Szexpartner fórum nyíregyháza

Nyíregyházi szexpartnerekkel kapcsolatos beszélgetések
Heineken star · Kvázi-tag (119 hozzászólás) · 2010. december 09. 19:05

:D

Kedves Fórumtársak!

 

Olyan kegyetlen világban élünk... Nehéz erről beszélni! Háborúk dúlnak mindenfelé, amikről nem is tudunk! Hol golyóval, hol biológiai fegyverekkel pusztítják egymást az emberek... Ráadásképp megállíthatatlanul tépázza az emberiséget, és szedi áldozatait egyre a rák is. De mégis, a legkegyetelenebb a hülyeség, főleg, ha az kitartással párosul!

Saját bőrünkön is érezhetjük most mi is, hogy mennyi-mennyi betegség lappang szürkén, csöndben. Ezúttal valakin a skizofrénia tüneteit vélem felfedezni. Valaki, aki angéla20, patricia20 vagy majd később veronika20 nevében, vagy mellett teszi le voksát, vagy védelmezi épp foggal-körömmel.

Kedves Valaki!

Megengeded, hogy a jövőben (ami remélem számodra igen rövid lesz!) Gyulának szólítsalak?

Szerintem nincs ebben semmi különös, és nem fogsz érte megharagudni...

Heineken star · Kvázi-tag (119 hozzászólás) · 2010. december 09. 19:17

Gyuszikám!

 

Egyre aggódom érted! Most épp ándzseló22 bőrébe bújtál? Holnap kiébe fogsz? Komolyan, féltelek!

Gyulám, jó lenne, ha nem vesznél el a részletekben!

Freddy egy árva szóval sem mondta patriciára, hogy hermafrodita! Azt én mondtam, te szerencsétlen! Ő csak lefordította számodra is érthető formátumra!

Sem patriciát, sem pedig a hermafroditákat nem mocskolta sem ő, sem más! Patricia saját magáról írta a hirdetése feladásakor, hogy ő hermafrodita, és ezért dupla az élvezet! Nincs ebben semmi rossz! Biztos van férfi, aki egy kellemes együttlét közben szereti, ha viszont ánuszba tosszák! Az ilyet úgy hívják, hogy perverzió.

Egyébként annyira átlátszó vagy... angéla --- andzséla --- ándzseló... Ezt pedig az asszociáció felfedésének hívják! Remélem, nem bánod, hogy kicsit tanítalak?!:) Nem bántásképp teszem!

Azt viszont értékelem, hogy helyesírásban igyekeztél fejlődni! Csak sajna még mindig nem jó irányba!

 

Gyuszikám legközelebb nagyon vigyázz, hogy pont TE kit és mivel vádolsz!!!

 

Heineken star · Kvázi-tag (119 hozzászólás) · 2010. december 09. 19:23

Fórumtársaim!

 

Miután úgy érzem, hogy nincs értelme ezzel a Gyulával mit kezdeni, - mert sajnos vészesen buta - ezért a továbbiakban nem fogok hozzászólni az ő írásaihoz!

Nem kívánok olyan mélységekbe süllyedni, ahol már a vakondok sem érdeklődnek, azáltal, hogy szóba állok egy "ilyennel"!

 

Ezentúl igyekszem a fórum elvi lényegéhez igazodni!

F28 · Újonc (3 hozzászólás) · 2010. december 09. 19:50

Heineken star király vagy!!!!

Nagy élvezettel olvasom ahogy osztod az észt Angéla Patricia Veronika 20-nak.

Kicsit úgy érzem mintha sajnálnád is szegényt amiért ilyen ostoba:)

Írj még neki valami szépet!

Amúgy meg tök jó hogy már tudjuk egy páran hogy melyik lányt kell nagyívben elkerülni.

A rendes és korrekt csajokról is jó olvasni itt a fórumon.

Ha valakinek van tapasztalata akár jó akár rossz írja meg.

 

 

 

Heineken star · Kvázi-tag (119 hozzászólás) · 2010. december 09. 20:14

Nagyon köszönöm F28!

 

Örülök neki, hogy "átment" a mondanivalóm! Jól esik, hogy élvezet olvasni az írásaimat. Tényleg!

