Szexpartner fórum nyíregyháza

Nyíregyházi szexpartnerekkel kapcsolatos beszélgetések
sakk-matt · Újonc (32 hozzászólás) · 2013. február 21. 09:16

Unknown Man!

 

Nem tudom , hogy Te mikor látogattad meg a Lottit, én tegnap jártam nála és kicsit most kedvetlen volt! Sokat beszélgettem vele, de mégsem jött elő belőle. Tudom nem lehet mindíg a topon, hisz Ő is ember!

Mindettöl független nagyon jól éreztem magam vele, amiért mentem azt maradéktalanul megkaptam!!!

Valaki már egyszer megköszönte, most én is ezt teszem:

                                                                               Köszönöm Lotti!!!

 

T77 · Újonc (7 hozzászólás) · 2013. február 21. 09:28

***moderálva***

 

T77 · Újonc (7 hozzászólás) · 2013. február 21. 09:30

Melisa annak jó aki ***moderálva***!semmire sem hajlandó!Ha egyetlen percnyi fr-nciára vagy bármi másra szükséged van akkor felejtős!

 

ronnie · Újonc (54 hozzászólás) · 2013. február 21. 15:22

***moderálva***nevü oldalon Edina (30) ként van így hátha ismerősebb valakinek

 

Unknown Man · Újonc (19 hozzászólás) · 2013. február 21. 17:54

Sakk-Matt!!

 

Szintén zenész azaz én is tegnap látogattam meg minden a legnagyobb rendben várakozásaimon felüli volt THX....

 

Üdv

 

rico · Tag (155 hozzászólás) · 2013. február 21. 18:55

unkow küldtem neked valamit privátba ha igazam van itt írj vissza csáó

 

Unknown Man · Újonc (19 hozzászólás) · 2013. február 21. 20:08

Rico!

 

Sanszos hogy a lehúzos csapat tagja "óvakodj Gyulától" kösz a segítséget nevet nem mondok, nem akarok lejáratni senkit tapasztalat nélkül de magamnak (nekünk) a következtetéseinknek hiszek igy ezt  a pudingot ÉN nem kóstolom meg, kösz a segítséget!! 

 

Üdv!!!

Melisa · Újonc (10 hozzászólás) · 2013. február 21. 21:51

Kicsit furcsa,hogy csak te írsz rólam rossz véleményt T77 alkoholista úr..Azt sem tudtad merre van a kijárat,olyan részeg voltál!!!! :)

 

bencec · Lelkes újonc (61 hozzászólás) · 2013. február 22. 04:47

Szia X,

 

sajnos nincs. Még nincs fent a hirdetése, a régi száma nem elérhető... Ha tudsz valamit, akkor szólj! :)

 

merlin69 · Újonc (37 hozzászólás) · 2013. február 22. 16:06

Sziasztok!

 

Viki 43 francia tanárnőnél volt már valaki .........?

Csütörtökön kezdte a rendelést az ÁRPÁD utcán, ha valakinek van tapasztalata kérem írja meg....

Tegnap voltam Lénánál, mindennel meg voltam elégedve, bár egy kicsit "merev" volt, ha több időm lett volna Rá, nem

csak egy fél óra, talán Ő is tudta volna élvezni az orális szexet.....

 

Köszi

enzo24 · Kvázi-tag (120 hozzászólás) · 2013. február 23. 14:13

van 1 pár friss hús :D

 

revesz79 · Újonc (22 hozzászólás) · 2013. február 23. 20:20

Sziasztok.

Szandy 24-nél jártam, inkább nem írnám hogy mikor , és hatalmas csalódásban részesültem.

Sajnos negatív csalódás. Kölcsönös franciát kértem, amit persze meg is kaptam viszont hirtelen valami savanyú szag csapta meg az orromat. Ezután jött az aktus, amire azt kell mondjam hogy türhető.Viszont a szag???????????

Inkább kiverem ennyi pénzért.

Szandy24 · Újonc (1 hozzászólás) · 2013. február 24. 02:27

 

Revesz79  a lejáratás érdekében mindent megtesz...Kölcsönos franciát nem vállalok...innen is látszik, hogy itt nem járt !!! A vendégeim nem ezen a véleményen vannak ! 

Forlain · Újonc (10 hozzászólás) · 2013. február 24. 15:21

Ciaó Minden fórumozónak!

 

 Tisztelt ? "révész79", jó lenne, ha befejeznéd a Szandy24 lejáratását, és zrikálását.....egy jellegzetes "jegyét" sem tudod, ( pl. gondolok itt az "anyajegyre", csak hogy felfogd),  max annyit, amennyit a képen kinagyítva látsz...és a "kézkrém és a 100-as pzs-é" oda van készítve melléd......jó lenne a csaj, mi?

Gyűjtsél rá,( hogy elmehess hozzá ) egy 1/2 évig, garantálom, megéri!!!!

 

Ebből is látszik, milyen kissebbségi komplexusod van......és tudod minden puncinak van egy jellegzetes illata, de nála nem az, amit te állítól.....

 

Soha nem lesz ilyen ápolt-tiszta nőd, mint Szandy24!!

 

ciaó

gyurqag · Újonc (3 hozzászólás) · 2013. február 24. 16:17

csaó!  tünci 19  leányzóról valami tapasztalata van  valakinek?   előre is köszi....

 

misterX · Kvázi-tag (100 hozzászólás) · 2013. február 24. 19:18

Hogy legyen aki bedől a lehúzós trükknek...

 

dormicum200 · Újonc (1 hozzászólás) · 2013. február 25. 07:23

Sziasztok!Nekem kellene egy kis segitség.Legénybúcsút szervezek 03.01-én és oda szeretnék a vőlegénynek valami nagy meglepit!Olyan lányt keresek aki táncol és vetközik,Kb fél óra lenne.Nyiregyháziak előnybe.várom jelentkezésed!

Köszönöm.

Boss · Lelkes újonc (55 hozzászólás) · 2013. február 25. 10:12

Persze-persze, ezzel csak annyi a baj,hogy ha valaki egy kicsit is negatívat ír róluk te azonnal a segítségükre sietsz,vagy szerelmes vagy beléjük vagy önmagad véded ! Én is voltam a páros másik felénél meg is voltam elégedve, de azért nem ugrok azonnal ha nem olyat írnak róla ami nekem máshogy jött le. Ez egy ilyen sport a lányok kapnak hideget meleget ! Én spec nem hiszem el a te beszámolódat, de a révész kollega vagy kollegína beszámolóját sem :) Nem veszekedni akarok csak obijektíven próbálom nézni. További szép napot :)

 

Boss · Lelkes újonc (55 hozzászólás) · 2013. február 25. 10:15

Melindának szülinapja volt :) 2 évet öregedett :) Hát akkor Happy dzsörzé dújúú :)

Boss · Lelkes újonc (55 hozzászólás) · 2013. február 25. 10:42

Asszem debrecenből adoptálták szintén viki néven a fórumon lessz tapasztalat :)

 


Téma indítva: 2010.02.25., 16759 hozzászólás összesen