én egy nyálas vagyok! Szerintem ha megismerne,hogy kivagyok nem irt volna ilyeneket!! Szerintem ebböl csak baj lenne ebben igazad van! aMÚGY MEG VOLTAM FENT egy két lánynál és teljesen mások mint a képen.Azt nem értem az ajtónál nem lehet észrevenni a dolgokat? Nem minden lányt kell egy kalap alá venni!Ebböl kezdödött az egész amúgy!

branermajszter · Újonc (3 hozzászólás) · 2010. június 02. 20:21

Hi mindenki!

Emlekszik valaki a Viktoria nevu lanyra??

Jart nalla valaki?

Regebben(kb. 6 honap-1eve) hirdetett az oldalon.

Akkoriban nagyon nezett lany volt.( allitolag nincsennek  extrai es a "biztonsag" nagy hive.)

Ratalaltam a hirdetesere megint egy masik oldalon. Es jo lenne tudni hogy nem kamu.

Elore is koszi a segitsegert!

Tavaris · Lelkes újonc (77 hozzászólás) · 2010. június 03. 00:00

Tibior!

Tévedsz, nem én kezdtem, Te szóltál be Karinak, Figaronak meg nekem. Tudod, ha engem valaki baszogat, nem szoktam annyiban hagyni. Nem fikáztunk senkit alaptalanul. Ezen kívül semmi bajom veled, részemről a téma lezárva. Használjuk a topicot rendeltetésszerüen!

Kari-ka · Tag (179 hozzászólás) · 2010. június 03. 08:42

Szia Scepti!

Edina25,Réka22,Kriszta25,Maya36,Eszter29,Kinga baba23,Vanda19,Kinga19.Ök valós szolgáltatok saját képekkel,nincs lopás lehuzás.strigó megjelenés és egyéb huncutság.Ezeket a lányokat nyugodtan meglátogathatod.Lettiröl mit lehet tudni?

Scepti · Újonc (39 hozzászólás) · 2010. június 03. 12:28

Szia Kari-ka!

Kösz az infót!

Letti/Vanda úgy látom most nem hirdet. Aranyos, jó sokat beszél. Perverzió nincs. Külső: alacsony, de csinos, igényes. Nagyon jó popsi! Lakás tiszta. Ajánlom.

Rékát, Edinát meglátogatom.

Vandát, Kingát nem találom a VL-n.

Kinga babánál jártam, izlés dolga, de nekem túl nagy a kontraszt a fotók és a valóság között, ezért az ajtóból elmenekültem :(

 

Kari-ka · Tag (179 hozzászólás) · 2010. június 03. 13:33

Szia Scepti!

Kössz a választ.Vanda és Kinga nemtudom miért tünt el,pedig nagyonjó szolgáltatók.Kinga babával tulsokat nem vesztettél egyébként,egy próbát esetleg megér de nem nagy durranás.Vanda száma 30/8365394

Kari-ka · Tag (179 hozzászólás) · 2010. június 03. 16:12

Aki kiadja egy lány privát elérhetöségét,vagy egyéb magánjelegü dolgát az büncselekményt követ el tudomásom szerint.

figaro_85_ro · Tag (256 hozzászólás) · 2010. június 03. 16:38

kinga (20)-rol esett mar szo esetleg?

06-70/579-4763

valakinek esetleg valos infoi a csajszirol?allitolag ferenc korut xx-alatt talalhato meg ,elore is koszi

Tibior · Újonc (21 hozzászólás) · 2010. június 03. 19:15

Én voltam Kinga babánál ismételten mondom! Szerintem gyönyörü kis igényes csaj! Petráról is ugyan ezt tudom elmondani! Amúgy meg izlések és pofonok! Legalább ök állnak az ajtóban!

Tibior · Újonc (21 hozzászólás) · 2010. június 03. 19:17

Figaro! Köszi az infót Merciröl! Meglátogattam csak egy kicsit az árakkal messzire ment!!

Kari-ka · Tag (179 hozzászólás) · 2010. június 03. 19:38

Szia Tibior!

Ebben egyetértünk,nem vagyunk egyformák más az izlésünk és mások az elvárásaink.Nekem Kinga baba speciel baromira nem jött be,neked viszont igen.Nincs ebben semmi különös,de te mégis felkaptad ezen a vizet a multkor mondván hogy mi csak fikázodunk.Attol még hogy nem vagyunk egy véleményen még nem biztos hogy gonosz emberek vagyunk.Én mégegyszer a környékére sem megyek a csajnak az biztos mert nekem teljesen más az izlésem és az elvárásom.Neked tetszett hát lehet hogy elmész hozzá máskoris.Kiki a maga utját járja,megosztjuk a tapasztalatainkat de veszekedni kár lenne amiatt mert más lányokat szeretünk.

fakekart · Újonc (4 hozzászólás) · 2010. június 04. 11:57

Sziasztok!

Érdeklődtünk már páran Margó felől de még nem kaptunk választ...

aki járt már nála írjon már valamit legyen kedves!

köszi előre is!

Tibior · Újonc (21 hozzászólás) · 2010. június 05. 00:21

Betti és Niki egy alomból valók!! Még a bemutatkozó szöveg is szinte ugyan az! Az biztos hogy nem ök az álcázás mesterei!!


Téma indítva: 2010.02.25., 16984 hozzászólás összesen