Szexpartner fórum nyíregyháza

Nyíregyházi szexpartnerekkel kapcsolatos beszélgetések
figaro_85_ro · Tag (256 hozzászólás) · 2010. június 05. 00:40


igen,ezt az infot mar en is megkaptam es nem ajanljak a Mesterek:)

figaro_85_ro · Tag (256 hozzászólás) · 2010. június 05. 00:56


ok en ertem de en nem kinga babat kerdezem hanem kinga(20)-t vagy egyrol beszelnenk?

Tavaris · Lelkes újonc (77 hozzászólás) · 2010. június 05. 00:59

Ezt már megvitattuk vagy 2 hete. Asszem akkor hasonlítottál minket pletykás öregasszonyokhoz, akik a padon ülnek a ház előtt és...

pipa · Újonc (1 hozzászólás) · 2010. június 06. 15:19

Szia kicsit megírhatnád bővebben milyen a lány,megéri felkeresni.

Tavaris · Lelkes újonc (77 hozzászólás) · 2010. június 06. 22:22

ANGEL! Hiába küldted moderálásra, én figyelek!

figaro_85_ro · Tag (256 hozzászólás) · 2010. június 06. 22:37

kedves Tavaris sogor,mibol gondolod hogy a holgy roma es tolvaj prosti egyben?ugye nem tapasztalatbol?vagy csak te is kaptad az infot?engem kulonosebben nem erdekel a rányi,csak kivancsi vagyok,mert ha igaz,akkor csak ovatosan vele.

Tavaris · Lelkes újonc (77 hozzászólás) · 2010. június 07. 12:08

Ő volt az első, aki lehúzott. Megmaradt bennem az élmény, sokba fájt. Megismerem minden képen, hiába trükközik. Aki nem hiszi, járjon utána!

figaro_85_ro · Tag (256 hozzászólás) · 2010. június 07. 16:37

a helyszinen jottel ra hogy mi is tortent valojaban?nem mentel vissza arcba-rugni vagy ilyesmi?

Tavaris · Lelkes újonc (77 hozzászólás) · 2010. június 07. 17:26

Közösen zuhanyoztunk, ezért nem is gyanakodtam. Amikor eljöttem, akkor vettem észre, hogy eltünt a zsé. Kemény strigók állnak mögötte - leinfóztam- , és benyeltem a történteket. Nem érdemes ujjat húzni velük. Kerülendő gátlástalan rabló banda!

kinga baba · Újonc (13 hozzászólás) · 2010. június 07. 18:03

Remélem nem rám irtad ezt? Mert már tisztáztuk,hogy Kinga és Kinga baba két külön világ!!!

Kari-ka · Tag (179 hozzászólás) · 2010. június 07. 21:25

Szia kinga baba!

Ha visszaolvasol akkor látni fogod hogy az Angel nevü lányrol van szó.Téged vagy Kingát nem emlitett senki ebben a párbeszédben igy tutira nem kevernek most össze benneteket.Egyébként a multkor is valaki más bunkózott nem az akit te lehurrogtál.Csak nagyon hasonló volt a nick-jük amit te nem vettél észre.Igy ártatlanul kapott szegény Tavaris kollega. :-)) Valaki szándékosan szitotta az ellentéteket,mert gondolom neki ehez érdeke füzödött.Gondolom van tipped kik azok akiknek érdeke füzödhet ahoz hogy a férfiak között ne legyen egyetértés és információ csere,és hogy bizonyos lányokat mindennek elhordjanak más lányokat meg agyondicsérjenek.

Tavaris · Lelkes újonc (77 hozzászólás) · 2010. június 08. 01:09

Szia Kinga Baba!

Ne haragudj, de szerintem egy cserepes szobanövénynek több esze van mint neked. Nem előítélet, megalapoztad! De azért nincs harag.

maXXon · Újonc (15 hozzászólás) · 2010. június 08. 09:41

FYI:

"Vanda" (20), előzőleg "Bella", előzőleg... nemtudomki.
...TÖRÖLVE... a telefonos érdeklődés pedig sablonos.

Lánykereső Szerkesztőség · 2010. június 08. 21:05

Kedves maXXon!

Az oldalunkon minden formában és mindenhol tilos árakról beszélni, írni.

Ez egy partner kereső oldal, és mint ilyen helyen, egész más dolgokat tartunk fontos információnak...

