Szexpartner fórum nyíregyháza

Nyíregyházi szexpartnerekkel kapcsolatos beszélgetések
merlin69 · Újonc (37 hozzászólás) · 2011. július 28. 14:21

Köszi az infot nowone!

Bővebben az érdekelne, hogy ő van-e a képeken, és egyedül dolgozik-e?

Kari-ka · Tag (179 hozzászólás) · 2011. július 28. 15:02

Reni:a képeken ö van,egy igazi dögös megjelenésü szilikon maca,de ezzel lényegében minden jót elmondtam róla.Egy nyafka kényes kis dög,aki azt hiszi magárol hogy azért mert jobban néz ki az átlagnál,már külömb is náluk.A hozzáállása szerintem megegyezik a nullával,nem egy nagy élmény a csaj,még a szopcsek is csak gumiban megy,és ahoz is finnyáskodik.

 

Szofi:egy türelmetlen és érzéketlen flegma fadarab,vagy inkább fatuskó,még egy guminö is izgalmasabb mint ö.A puruttya Sarkantyú uti társaságban van benne,akik régen a Hunyadin meg a Jég uton is voltak.Csupa banya,nulla hozzáállással,és egy bunkó "fönökkel" aki a nevét sem birja leirni.

 

Ha jó szexre vágysz,menj el Krisztához.Igaz hogy nem egy észlény,nem is legszebb,de nem is feleséget lát benne az ember.Szex terén viszont nagyot alakit,és olyan vákum van a szájában hogy a szemed behorpad.Francia terén nagyon ottvan a csaj,és nem is finnyás...

 

merlin69 · Újonc (37 hozzászólás) · 2011. július 28. 15:56

Köszönöm az infot Kari-ka! Már készültem a Sarkanytyúra, de ezek után nem megyek......

Reni még gondolkodás tárgyát képezi, nagyon csínos a képeken, kár, hogy nincs NF nála.

Krisztán kívül kit tudsz még ajánlani?

gubanc30 · Újonc (23 hozzászólás) · 2011. július 28. 16:00

Helló.

 

Nekem is hasonlóak voltak a tapasztalataim a Reni-vel kapcsolatban, tényleg jó a csaj, de kényes, a hozzá álása nulla, meg még finnyás is ráadásul...

Szerintem nem ajánlott kategória. Inkább választok egy kevésbé jó csajt, de legyen bevállalós, ne nyafogjon, és még akár kedves is lehet.

Van ilyen is szerencsére :)

 

 

merlin69 · Újonc (37 hozzászólás) · 2011. július 28. 16:12

Hello Gubanc30!

 

Tudnál név szerint konkrétan ajánlani valakit..........és ki az, aki nem ajánlott kategória még?!

 

 

gubanc30 · Újonc (23 hozzászólás) · 2011. július 28. 16:35

Szia Merlin69!

 

Az Én tapasztalataim és ismerősöktől hallott információk alapján nagyon nem ajánlott kategória még a Roxi19, Friderika22, és a Letti23. Ők kerülendők szerintem.

Akit viszont tudok esetleg ajánlani, az a Kriszta26, Nicole, és a Viki. Ezek az én tapasztalataim. És azt is hozzá kell tenni, hogy nem voltam minden egyes lánynál Nyíregyházán. Biztosan vannak még kedves és jó csajok, és biztosan vannak még kerülendőek is... 

 

merlin69 · Újonc (37 hozzászólás) · 2011. július 28. 16:46

Köszi gubanc30!

 

Nicole-ról egy képet találtam, ő van rajta?

Vikiből több hirdető is van, segíts beazonosítani.....köszi

 

gubanc30 · Újonc (23 hozzászólás) · 2011. július 28. 17:01

Nincs mit Merlin69. A Nicole-val kapcsolatban, igen ő van a képen.

A Viki pedig az a Viki aki egy képpel hirdet...

 

nowone · Tag (141 hozzászólás) · 2011. július 28. 17:41

Gubanc!

Érdekelne közelebbi tapasztalatod Nicole-val kapcsolatban, mert szerintem nem átlagos. Az ***moderálva*** biztosan nem! Bár mindenki azt kér, amit akar.

 

nowone · Tag (141 hozzászólás) · 2011. július 28. 17:43

Kari-ka véleményénél sem jobban, sem pontosabban nem tudnám jellemezni Renit. Szerintem részletes, és a lényeg benne van. Bár a kinézet sokunkat megtéveszt, és mintha nem tanulna belőle az ember.

 

nowone · Tag (141 hozzászólás) · 2011. július 28. 17:45

Nem egyedül dolgozik, de ezt elmondja, ha megkérdezed.

 

mission · Lelkes újonc (89 hozzászólás) · 2011. július 28. 21:56

Na itt vagyok!  Szóval..Renit is csak a két csöcse teszi valamivé,különben nem lenne őbelőle sem semmi.Igy már azért egy nagy kalap szartól csak jobban mutat. De amugy egy soványocska vikonylábú a csak.De csak gumival nyomul.Mondjuk ezt helyeslem,mert igy ha hozzá megyek tudom azt, hogy nem ficánkol a szájába még a kisgyurika, mikor engem kezelésbe vesz.  Letti sem ajánlott kategória,tiszta unalom a csaj, meg ahogyan enyeleg avvala kis vikonyka kis testyivel.áááááááá         gáz ,nagyon gáz.van most egy csaj akivel együtt r*nd*l,mondta a haverom volt nála, az meg egy gyökér.Szinte semmit nem vállal a normán kivül.De akkor mi a tályognak áll be kurválkodni???

