Szexpartner fórum nyíregyháza

Nyíregyházi szexpartnerekkel kapcsolatos beszélgetések
bonanno · Újonc (42 hozzászólás) · 2022. október 17. 23:16

Keresd Debrecenbe

 

Palika28 · Újonc (44 hozzászólás) · 2022. október 17. 20:12

Sziasztok. Holnap hajnalra keresek egy jó csajt nyiregyen. Ki dolgozik olyankor? Jöhet privatba is. 

The Transporter · Újonc (18 hozzászólás) · 2022. október 17. 20:00

Ivettről tud valaki valamit?

Nekem ő a mindenem 😊

The Transporter · Újonc (18 hozzászólás) · 2022. október 17. 19:59

Én rápróbáltam…de minek?

A képeken ő van,azt kapod amit látsz.

A produkció nagyon gyenge,ő akarja megmondani a pózt,francia gépies,semmi gyengédség.

A rózsák száma kimondottan magas,számomra egyszeri alkalom volt.

 

Petya_001 · Tag (257 hozzászólás) · 2022. október 16. 12:02

Ez igaz, de olyan is van hogy senki nem is próbál írni egy negatív beszámolót. Ilyenbe futottam már bele. Amikor én megírtam akkor páran jelezték hogy ők is így jártak vele. De akkor miért nem írták ki, vagy amikor kérdeztem róla miért nem szóltak privátban???

 

Petya_001 · Tag (257 hozzászólás) · 2022. október 16. 11:44

https://videkilany.hu/szexpartner/nyiregyhaza/bella/0rz

Bella23: "Képeim a valóságot tükrözi"

Valóság: "Ehhez a tartalomhoz NINCS KÉP!"  :D :D :D

NakedGunHU · Újonc (25 hozzászólás) · 2022. október 16. 09:26

Sziasztok! Panna (21)-nél volt már valaki? Fincsi falatnak tűnik. Köszönöm!

bbbs · Újonc (61 hozzászólás) · 2022. október 15. 19:52

Aki annyira nem veszi a fáradtságot, hogy utána járjon a lánynak, akihez szeretne menni: az meg is érdemli. Nem egy tejről, kenyérről van szó, hogy akármelyik boltban megveszem. Autót vagy drágább műszaki cikket sem a legelsőt kell megvenni, ami épp a szemünk elé kerül. Ugyanígy utána kell járni, mi a korábbi tapasztalat azzal a hölggyel, akihez első alkalommal mennénk.

Az pedig sajnos közvetve a mi bajunk, hogy sokszor nyíltan nem lehet leírni dolgokat, mert cenzúrázzák más jogaira hivatkozva. Emiatt pedig a lehúzós kategória megél abból a rétegből aki akkor sem ért a szóból, ha nevén nevezzük a gyereket. Sorok közt olvasni? Virágnyelv? Esélytelen...

 

Boj26 · Újonc (57 hozzászólás) · 2022. október 15. 19:04

Beszámolót Staffy a népnek!!!!

 

Andris31 · Újonc (7 hozzászólás) · 2022. október 15. 14:47

A tapasztalataidra kiváncsi lennék, amikor hívtam gyerek üvöltött mögötte. Beszámolót a népnek! 🙂🙂

 

Chrislloyd · Újonc (26 hozzászólás) · 2022. október 14. 18:58

Nem mondtam, hogy elhiszek mindenkinek mindent, de legyek naív 😃 100-ból kb 2-vel elfelejtük egymást, a többi meg ugyan úgy áll hozzám, ahogy én hozzájuk 😉

 

Dingó29 · Újonc (191 hozzászólás) · 2022. október 14. 18:38

Szóval naív vagy :) Nem kell mindent elhinni egyik oldalról sem.

Chrislloyd · Újonc (26 hozzászólás) · 2022. október 14. 18:27

Mindig a legjobbat feltételezem az emberekről, lehet erre a naív bélyeget tenni, de ilyen az élet, ha erre rácáfol, akkor így jártam. Én úgy ítéltem meg, hogy nem hazudott a leányzó, amíg tusoltam lehúzhatott volna engem is, nem kevés pénz volt még nálam, de az értékeléseiből is megállapítható, hogy más is hasonlóképpen látja.

 

Dingó29 · Újonc (191 hozzászólás) · 2022. október 14. 15:32

Nem vagy egy kicsit naív?

Chrislloyd · Újonc (26 hozzászólás) · 2022. október 14. 09:33

Háát... Épp az egyik hírdető lány mesélte, hogy tiltották pár napra az oldalról, mert valaki jelentette, hogy meglopta, aki mégcsak nem is volt nála. Boldog boldogtalant jelentgethet és simán van, hogy megy a tiltás.

 

ZéróZénó: engem is világosítottak már fel, hogy hova nem kéne mennem, meg a forum kereső nagy segítség az újaknak is

 

BigDaddy · Újonc (195 hozzászólás) · 2022. október 14. 09:15

Nem ilyen egyszerű, gondoljatok bele, ezeket lehetetlen hitelesen ellenőrizni. És pl Melit nem fogják puszta bemondásra letiltani, mert Pistike felnyomta a szerkesztőségné, hogy jajj, vállal natúr eksönt is. Vagy éppen Palika elpanaszolja hogy bepalizták.

ÉS?

 

ZéróZénó · Újonc (184 hozzászólás) · 2022. október 14. 09:06

Mutass kérlek egyetlen bejegyzést amiből az átlag, mondjuk hetente egyszer ide látogató, találhat bármilyen erre utaló jelet is...

 

Chrislloyd · Újonc (26 hozzászólás) · 2022. október 13. 16:25

Igen velük is lehetne valamit kezdeni, de szerencsére itt ez a fórum :) amin mindig találni segítséget és meg lehet óvni az embereket egy egy rossz élménytől.

 

ZéróZénó · Újonc (184 hozzászólás) · 2022. október 13. 15:07

Egyenlő a kérdés azzal, hogy miért nem tiltják a nyiltan lehúzós, átverős lányokat... egy szó: bevétel. (a többi csak mellébeszélés és rizsa)

BigDaddy · Újonc (195 hozzászólás) · 2022. október 13. 08:27

Bocs,de ilyen hülye kérdést életemben nem hallottam... 😂

 


Téma indítva: 2010.02.25., 16753 hozzászólás összesen