Szexpartner fórum nyíregyháza

Nyíregyházi szexpartnerekkel kapcsolatos beszélgetések
Nándi · Őstag (731 hozzászólás) · Július 15, 00:05

Ha hiszed ha nem a "régi motorosok" nagyon sok esetben már az első látogatás előtt is  "tudnak" ! :D

És éppen e "tudás" birtokában nagyon ritkán nyúlnak mellé!

 

 

Denisa4 · Újonc (42 hozzászólás) · Július 15, 08:48

Egyetértek 100%-ban Felhővel!!! 

 

 

bbbs · Újonc (64 hozzászólás) · Július 17, 19:11

Kapaszkodj meg: ha többször is találkozom, vele, akkor sem tudok illetve nem is akarok mindent megtudni. Tudod, diszkréció az ügyfél részéről. Nem vallatni megyek oda, hanem egyéb földi örömök miatt. Ha pedig mégis megtudok valamit közben, az pedig kettőnk közt marad, nem adom tovább. És ha véletlenül összefutunk az utcán, akkor is legfeljebb egy diszkrét köszönés, akkor ha ezzel nem hozom kellemetlen helyzetbe.

 

staffi · Őstag (1048 hozzászólás) · Július 19, 11:48

Tegnap meglátogattam  Grétit. Szolgáltatása rendben volt teljesen, viszont a végén két mondattal síkerült felidegesitenem. Mondtam is neki nem hiszem, hogy sok vendege van olyan aki két mondattal.  ki tudja  akasztani ennyire. Szóval nyugi Grétike 🥰 👉👌🥰 kulissza titkokba jo volt betekinteni☝️😉😉

staffi · Őstag (1048 hozzászólás) · Július 19, 11:51

Szombaton viszont Melikén a sor őt latogatom meg... Apropoo.... A Kitti21 viszont nagyon izgat milyen lehet de senki nem adott még értékelhető infot rola... Megint menjek bele egy kamikázee akcioba?? Ha lenne valakinek infoja rola. " meghálálnám" 🙏🙂 köszönöm. 

Manó1 · Újonc (27 hozzászólás) · Július 19, 12:52

Ez így egy elég érdekes helyzet. 🥺

 

staffi · Őstag (1048 hozzászólás) · Július 19, 13:45

De azert ne gondold hogy haraggal váltunk el... Sőt.. 😉

 

Manó1 · Újonc (27 hozzászólás) · Július 19, 14:17

Nem gondolok én már semmire sem, de megmondom őszintén nem is érdekel az egész, úgy ahogy van. 

 

Pysti · Újonc (111 hozzászólás) · Július 19, 14:17

Kellemes nyári napot mindenkinek. volna egy kérésem főként a régi motorosokhoz. Volt két lány testvérek Orsi és Anita a Miszáth uton rendeltel . Ha valaki tud róluk valamit írja már meg ha lehet privátban, elég fontos lenne olyan családi örökösödési dolgok.

Élőre is köszönöm.

staffi · Őstag (1048 hozzászólás) · Július 19, 17:32

Érződik a sorok között, hogy pina irigy vagy. Ne legyél az, mivel az közös mindig azé aki perkál a punciert. Amugy ha nem érdekelne a dolog nem válaszoltál volna az írásomra☝️☝️😉🙏☝️

 

staffi · Őstag (1048 hozzászólás) · Július 19, 17:34

Sokat jártam hozzájuk a régi DAMJANICS laktanya  környeken laktak a sarki hazba az elsőn ha jol emlekszem. 

 

Manó1 · Újonc (27 hozzászólás) · Július 19, 17:43

Neked is szép napot kívánok! 

Arabfaszú · Újonc (10 hozzászólás) · Július 20, 10:03

Dia 20  Esetleg valami valami infó?

kanászfiú · Újonc (16 hozzászólás) · Július 20, 14:18

Hát szerintem ebben a műfajban kár irigykedni 🤣

 

Vándor01 · Újonc (12 hozzászólás) · Július 21, 00:32

Sok sikert a lanyokhoz

staffi · Őstag (1048 hozzászólás) · Július 23, 07:18

Valaki vágta már meg a Niki 20 hirdetőt?! Fotogarancia nincs igy necces, hogy az száll-e be a kocsiba aki a kéoeken van.... Egy info.. Jöhet privatba is.. Köszi 😉🙂

LacaGB · Újonc (2 hozzászólás) · Július 24, 09:44

Sziasztok. Megyénk utjain vannak még dolgozó lányok?

Pysti · Újonc (111 hozzászólás) · Július 25, 07:44

Én láttam a bakta előtti parkolóba egy kamionos csaj kereket cserélt. megáltam segítettem neki meg köszönte. és több helyen közmunkások szedték a szemetet, úgy hogy vannak munkásnők az utak mentén.

Geza93 · Újonc (2 hozzászólás) · Július 28, 08:52

Emma 55 rol valakinek info?

The Transporter · Újonc (19 hozzászólás) · Július 28, 18:56

Képek valósak,korrekt,érett nő,árban is elfogadható.


Téma indítva: 2010.02.25., 16961 hozzászólás összesen