Szexpartner fórum nyíregyháza

Nyíregyházi szexpartnerekkel kapcsolatos beszélgetések
Törölt felhasználó · 2010. március 02. 14:26

Sziasztok!

 

Úgy látom többen elvégezték magukon az I.Q. tesztet, de szerencsére negatív lett!!!!

 

Thomika

Törölt felhasználó · 2010. március 02. 14:23

Szia Derek!

 

Maya Gold-nak hívják és többször láttam, hogy a végén lenyeli! :-))))

 

Üdv: Thomika

Törölt felhasználó · 2010. március 02. 14:22

na szia tavaris ismersz te engem,hogy ... A HOZZÁSZÓLÁS KULTÚRÁLATLAN STÍLUSA MIATT TÖRÖLVE...

Törölt felhasználó · 2010. március 02. 14:18

Üdv! Tudtok ajánlani olyan lányt, aki a végén lenyeli?

Törölt felhasználó · 2010. március 02. 14:17

Valósak a képek és egy igazi vad macska, szük a pinája és nagyokat élvez nekem be jött.

Törölt felhasználó · 2010. március 02. 14:13

Ezzel nem érünk ell semit!!!  Hogy lehet valaki kam képel ha le van garanciázva?

Törölt felhasználó · 2010. március 02. 14:10

tavárisnak üzenem hogy,mielött felmegy egy cigu lányhoz mossa meg a lábát mert oroszlán szaga van és nem orosz ezért lőkik ki.

Törölt felhasználó · 2010. március 02. 14:02

Sziasztok!

 

Tamás hozzászólására - bár látom már elküldték moderálni - csak annyit:

A fórum egy másik lapján azt a csajt isteníti, aki ugyanúgy "nemzetiségi", mint az általa leírt Betty, és akiről én írtam egy nem túl pozitív véleményt. De ez csak az én véleményem, nem kell rögtön mást is lejáratni.

Úgy vettem észre, hogy nem csak az Ő általa leírt csajra, hanem rá is ráférne egy alapos fertőtlenítés.

Az a baj, hogy egyesek azt hiszik, hogy ha kitalált történetekkel állnak elő, akkor azt mindenki beveszi. Én nem voltam Bettynél, de ha Tamás azt is tudja róla, hogy "kifolyik a .... s szájából" akkor kérdem én milyen közel került hozzá? ( még belegondolni sem merek )

 

Lányok, Fiúk!

Ne egymást próbáljátok lejáratni, mert azt az "öreg rókák" egyből kiszúrják és legfeljebb a moderátornak írkálhattok hébe-hóba, hanem próbáljatok meg normálisan működni, úgy ahogy egyesek teszik. Nekik biztos vendégkörük van, mert KORREKTEK!!!! Ha mindenki az lenne és nem a lenyúlásra, lopásra koncentrálna, akkor sokkal több kuncsaftjuk lenne.

Üdv: Thomika

Törölt felhasználó · 2010. március 02. 13:42

KEDVES MT-K.ÚGY LÁTOM NAGYON ELLENTÉTES VÉLEMÉNYEK JÖNNEK A CSAJOKRÓL!EGY SEM GYŐZÖTT MEG,PEDIG VAN AZ OLDALON 1-2 LÁNY AKI JÓNAK TŰNIK!

Törölt felhasználó · 2010. március 02. 13:12

sziasztok Tamás vagyok, ma voltam Bettynél nagyyon rossz tapasztalatom van róla mivel egy igazi kamuképes és egy ... A HOZZÁSZÓLÁS KULTÚRÁLATLAN STÍLUSA MIATT TÖRÖLVE...

Törölt felhasználó · 2010. március 02. 12:51


Üdv Thomika!

 

Sziasztok Makktársak!

Remélem sikerül felfogni az embereknek, hogy a fórum tapasztalat cserére szolgál, ne pedig rivalizálásra lett kitalálva a konkurens "managereknek".

Örülök, hogy itt ez a pár ember a másik oldalról akik már ismerik egymást és megbízható fórumozók.

