Szexpartner fórum nyíregyháza

Nyíregyházi szexpartnerekkel kapcsolatos beszélgetések
Scepti · Újonc (39 hozzászólás) · 2010. június 10. 11:09

Tavaris, most viccelsz!?

Te is tudod, hogy lesz kamu is, meg nyafi is, és lehet, hogy "cak dugi" nem.

:)))))))))))))

Maxxonnal értek egyet.

Egyébként meg szánalmas a felhozatal a városban. Tegnap rászántam néhány órát és körbenéztem. Rettenetesen gyenge! (Elnézést attól, akit nem láttam és pont ő igényes;)

OK, magasak az elvárásaim, de meg lehet felelni. Van rá példa. És akkor látszik csak a különbség, ha találkozol egy egészen másfajta minőséggel. Százból egy.

De ilyet hirtelen nem tudok :(

 

Golden · Újonc (11 hozzászólás) · 2010. június 10. 13:49

Üdv, tényleg elég vegyes a kép de olvasva és adva egy pár ember itteni  véleményére(tapasztalatra+saját)nekem eddig sikerült jól választani.Köszönet érte, és csak megerősíteni tudom azt a pár lányt h.valós képek és valós személyek valódi szolgáltatásokkal.

freddy · Lelkes újonc (64 hozzászólás) · 2010. június 10. 22:58

hali nemtom, móni 31-ről mesélnél kicsit? 06 30 ...1786 telszámú csajról sóstóhegyen, meglátogatnám, melyik utcán van, korrekt?

 



freddy · Lelkes újonc (64 hozzászólás) · 2010. június 10. 23:01

margó nekem utcaszélről ismerős, korábban valaki érdeklődött ezért írom, hogy popsit is vállal, de nem ajánlom, eléggé lehangoló élményt nyújt

freddy · Lelkes újonc (64 hozzászólás) · 2010. június 10. 23:03

evelinről (0670...0643) tud valaki valamit? merre felé dolgozik, érdemes kipróbálni?

xxx4 · Újonc (3 hozzászólás) · 2010. június 10. 23:20

Sziasztok!Orsolyárol tud valaki nekem információt adni,merre dolgozik és érdemes-e meglátogatni? Űdv köszi.

Original69 · Újonc (5 hozzászólás) · 2010. június 11. 11:23

Sziasztok! Döniszről szeretnék isfót kapni!

Chuck · Lelkes újonc (51 hozzászólás) · 2010. június 11. 11:56

Ó, köszi... :)))))

 

- Egyébként személyes ismeretségek, és egyéb források alapján tudom, mennyi a csajok átlagkeresete, és átlagforgalma. Nem csak az itt találhatóké, hanem pl. a luxuskategóriában is.

 

Legalábbis, az országunk ezen régiójában.

 

 

Persze, ez az "átlagos kereset" csak akkor érvényes, ha nem húzza le őket valami degenerált bűnöző, aki ugyebár, "vigyáz" rájuk...

 

 

Sajnos, vannak lányok, akik ezt nem tudják elkerülni... tényleg sajnálom őket, ebből a szempontból.

 

 

 

 

Na mindegy, éljenek az "ÉRTÉKEK", :)))))))

 

 

 

Kari-ka · Tag (179 hozzászólás) · 2010. június 11. 14:48

A lányok jövedelme nem tulnagy titok,nem is ezen van a hangsuly.Hanem azon hogy magánzók,tisztességesen osztozkodnak vagy becsapják lehuzzák kihasználják öket.Minélinkább lehuzzák öket annál inkább hajlamosak Ök is átverni a pasikat.Egyébként nagyon sok lány esetében nem igazán lehet értékekröl beszélni,természetesen tisztelet a kivételeknek.

pitty · Újonc (31 hozzászólás) · 2010. június 11. 15:04

Hellófredy én már voltam nála még tavaj nagyon korekt itallal kinált meg fürdés nem kapkod érett komoly megérte.a cimet nemmondom mert nem lehet leírni de közel van a sóstói patikához.Jó szórakozást.

gukokpe · Újonc (1 hozzászólás) · 2010. június 12. 21:33

Kinga baba Nyíregyházán NAGGGYON JÓÓÓÓ!!!!

 

aki mást mond az hazudik...:)

 

freddy · Lelkes újonc (64 hozzászólás) · 2010. június 12. 22:01

hali gukokpe, ha megkérlek részletezbéd kicsit Kinga babát, kép alapján bejön, szívesen kipróbálnám, de mostanában félek új lyukra vadászni :) neked milyen élményed volt vele?

Tavaris · Lelkes újonc (77 hozzászólás) · 2010. június 12. 23:58


Bocsi, hogy beleszólok, de semmi extra. Tényleg jó nő, de szex terén nem egy oroszlán!

Kari-ka · Tag (179 hozzászólás) · 2010. június 13. 00:11

A 4 fórum topicbol 3-ba is beirta a Kinga babát sztárolo szöveget.Szerinted???Mert szerintem akkora reklám mint egy ház.

Enikő28 · Újonc (5 hozzászólás) · 2010. június 13. 01:21

Sziasztok!

Holnap du 1ig elérhető vagyok, majd legközelebb már csak pénteken:)

Kellemes hétvégét, már ami még maradt:) (06305095581)

Üdv, Enikő28

nemtom · Újonc (46 hozzászólás) · 2010. június 14. 22:43

Eszter (29)et tom ajánlani!!...TÖRÖLVE...!!zuhanyzás bitosított, nem sietett, bár nem voltam kihézve én sajnos hamar eldurrantam:SS:DDD!!

télleg ő van képeken!!de így h láttam az arcát mégjobb, gyönyörű szemei vannak!!

nemtom · Újonc (46 hozzászólás) · 2010. június 14. 22:47

Én is tavaly voltam nála, utcát nem mondok de könnyű télleg odatatlálni!!

egy órát voltam nála,jóléreztem magam, arcra nem egy szépség sztem,de a cicik kárpótolnak:DD, jó franciája is!!töbet nem igazán tok!!ő is korrekt árakon dolgozik!!pihenés közbe  lehet vele bármiről beszélgetni!!

nemtom · Újonc (46 hozzászólás) · 2010. június 14. 22:48

ja és voltam már pár lánynál,de virág 19 mellett őhozzá akihez visszajárnék szivesen!!!

Faketimes · Újonc (2 hozzászólás) · 2010. június 15. 07:47

Üdv Mindenkinek!

 

Tud valaki a Sofia (28) nevű hirdetőről némi infót? Megköszönném, ha közkincsé tenné!

Gyanúsan jónak néz ki a képek alapján... :)

 

Széééép napot!

F.

Scepti · Újonc (39 hozzászólás) · 2010. június 16. 12:19

Hello Mindenki!

Linda(20)nál jártam. Tapasztalatok: nem luxus, de rendezett lakás; viszonylag kedves, egyszerű, valószínűleg roma lány; formás alak, feszes test. A telefont mindig felvette, pedig egy kis kavarás miatt vagy 5x kellett hivnom. A szokásos óvatosságom mellett lehúzás, stb. nem volt. Meg pohár víz, álintelligens csevej és önimádó ömlengés sem.

Nem eget rengető, de minden OK. Ez is valami, jár a pont! Kösz, Linda!

(Nyugi, nem vagyok strici, sem a hirdető, csak erősíteni akarom legalább a törekvést.)

A városi piac környékén néha alig van szabad parkoló.


Téma indítva: 2010.02.25., 16968 hozzászólás összesen