Szexpartner fórum nyíregyháza

Nyíregyházi szexpartnerekkel kapcsolatos beszélgetések
Hugo Boss · Újonc (1 hozzászólás) · 2013. február 18. 14:25

Rövid beszámoló: Puncicával töltöttem egy kellemes órát. Belváros, nem feltűnő környék, tiszta lakás, friss törölköző. A csaj kb 175 cm, nagymellek, szép popsi, az összkép is rendben van. Kedves, barátságos, kellemes modorú. Ügyes, játékos száj, igazán szűk jól dugható puncika. Nem nézi az időt és a szolgáltatás/érték arány is rendben van. Annak tudom ajánlani igazán akinek a szex mellett a lány személyisége is fontos. Sajna anált nem vállal. Látogatásra ajánlott kategória.

H-A-R · Újonc (20 hozzászólás) · 2013. február 18. 16:36

 

??...

enzo24 · Kvázi-tag (120 hozzászólás) · 2013. február 18. 17:02

nagy petra az apróban valaki róla ???

 

sakk-matt · Újonc (32 hozzászólás) · 2013. február 18. 18:58

Hello emberek!

 

Jó lenne infó örökösföldön rendelő leányzóról!

 

Tudtok valakit?

 

Köszi az infót !!!

merlin69 · Újonc (37 hozzászólás) · 2013. február 19. 15:10

Kedves Fórumozók!

 

Nyíregyházán Léna33 nevü hölgyet szeretném meglátogatni, akinek van tapasztalata vele kapcsolatosan kérem ossza meg velem, nagyon megköszönném.

A képeken nagyon jól néz ki, ha a valóságban is ilyen, akkor csalódás nem érhet, vagy igen?

 

 

Köszi előre is

Infernooo · Újonc (10 hozzászólás) · 2013. február 19. 17:12

Szia
Örökösön az erika 37 rendel ezt biztosan tudom, valamint anett is valószínűleg a fazekason dolgozik.
A pláza melett pedig a regi milla páros van.
Te rajtuk kívül esetleg tudsz még valakit örökösön? Érdekelne engem :)

 

Unknown Man · Újonc (19 hozzászólás) · 2013. február 19. 18:33

Sziasztok!!!

 

Éredekelne Ingrid-röl egy valós beszámoló nem hinném, hogy senki se tud róla valós dolgokat.

Itt eddig csak következtetésre alapuló vélemény féle olvasható róla kérek valakit vagy valakiket,

hogy ha röviden is de jelemezze az élményeit vele kapcsolatban.

 

Akiknél jártam és szerintem jók:

Heléna

Barbi(23)

Linda

Anett 

Szandy

 

A fenti nem sorrend csak felsorolás de biztonságos és NEKEM szinvonalas élmények ....

 

Big. · Újonc (15 hozzászólás) · 2013. február 19. 18:37

Lénáról annyit, hogy beszélgető partnernek tökéletes, de az ágyban egy fadarab, semmi érzelem nincs benne!

Ez az én magán véleményem, de sajnos ez az igazság!

 

rico · Tag (155 hozzászólás) · 2013. február 19. 20:05

Unknowman ha gondolod nézd meg de szerintem kerüld helló

Unknown Man · Újonc (19 hozzászólás) · 2013. február 19. 20:27

Ezt is köszönöm átgondolom Helló

 

 

misterX · Kvázi-tag (100 hozzászólás) · 2013. február 20. 08:33

Hi Benec!

 

20.-a van :) van már sorszámod?

 

H-A-R · Újonc (20 hozzászólás) · 2013. február 20. 11:49

Sziasztok ....

 

Ma reggel meg látogatam  az evelin nevü leányzót ... nagyon kelemeset csalódtam benne azt hittem hogy mint a töbi fiatal beképzelt rafinált ...sb.

de nagyon nagyott csalódtam .

Nem szokásom kertelni csak ajánlani tudom a leányt jol éreztem magam vele ..............

 

következö lányt látogatom

betty cicus ....

A lányrol is irok majd egy pár szót mien volt  sb...

kispetya · Újonc (11 hozzászólás) · 2013. február 20. 11:57

Sziasztok Lotti, Melisa, Szandy infót róluk tud vki? hol rendelnek stb... megbizható környék?

diplomata pasi · Újonc (19 hozzászólás) · 2013. február 20. 15:39

Voltam én is az uj lánynál a Betty cicusnál és megvoltam vele elégedve.Fiatal,korrekt és jó feszes teste van ;)

szolgáltatása isteni!

Vincent · Lelkes újonc (70 hozzászólás) · 2013. február 20. 21:24

Hali!Kétszer voltam már Lénánál és minden tökéletes volt,a második alkalommal amikor voltam nála a végén akkorát spricceltem hogy szegényemnek még a hajába is került!:)Kár hogy én győri vagyok,de ha felétek járok biztos nem hagyom ki!

 

Unknown Man · Újonc (19 hozzászólás) · 2013. február 20. 22:07

Sziasztok!

 

Újabb kelemes meglepetésben és élményben volt részem Lotti személyében nem szaporítom a szót finoman korrekt, ajánlott kategória részemről!!!!!

Helénával együtt dolgozik bár este már csak ő van de bőven elég........

 

Ingrid-röl csak Riconak van véleménye??? Tapsztalat senkinek ez azért hihetetlen még jó, hogy segítjük egymást, ez a forum jaj de jó ......

természetesen fordított pszihológiai értelemben..... Szerintem képek alapján nem Melinda(Gyula) de annyian vontak már párhuzamot (bár nem tudom mi alapján) hogy lassan leteszek a próbárol pedig a képek alapján jó lehet.....

 

Üdv 

Unknown Man · Újonc (19 hozzászólás) · 2013. február 20. 22:20

Ja még egy gondolat.... ha Melinda a híres lehúzós Gyula (márpedig kb 227% hogy az) akkor ki az a 45 félresikerült látogató a hírdetésénél aki "45 látogató kedvence" címmel fémjelzi ......NEM A KÉPEIT KELL KEDVELNI HANEM MAGÁT PÉNZÉRT KAPOTT ÖSSZCSOMAGOT......

 

Mert ez így, egy véletlenül felénk útazó férfitársunknak nagyon félrevezető lehet "vagy annak aki esetleg nem követi az amúgy is követhettlen fórumot" mert a 45 az szép szám ..... de szerintem a pár év allatt legalább hasonló számban lettek megkárosítva az őt választók ....  Tehát erre járó idegenek olvasni a sorok között és vigyázni .....

 

Nem is értem hogy lehetnek még mindig porondon......

 

Üdv

Mr.XY · Újonc (9 hozzászólás) · 2013. február 20. 22:34

 

Helló Urak

 

Megláttogatam ezt a szép pofiju Betty cicust,környezet rendben  és ami nálam pozitiv hogy nem mozdonyszöke lehuzzó gép a csaj,és nem tünt el a pénztárcám!!Mint egy két agyonsztárolt diszpéldánynál :(

Visszajárós leszek ugy érzzem a Bettynél

Tollasmaki · Újonc (28 hozzászólás) · 2013. február 20. 23:18

Hogy nézki? Látszik rajta a kor? Torkon lőni lehet? Egy kicsit bővebben tudnál írni róla? Köszi!

 

kazi · Újonc (25 hozzászólás) · 2013. február 21. 08:55

srácok aki tud valamit Zsani baba 20 -ról írja meg pls? képei alapján nagyon jó csaj


Téma indítva: 2010.02.25., 16729 hozzászólás összesen