Úgy gondolom, lesz itt is vita és lejáratás, de aki jártas a dolgokban az majd úgy is be lát a dolgok mögé.

 

Jó fórumozást mindenkinek!

 

Törölt felhasználó · 2010. március 02. 12:12

Szia Boy!

 

Sztem a szolgáltatás teljesen rendben volt. Megbeszélt időben fogadott. a mellsex és a francia rendben volt, és a actionnal sem volt baj.

Sztem próbáld ki, nincs mit veszítened.

Törölt felhasználó · 2010. március 02. 11:51

Sziasztok!

 

Örömmel vettem, hogy itt is elindult a fórum. Itt vannak a másik honlapról már ismert emberek ( Üdv Pasi 75, Üdv Árész, Üdv Eduard ) és itt vannak a futtatók is szép számmal ( gigoló, d.a, srt10, stb )

Remélem ez a "Kétes hirdető" szolgáltatás azért figyelem felkeltő lesz és nem esnek csapdába a járatlanabbak!

A képgarancia egyébként csak arra jó, hogy talán valóban az a lány van lefényképezve, akit látsz. Azonban a szolgáltatás színvonalára nem lehet garanciát vállalni. A múltkor voltam Barbi (19)-nél. Vagy részeg volt, vagy be volt lőve, de kétszer akart átesni a saját lábán és beszélni is alig tudott, csak vigyorgotté. Hát eléggé elment tőle a kedvem, úgyhogy hátra arcot csináltam. Nem hiszem, hogy a továbbiakban - bár a képen valóban Ő van - igénybe veszem a szolgáltatását.

 

Na hát kb. ilyen leírásokat kellene olvasni a fórumon és nem pedig egymást b...ogatni!

 

Üdv mindenkinek. Thomika

Törölt felhasználó · 2010. március 02. 11:20

a minap találtam rá réka nevü lányra 1 orát töltötem el vele de kijelenthetem a legjobb élményem edig érdemes nektek is kiprobálni.

Törölt felhasználó · 2010. március 02. 11:00

Melinda20 nemö van a képen elég gyenge 10 es listán 2-es

Törölt felhasználó · 2010. március 02. 09:21

ha jo nöt akarsz hivd ezt a számott tegnap voltam 3 tuti nö luxus szinvonalu házban 06-20-453-4922

Törölt felhasználó · 2010. március 02. 00:07

Cső Petya!

Akkor te voltál  EDIT-nél?? alivio293@freemail-ra küldj róla pár infót, hogy molett léttére ugyanúgy végzi a dolgát mint egy vékony hölgy? stb

előre is köszi

Törölt felhasználó · 2010. március 01. 22:48

1. Nem vagyunk barátok.

2. A kép kamu.

3. A csaj mindent vállal telefonban, de a valóságban csak gumis francia, aztán szétdobja a lábát, és pumpálj paraszt! 1 perc után sürgetett, hogy ideje lenne végezni mert túl vastag a farkam és fáj neki. Kb 1 hetes szőrzete volt, még a hátán is de lehet, hogy valakinek ez bejön.

4. Szerintem Te a stricije vagy!

5. A lopott pénzből anyádnak vegyél virágot a sírjára!

 

Törölt felhasználó · 2010. március 01. 21:58

Barátom a BARBI (19) az franko kép és sztem a csaj tök jo mert ma voltam nála és nem tünt el semmim se csö

Törölt felhasználó · 2010. március 01. 21:10

Ha már van ez a fórum, akkor fórumozzatok, véleményt cseréljetek és ne egymást marjátok!!!

Persze a helyesírásra jó lenne odafigyelni, csak figyelmesség kell hozzá.

 

A kéregető, kérdezgetők figyelmébe!  A fórumon nem kérdezgetni kell, hanem  jelezni, hogy valós, vagy valótlan a leányzó. Ha még korrekt  véleményed is van róla az már egy másik kategória.


Téma indítva: 2010.02.25., 16753 hozzászólás összesen