Szexpartner fórum nyíregyháza

Nyíregyházi szexpartnerekkel kapcsolatos beszélgetések
spray · Újonc (174 hozzászólás) · 2022. október 06. 11:47

pont ezt írtam én is...:-)))

mongyuk nyilván viccbű....:-)))

 

üdv:

spray

 

:-))))

 

BigDaddy · Újonc (195 hozzászólás) · 2022. október 06. 11:14

Tegnap még 20 szal virág volt a panziós órája, úgy hogy te furikázod oda s vissza, s te állod a panziót,de ez akkor sincs 30 szelet csoki...

Esetleg ha ő jön oda s húz is el, meg állja a panziót is, úgy már korrektebb.

 

spray · Újonc (174 hozzászólás) · 2022. október 06. 09:34

mivel nyilván val'szeg ő állja a panziót...is.....úgy teljesen rendben van ;-P  Nem is értem, mit 'háborogsz' itt :-))))

 

üdv:

spray

 

Chrislloyd · Újonc (26 hozzászólás) · 2022. október 05. 20:06

Nem szájra értettem, sorry ha félreérthető voltam, de Zita már javított😃

 

Zita25 · Újonc (76 hozzászólás) · 2022. október 05. 19:00

Staffikam!!!!Tudhatnád hogy nem csókolózom!

De javíttottam kicsit menj lejjebb!

Mármint az oldalon😄👍

 

staffi · Őstag (1033 hozzászólás) · 2022. október 05. 18:56

A Zita csókolgatott??!! 😮😮😮Ez meglepett....

 

Zita25 · Újonc (76 hozzászólás) · 2022. október 05. 18:56

Ne haragudj,nem sértésnek szánom,de a félreértések miatt muszáj pontosítanom !Testet csókolgattam !

Nincs nálam csók!!!

 

 

 

Zita25 · Újonc (76 hozzászólás) · 2022. október 05. 18:36

Szívesen várlak máskor is

Zita25 · Újonc (76 hozzászólás) · 2022. október 05. 18:36

Köszönöm szépen!🤭

 

Ominik · Újonc (41 hozzászólás) · 2022. október 05. 18:21

Panna21 is magasra teszi a lécet óra 30al de csak panzióban vállalja és aminek alapnak kellene lennie az is extra szóval nagyon elvannak szállva a nyiregyi lányok de tehetség nincs mögötte 

Akamionos · Újonc (24 hozzászólás) · 2022. október 05. 15:21

Sajnos ez a rideg valóság! A hirdetők 90%a véleményem szerint 1 tallért sem ér,ami a szolgáltatásukat illeti! Tényleg van az a max 4-5 viszonylag régen itt hirdető állandó versenyző,meg néha befut pár vándormadár,akikről jók a vélemények,de ezzel ki is merül ... És még a régi jók közül is megeshet az,hogy az ember talál egy számára kellemes és kielégítő szolgáltatót,viszont másfél 2 év után visszaesik a teljesítmény és a hozzáállás. Érzi azt az ember 1-2 langyos együttlét után,hogy már nincs meg a régi lendület... De lehet ezt csak én érzem így,és mással nem úgy viselkedik az adott hölgy! (Nevet direkt nem írok,nem lejáratásnak szánom) 1 szó mint 100,nagyon nehéz korrekt és kellemes szolgáltatást találni! És a szerencsevadászok még csak ezután fognak igazán megszaporodni!

 

utanozhatatlan · Újonc (50 hozzászólás) · 2022. október 05. 14:49

Azt nem írja, hogy melyik irányba!

 

Chrislloyd · Újonc (26 hozzászólás) · 2022. október 05. 13:10

Tény, hohy isteníteni nen kell senkit, de ma voltam Zitánál és mindenben nagyon korrekt volt. Nem mondtam igazán semmit, hogy mit hogy szeretnék, de pár perc után levágta, hogy barátnőfeeling jön be igazán és egyből bújt csókolgatott, ráhangolódott az emberre és egyszer sem nyafogott. Ha minden hirdető lány ilyen lenne akkor nagy bajban lennénk🙂

 

staffi · Őstag (1033 hozzászólás) · 2022. október 05. 12:58

Extrába se mehet a Nf végen szájba de a pisi es a kaki szex mehet extraba.... hmmmm ... melyik is a gusztusosabb??? 🤣🤣🤣🤣

 

BigDaddy · Újonc (195 hozzászólás) · 2022. október 05. 12:30

A nagy lópikulát, egy buta, lehúzós amatőr c vitamin, ismerősöm volt nála a múlt héten kamudumákkal jött elő a kis amatőr, nagy ívben kerülendő...

 

spray · Újonc (174 hozzászólás) · 2022. október 05. 10:56

ühüm

egy debreceni haver állítólag volt nála már azóta is hogy nem hirdet, ugyhogy valszeg jó a háttérinfód ezek szerint...

meppróbálom elcsaklizni a számát...

 

üdv:

spray

spray · Újonc (174 hozzászólás) · 2022. október 05. 10:53

ok-ok:-)

 

a tegnapi csetre a melis eseted miatt ezért hivatkoztam ebben a hsz-omban:-)

 

franciás élményeidre jutott eszembe Amira, aki szinte pár napra a nála tett látogatásom után már nem hirdetett/hirdet.... pedig ő naon nem volt semmi;-)

 

üdv:

spray

staffi · Őstag (1033 hozzászólás) · 2022. október 05. 10:52

Állitolag melozik,fogadja a törzsvendégeit de nem hirdet....mondjuk ez csak háttérinformácio... szóval ezt azt tudja megerősiteni aki valoban jár hozzá most is...

 

staffi · Őstag (1033 hozzászólás) · 2022. október 05. 10:47

Ez más, ennek köze nincs ahoz, a Meli haromszor megvezetett azért voltam kiakadva.... ez más.... több hirdetőnel is jártam csak franciára mert annyira írta a bemutattkozóba menyira francia imadó stb, van akit dicsertek menjek mert fullos franciába de még nem akadtam jobbra eddig a pillanatig.... 😔😏

 

spray · Újonc (174 hozzászólás) · 2022. október 05. 10:46

Apropopos:-)

 

Amira-tokkal mi lett??  Igen ígéretes hölgy volt, év elején látogattam meg, nagyon jó műsort nyomott, a hanyattfekvős-mélytorkos-kényszerfrancia meg a végén az arcraspricces élvezet vitt mindent, a hozzáállása pedig príma volt. 

 

üdv:

spray

 


Téma indítva: 2010.02.25., 16729 hozzászólás összesen