Na jó, nem bánom... ha ilyen nagy az érdeklődés az újabb Gyula reflektációk iránt, akkor lehet, hogy még fogok írni. De semmi sértőt! :) Mint eddig!

Egyébként tényleg sajnálom kicsit, hogy szellemi képességei ennyire a mély homályba vesznek!

Most lehet durva lesz, amit írok, lehet darázsfészekbe nyúlok vele, de ez az én véleményem, és nem adok belőle alább... szóval:

Az ilyen és ehhez hasonló értelmi és szociális szinten álló emberek rehabilitálására szerintem a legjobb a Dan Wesson-féle módszer.

 

Golden · Újonc (11 hozzászólás) · 2010. december 09. 22:56

Osztom az előttem szólót:) Viszont sikerült egy fogalmatlan közbeszólni. Istenem a retorika a fogalmazás IQ negatív a helyesírás 0, ???aKIK OLVASSÁK AZOK CSAK A SOROK KÖZT:)

Golden · Újonc (11 hozzászólás) · 2010. december 09. 22:57


ándzselló:(

j j okocsa · Újonc (4 hozzászólás) · 2010. december 10. 19:34

kedves fórumozók!

ugy látom itt mindenki ...TÖRÖLVE...!

mivel voltam egy csajnál és valaki már az e-mail cimem jelszavát is feltörte és az én nevemben dicséri  a saját portékáját!

pedig szar volt!!!!!!!!!!!

veronika26 · Újonc (1 hozzászólás) · 2010. december 11. 02:30

Szia! Veronika20  én Veronika26  vagyok azért  írok  mert érdekelne, hogy a több ezer női név közül miért pont az enyémet választottad?? Vera Verács ennek a névnek is van, több fajta becézett változata.

Scepti · Újonc (39 hozzászólás) · 2010. december 11. 11:27

Klónok támadása. Vagy újabb iker? Voilá Enikő(20). Képgaranciával!

Bakker, tényleg gáz, ami itt megy.

fisco · Újonc (16 hozzászólás) · 2010. december 11. 14:18

Sziasztok!

 

Az utóbbi napok miatt én is írok egy pár sort, a megbízható fórumtársak lebecsmérlése miatt.

Egy pár megjegyzésem lenne, akik úgy hirdetnek nyíregyen hogy szolibarna bőr, pl aki most úgy hirdet Enikő(20), és egy másik Izabella(20) full ci..ok minek nekik szoliba járni:-D

Akik még csak most nézelődnek azoknak egy jó tanács, hogy kerüljék az ilyen és hasonló csajokat, és olvassanak vissza, hogy kik a megbízható csajok!

tekergő · Újonc (29 hozzászólás) · 2010. december 11. 17:54

Sziasztok.

 

Hozzászólnék "Fanti" beírásához. Nem a bőröd színe a gond, hanem az, hogy iszonyatosan primitív vagy, ha tudod egyáltalán, hogy mit jelent ez a szó. Még nehogy az előtted szóló (Fisco) jelentsen fel fenyegetésért pl: "kihúzom a beled, tudom a rendszámod, stb." Látszik elég tudatlan vagy, mivel van egy ilyen, hogy IP-cím, és az alapján le tudják nyomozni, hogy ki vagy.

Nem a származásoddal van a probléma, hanem azzal ahogyan a dolgokhoz állsz....

fisco · Újonc (16 hozzászólás) · 2010. december 11. 18:10

Szia tekergő.

 

Most olvastam hogy mit írtak és köszi a hozzászólást.

Én egy szóval sem írtam hogy bajom van a ci*ányokkal, sőt van egy-két jó barátom is, de ők nem a te színvonalad "Fanti" már bocs.

nyír1boy · Újonc (12 hozzászólás) · 2010. december 13. 09:38

Jó reggelt Mindenkinek!

Gondoltam egy beszámolót már én is közlök, Barby (29)-ról úgysem láttam eddig.

Nem hozzá készültem, de mivel a 2 kiszemelt áldozat nem dolgozot akkor, gondoltam egy félórás próbát teszek nála...

