Szexpartner fórum nyíregyháza

Nyíregyházi szexpartnerekkel kapcsolatos beszélgetések
Janesz2 · Újonc (85 hozzászólás) · Február 12, 06:19

Sziasztok látom megy a fórum ennek örülök sok új lány volt de nem lehetett tudni róluk semmit ezért nem is nagyon mentem most érdeklődni szeretnék Lizi 24 ről nincs róla semmi meg kép is csak egy van tud e valaki róla valamit. 

Manó1 · Újonc (27 hozzászólás) · Február 12, 05:41

Köszönöm szépen a korrekt választ. 

 

ZéróZénó · Újonc (187 hozzászólás) · Február 11, 15:23

Nyitva vannak igen hétvégén is, de esélytelen bejutnod, hétvégére érdemes előre foglalni. Hétköznap is elég ritkán van azonnal időpnt, de aznapra még sikerülni szokott. Inkább a másnap a biztosabb. Google a barátod, minden infót megtalálsz ott, cím, telszám, weboldal... Telón kell foglalni.

ZéróZénó · Újonc (187 hozzászólás) · Február 11, 09:14

Ezt tanusíthatom, voltam régebben én is nála, az agyamat leszívta, brutál jó...

Dagenfeld · Újonc (6 hozzászólás) · Február 11, 07:31

Esetleg vasárnap is nyitva vannak? Illetve telefonszám elérhető valahol, hogy kell e időpontot foglalni?

staffi · Őstag (1048 hozzászólás) · Február 11, 07:22

Alexandra 32 francia tudása ultra brutálisan joooo😉😉🙏nem finnyáskodik a"golyók "is komoly kiképzést kapnak :D nem most kezdte a hölgy ezt a műfajt 😉

ZéróZénó · Újonc (187 hozzászólás) · Február 10, 15:10

A képek nem jelentik, hogy változott is bármi a hozzáállásában,lehet csak elfggytak a vendégek... szerintem nulla még mindig, és ahogy hallom ahoz képest emelt is,szóval csak saját felelősségre. Persze ha pozitív esz a tapasztalatod osszad meg plz, de én már tuti nem kockáztatok újra vele...

qwer · Újonc (14 hozzászólás) · Február 10, 10:17

Sziasztok! Olvastam a hozzászólásokat és csak régebbi bejegyzéseket találtam….

Relax masszázsnál járt valaki mostanában? Új képeket csinált, amik elég jól sikerültek! Régebben Pandora néven is hirdetett. Ha van friss infó az ossza meg legyen szíves, ha már van fórum. 😁

staffi · Őstag (1048 hozzászólás) · Február 10, 10:04

Azert a jol bevállt szolgaltatók még mindig tudják,  hogyan kell a vendégeiket megtartani... Azert a Zita, Gretike, Réka 24 még mindig jók... En járok a Melikéhez  is ő is jo  de vele időpontot nem mindig egyszerű egyeztettni viszont vele is megtaláltam a " közös hangot "  És mostanában elkezdtem bizakodni, hogy hátha viszatér egy pár év után egy hölgy aki az Ungváron sok embert elkápráztatott anno a szolgáltatásával.... 😉😉🙏 Bízz, hogy bízva bízzál... 🙂🍾🍾

staffi · Őstag (1048 hozzászólás) · Február 9, 21:10

Mehetsz nyugodtan még mindig Top szolgaltato.... Az egyik legjobb a városba😉🙏🙂

 

Manó1 · Újonc (27 hozzászólás) · Február 9, 13:30

Helló! Gréti22 - nél mostanában jártatok, érdekelne a véleményetek? 

Kiss07 · Újonc (59 hozzászólás) · Február 9, 12:20

igen rá

 

eperfa · Újonc (14 hozzászólás) · Február 9, 10:27

Vivien 21-re gondolsz?

qwer · Újonc (14 hozzászólás) · Február 8, 20:05

Köszi az infót!!!

 

NakedGunHU · Újonc (40 hozzászólás) · Február 8, 18:50

Voltatok az elmúlt napokban valakinél?

Tymo80 · Újonc (66 hozzászólás) · Február 8, 17:09

Sajnos ebben igazad van, de csak azért mert nincs konkurencia, de az a sok madár aki annyi kavicsot kiad egy szólgáltatonak az meg is érdemli. Nyíregyházán lassan kifogynak a leányzók. Aki meg arra téved lehúzza a jó népet. 

 

Kiss07 · Újonc (59 hozzászólás) · Február 8, 11:58

Üdv mindenkinek! Mire kihal a vidékilány megindul a fórum is, már lassan én is ritkábban járok lányokhoz ilyen árak mellett meggondolandó kockáztatni egy-egy újat! De itt van a Vivien hogy jót is mondjak olyat franciázik térdre esel kedvességét tanítani kéne nem a legszebb testalkatra, arcra szép és kedves odaadó!

BigDaddy · Újonc (195 hozzászólás) · Február 8, 08:29

Ez a legjobban inflálódó szektor, nem tudtad tesa?

 

Tymo80 · Újonc (66 hozzászólás) · Február 7, 17:30

Nagyon nincs szolgáltatás aki van az szinte az űrben jár ember 20 kavics egy félora😮😮18 kavics egy SOS..Mi történt abban a városban 😮😮

 

ZéróZénó · Újonc (187 hozzászólás) · Február 7, 15:22

Helennél azért elég valószínű, hogy lesz, család utcán 10e a massz amit recepción adsz, Helen meg majd "érdeklődik" menet közben... angolul amúgy nem árt ha tusz kicsit, ezek a lányok em beszélnek magyarul. Sokat ne fizess, nem érnek annyit, alkudj... átlag 5e a kézi, max 10 a francia, de ezen felül ha nagyon mazoista vagy és tele vagy pénzzel akkor menj fentebb, nem érnek annyit. Elsőre nekem 20at dobott be, úgy lett 5e kézi... Ne hagyd magad. Teljes testes olajos masszázs, azt kérd. Amúgy a Helen kifejezetten  szép és kedves lány.

 


Téma indítva: 2010.02.25., 16960 hozzászólás összesen