VL

Chuck · Lelkes újonc (51 hozzászólás) · 2010. június 09. 12:43

"...Az oldalunkon minden formában és mindenhol tilos árakról beszélni, írni.

Ez egy partner kereső oldal, és mint ilyen helyen, egész más dolgokat tartunk fontos információnak..."

 

 

- Mégis, mi a nyavalyát???

 

Az Értélket, a Szeretetet, Romantikát, és a Szépséget?

 

Hi- hi- hi... :)))))

 

 

Ok, tudjuk: ez pontosan egy olyan helyzet, amikor mindenki tudja, mi van, csak úgy kell tenni, mintha nem tudnánk. Mert így szól a törvény... megértem, de ez akkor is röhelyes.

 

 

Bár, a prostituált attól még prostituált marad, a strigó az strigó, a szervezett bűnözés tózse... :)))

 

 

"...egész más dolgokat tartunk fontos információnak..."

 

- Pffff...:)))) legalább ezt ne írtátok volna, az itteni dolgokkal kappcsolatban, kedves szerkesztők... ez nagyon gáz, :)))))

 

 

Na, akkor szép, és értékekben gazdag napot mindenkinek, a bűnözőket leszámítva!

 

 

C.

Tavaris · Lelkes újonc (77 hozzászólás) · 2010. június 09. 16:18

Kedves Chuck!

 

Hiába gúnyolódsz a szerkesztőséggel, nem ők hozták a törvényt, ők csak a hatályos törvények betartásával üzemeltetik az oldalt.

 

Egyébként, Te úgy gondolod, hogy az árakat itt kell egyeztetni? Hívd fel a kiszemelt leányzót, és ő majd tájékoztat! Ha megfelelőnek találod az árakat, akkor itt "egész más dolgkokat" tudhatsz meg a "prostiról" (pl.: valós kép, hozzáállás, higiénia, vagy hogy a "strigó" lehúz-e stb.) és ezek "fontos információk".

 

Legalábbis a többség így értelmezi.

maXXon · Újonc (15 hozzászólás) · 2010. június 09. 22:12

Ehhez a hozzászóláshoz is csak gratulálni tudok.

Chuck · Lelkes újonc (51 hozzászólás) · 2010. június 09. 22:27

Hé, hé, én nem gúnyolódtam, de ezt el kell ismerned, hogy az "értékekre" való hivatkozás itt bizony rém viccesen hangzik!

 

Amúgy meg, a szerkesztőség nem is nekem üzent azzal a beírással, amin én mosolyogtam egyet... ezért nem értem, miért nekem említed, hogy "hát én biztos úgy gondolom, ez itt az áregyeztetés helye...".

 

Nem gondolom én sehogy, egyébként is, nekem van partnerem, így nem szorulok rá efféle... izé... szolgáltatásokra.

 

Egyszerűen csak érdekel, mi zajlik itt.

 

 

Egyébként ebben teljesen igazad van: "...nem ők - szerkesztők -  hozták a törvényt, ők csak a hatályos törvények betartásával üzemeltetik az oldalt..."

 

- Nyilvánvaló, de az az értékekre való hivatkozás nem biztos, hogy jó beszólás volt részükről... főleg annak tekintetében, mi is itt a fő profilja a hirdetőknek, és hogy sokszor mi van a háttérben.

 

 

Jaj, és a "prostit" miért kell idézőjelbe tenni?

 

:)))

 

Most meg ne megyarázd nekem, hogy "de hát nem is prostik"...

 

 

Na, jó éjt!

 

 

 

Tavaris · Lelkes újonc (77 hozzászólás) · 2010. június 10. 00:43

Chuck!

Ne vitatkotzzunk, értem én! Az értékek alatt mindenki mast ért, relativ.

 

Nekem is van partnerem, több is. De tudod a kisegér sem szeret mindig egy "lyukra" járni. :-))) A kurvázás egyfajta életvitel.

 

Ez az oldal nem megtévesztés, aki ide belép, az tudja mi áll a háttérben.

 

A prosti azért volt idéző jelben, mert tőled idéztem, mint minden mást amit idéző jelbe tettem, te is ezt tetted a szerkesztőség üzenetére reagálva.

 

Minden jót!

Tavaris · Lelkes újonc (77 hozzászólás) · 2010. június 10. 00:46

Szassz Pitty!

 

Örülök, hogy jól érezted magad. Megvárom a reget, és ha jóféle, meglátogatom.


Téma indítva: 2010.02.25., 16982 hozzászólás összesen