 

Elérhetősége: A telefont Ő kezeli, a hangja ugyanis meggyőz erről. Nagyon kellemes hangja van a telefonon keresztül.

Helyszín: Józsvárosban, a domb melletti tízemeletesek egyikében fogad, amelyik kívülről fel is van újjítva...., más felújjítottat nem láttam... A lakás a szokásos panel, bennt is látszik a felújjítás, de csak módjával....

Leányzó: A lakásban más hölgyel együtt rendel, bár nekem a másik kolléganő nem jön be, pedig lehet alkudni is ha 2-en vannak a műsorban elmondás alapján. De így kihagytam ezt az életemből most. Hmm, nem könnyű a hölgyet jellemezni. Szőke, nagyon csinos, jó mellek-kel és aranyos fenékkel, bár az arca nem kifejezetten babaarc. Inkább olyan kiélt plazacica jellegű....

Action: Nem volt rossz, úgy különösen nem, hogy még a csókot is becsempésztük műsorba, ami elméletileg csak kölcsönös szimpáta estén lehetséges.

A végén tusi, bár ez elég nehezen ment, tekintettel a kád fölött lévő szárítóra... Innivalóval kínált, de most nem kértem.

 

Mindet összevetve nem volt rossz, de 10/6-7 re értékelem. Nyíregyházán ez akár jónak is nevezhető...

Ja és ami nem elhanyogolható Nyíregyházán az eddigi hozzászólások szerint , az hogy nem tűnt el semmim, bár amit tudtam a kocsiban hagytam...

nyír1boy · Újonc (12 hozzászólás) · 2010. december 13. 09:45

Kedves, vagy kedvetlen leányzó futtatók!

 

El sem tudjátok képzelni, milyen szörnyűséges,  - ugyanakkor szórakoztató is egyben - amikor megpróbáljátok védeni a portékátokat.

Talán jobb lenne egy helyesírási szabálykönyvet beszerezni és olvasgatni, amikor úgyis várakozással töltitek el napotok nagy részét.

Tanulni sohasem késő, gondolom ezért nem kezdtetek el eddig....:))

 

Ha nem írtok ilyen hozzászólásokat, nem tudtok örömet szerezni ezeknek a magyar embereknek...., márcsak ezért is érdemes lenne elgondolkodni ezen..

 

További szép napot mindenkinek!

 

Gregory · Újonc (8 hozzászólás) · 2010. december 13. 22:27

Mindenki nevében köszönöm Heineken Star a hozzászólásaidat. Az ilyen Angéla 20 (Gyula :D)

féle csajokkal szemben csak így lehet fellépni mert sajnos a szép szóból nem értenek. Eleget rontotta itt a levegőt ideje ,hogy lelépjen.

freddy · Lelkes újonc (64 hozzászólás) · 2010. december 14. 14:50

Hát ez az új Kriszta nem semmi, gratulálok a managementnek. Nemcsak hogy kétes hirdetőből egycsapásra képgaranciás lett, de egyúttal 4 évet fiatalodott is. :)

 

Nem ragaszkodom én valós nevekhez és korokhoz, de ahhoz igen, hogy ha már több helyen, többször hiredet valaki, akkor minidg ugyanazt hazudja. Mert ha ebben ilyen lazán átver, akkor másban is.

 

Mellesleg érdekes, hogy sok normális lány hiredtését meg nem engedélyezi a szerkesztőség valamiért. Részleteket nem tudok, de elég sokan vannak akik nem jelentek meg itt, avgy csak hónapos késéssel. Ettől függetlenül még mindig ez a legjobb oldal, csak így tovább.

tekergő · Újonc (29 hozzászólás) · 2010. december 16. 10:41

Sziasztok.

 

Tud valaki nekem infót adni Eszter(29)-ről?

Mira22 · Újonc (9 hozzászólás) · 2010. december 16. 14:36

Sziasztok!

Ünnepek előtt még elérhető vagyok!

Kellemes karácsonyt mindenkinek!

Puszi Mira 06705968198

bonanno · Újonc (43 hozzászólás) · 2010. december 16. 14:42

Sziasztok.Nem tudja valaki hogy Vanda mikor lesz újra?


Téma indítva: 2010.02.25., 16985 hozzászólás összesen