Szexpartner fórum nyíregyháza

Nyíregyházi szexpartnerekkel kapcsolatos beszélgetések
Törölt felhasználó · 2010. március 02. 16:15

Szabotálni kell őket senki ne vegye igénybe a szolgáltatásokat....Vanda nagyon jó Ószőlö ut....

Törölt felhasználó · 2010. március 02. 15:37

nagyon ritka aki jó!!!!! kamu képek mind cigány!!!!!!!messzua is dagadt cigány volt...TÖRÖLVE...!!!!így tolnak ki a becsületes hírdetővel!!!!

Törölt felhasználó · 2010. március 02. 15:09

Cső Petya!

Azt nem kérdeztem meg, hogy Edit hogy csinálja? felmész hozzá, zuhanyzás van??? vagy csak úgy?? ápolt,higiéniás a lenti részen??

Siettetős??melyik póz a legjobb vele??milyen sorrendbe csinálja a dolgokat??

Előre is köszi!

Törölt felhasználó · 2010. március 02. 15:09

Ezt nem tudom alátámasztani mert lehet,hogy nem ö van a képeken de akkor is profi a csaj. Fél órát fizettem  ki neki és zuhival együt  megcsinált 20 perc alatt szerintem nem lehet egy 2- es. Nem tudom te kihez visszonyitasz?

 

Törölt felhasználó · 2010. március 02. 14:54

itt hirdet a foszer:):) ez nagyon nagy:):)

Törölt felhasználó · 2010. március 02. 14:50

Szia d.a!

 

Nem tudom jól értem-e?

liza egy vékony 60 éves 95 kilós ósiási mell?

edina is vele dolgozik és még egy új csaj aki 45 kiló és 85 melle van és aranyos?

 

Próbáld már meg egy helyesírás ellenőrző programmal ellátott Microsoft Word-ben először megírni a szöveget, majd a kijavított írásodat beilleszteni ide. Fáj a szemem amikor olvasom ezeket a sorokat!! Ezzel nem hiszem, hogy bárkit meggyőzöl. Ha segítség kell a helyes szövegírásban, akkor írj ide!

 

Üdv: Thomika

 

Törölt felhasználó · 2010. március 02. 14:43

liza ujra van 0620-5521122 ö egy kedves nem kimondotan vékony 60 kilo95 óriási mell ,érdemes kiprobálni edina is vele dolgozik ö uj csaj 45 kilo 85 mell aranyos és ...A FÓRUM SZABÁLYAIVAL ELLENTÉTES TARTALOM MIATT TÖRÖLVE...

Törölt felhasználó · 2010. március 02. 14:42

KEZDEK JÓL SZÓRAKOZNI.AZÉRT EGYVALAMIT NEM ÉRTEK:SOKKAL JOBB NŐK VANNAK EZEN AZ OLDALON MINT AZ EMLITETT HÖLGYEK,MIÉRT EZEKKEL KELL FOGLALKOZNI?

Törölt felhasználó · 2010. március 02. 14:26

Sziasztok!

 

Úgy látom többen elvégezték magukon az I.Q. tesztet, de szerencsére negatív lett!!!!

 

Thomika

Törölt felhasználó · 2010. március 02. 14:23

Szia Derek!

 

Maya Gold-nak hívják és többször láttam, hogy a végén lenyeli! :-))))

 

Üdv: Thomika

Törölt felhasználó · 2010. március 02. 14:22

na szia tavaris ismersz te engem,hogy ... A HOZZÁSZÓLÁS KULTÚRÁLATLAN STÍLUSA MIATT TÖRÖLVE...

Törölt felhasználó · 2010. március 02. 14:18

Üdv! Tudtok ajánlani olyan lányt, aki a végén lenyeli?

Törölt felhasználó · 2010. március 02. 14:17

Valósak a képek és egy igazi vad macska, szük a pinája és nagyokat élvez nekem be jött.

Törölt felhasználó · 2010. március 02. 14:13

Ezzel nem érünk ell semit!!!  Hogy lehet valaki kam képel ha le van garanciázva?

Törölt felhasználó · 2010. március 02. 14:10

tavárisnak üzenem hogy,mielött felmegy egy cigu lányhoz mossa meg a lábát mert oroszlán szaga van és nem orosz ezért lőkik ki.

Törölt felhasználó · 2010. március 02. 14:02

Sziasztok!

 

Tamás hozzászólására - bár látom már elküldték moderálni - csak annyit:

A fórum egy másik lapján azt a csajt isteníti, aki ugyanúgy "nemzetiségi", mint az általa leírt Betty, és akiről én írtam egy nem túl pozitív véleményt. De ez csak az én véleményem, nem kell rögtön mást is lejáratni.

Úgy vettem észre, hogy nem csak az Ő általa leírt csajra, hanem rá is ráférne egy alapos fertőtlenítés.

Az a baj, hogy egyesek azt hiszik, hogy ha kitalált történetekkel állnak elő, akkor azt mindenki beveszi. Én nem voltam Bettynél, de ha Tamás azt is tudja róla, hogy "kifolyik a .... s szájából" akkor kérdem én milyen közel került hozzá? ( még belegondolni sem merek )

 

Lányok, Fiúk!

Ne egymást próbáljátok lejáratni, mert azt az "öreg rókák" egyből kiszúrják és legfeljebb a moderátornak írkálhattok hébe-hóba, hanem próbáljatok meg normálisan működni, úgy ahogy egyesek teszik. Nekik biztos vendégkörük van, mert KORREKTEK!!!! Ha mindenki az lenne és nem a lenyúlásra, lopásra koncentrálna, akkor sokkal több kuncsaftjuk lenne.

Üdv: Thomika

Törölt felhasználó · 2010. március 02. 13:42

KEDVES MT-K.ÚGY LÁTOM NAGYON ELLENTÉTES VÉLEMÉNYEK JÖNNEK A CSAJOKRÓL!EGY SEM GYŐZÖTT MEG,PEDIG VAN AZ OLDALON 1-2 LÁNY AKI JÓNAK TŰNIK!

Törölt felhasználó · 2010. március 02. 13:12

sziasztok Tamás vagyok, ma voltam Bettynél nagyyon rossz tapasztalatom van róla mivel egy igazi kamuképes és egy ... A HOZZÁSZÓLÁS KULTÚRÁLATLAN STÍLUSA MIATT TÖRÖLVE...

Törölt felhasználó · 2010. március 02. 12:51


Üdv Thomika!

 

Sziasztok Makktársak!

Remélem sikerül felfogni az embereknek, hogy a fórum tapasztalat cserére szolgál, ne pedig rivalizálásra lett kitalálva a konkurens "managereknek".

Örülök, hogy itt ez a pár ember a másik oldalról akik már ismerik egymást és megbízható fórumozók.

Úgy gondolom, lesz itt is vita és lejáratás, de aki jártas a dolgokban az majd úgy is be lát a dolgok mögé.

 

Jó fórumozást mindenkinek!

 

Törölt felhasználó · 2010. március 02. 12:12

Szia Boy!

 

Sztem a szolgáltatás teljesen rendben volt. Megbeszélt időben fogadott. a mellsex és a francia rendben volt, és a actionnal sem volt baj.

Sztem próbáld ki, nincs mit veszítened.


Téma indítva: 2010.02.25., 16961 hozzászólás összesen