Kari-ka · Tag (179 hozzászólás) · 2011. július 28. 23:40

Látom mi egy véleményen vagyunk :) Letti tényleg egy kis nyuzott béka,és elég nagy nulla.A barátnöjét még nem próbáltam,de igy nem hiszem hogy rámegyek.Amugy az egész csürhéjük szánalmas,Kinga babával Stellával meg a fönökasszonyukkal együtt,aki egy 40 körüli szétplasztikázott próbanéger aki pislogni sem bir.Nem tudom mit képzelnek magukrol,de ugy feszitenek a városban mint ha ök lennének a világ urai.

 

Kari-ka · Tag (179 hozzászólás) · 2011. július 28. 23:46

Esetleg White Ladyt,már ha sikerül elérned.De lényegében egy életcél elérni.

 

Fütyülős · Őstag (816 hozzászólás) · 2011. július 29. 00:23

Hali!

 

Esetleg ha minőségi szolgáltatáts akar(tok)sz, rá kell szánni még egy kis zsét, és átruccanni Debrőbe. Tudom hogy már írtam, de nem bírom elégszer hangsúlyozni, hogy Nyírgennyházát a szolgáltató cigeró, troll, nagy arc, lehúzós rbizlik tették tönkre. Már én áttettem a székhelyemet Hajdúba, de azért még mindíg ide látogatok olvagatni. Szeretem a mission stílusát, mert keményen odamondja, talán néha túlságosan is. de ha jól emlékszem valamelyik lánytól bocsánatot kért. Talán. Egyszóval itt már nem zörög a haraszt, csak a régi bagázs. Voltak jó szolgáltatók, de kikoptak. Megmondom őszintén, hogy nekem a vékony fiatal lányok a gyengéim, de itt csak tank, vagy cigeró jöhet számításba. Sajnos ez a fajta ritka, de talán a Civis városba találok valakit.Ha kell innen info szívesen megosztom .

 

Maradok moderálva! A fütyülős

ilko · Őstag (779 hozzászólás) · 2011. július 29. 08:25

Hi!

 

Ő meg a bocsánatkérés, viccelsz?:D Egy Isten hogy kérne már bocsánatot bárkitől is? Keress rá a hszaira, csak negatívumokat és szidást találsz, semmi mást. De ha neked ez szimpatikus...

 

És még valami, nehogy azt hidd, hogy azért mert van zsé a lányok eltűrik, hogy bunkó legyél! Súlyos tévedés, Lauracicának pl mikor utoljára voltam nála volt egy cirka 20 számból álló listája, akiket nem fogad f*z*th*tnek akármennyit akkor sem. Ahogy elmondta, kb ilyen alakok lehetnek, mint ez a mission...

 

Fütyülős · Őstag (816 hozzászólás) · 2011. július 29. 11:30

Először is olvassd el mit írtam rendesen, ne csak azt kapd ki ami neked nem tetszik.

Másodszor, nagyon véded a szolgáltatókat. "Valami zavar van az erőben." :)

 

Utoljára. Kiröl is írsz? Sehol nem találom. Listája van? Feldughatja. Akkor is a lányok többségével van baj nyíregygányán!!!

ilko · Őstag (779 hozzászólás) · 2011. július 29. 11:48

Először is, elolvastam, és azután reagáltam rá, sőt én vettem a fáradtságot, és visszakerestem mission valamennyi eddigi megnyilvánulását. (Nem volt túl sok, és nagyon  egyhangúra sikeredett valamennyi, a szidáson kívül mást nem írt, illetve hogy pontos legyek egy hölgy hangja tetszett neki!:DDD)

 

Ha vennéd a fáradságot, és beleolvasnál miket írtam pl a pécsi fórumban, akkor láthatnád, hogy kritizálni is szoktam rendesen, de azt nem szeretem, ha valakinek az irogatása kimerül mások ócsárlásában. És aki megérdemli, azt nemcsak én, hanem minden normális vendég védi.

 

Utoljára pedig nem is találhatod, mert egy pesti luxusk...áról van szó, és azt próbáltam érzékeltetni, hogy a vendégek nem istenek, a lányok pedig nem használati tárgyak sehol sem, mint ahogy azt sokan gondolják!

 

És végezetül csak egy kérdés akár hozzád is szólhat, bár főleg azoknak szánom, akik csak szidni tudnak. Te felvállalod magad a lányok előtt is? Mert rólam tudják akikhez járok, hogy ezen a nicken irogatok a különféle fórumokra. Kiváncsi lennék, ezt hányan teszik meg rajtam kívül. Név és arc nélkül bármit lehet írni, bárhová mindenféle következmény nélkül.

 

Kari-ka · Tag (179 hozzászólás) · 2011. július 29. 11:59

Igazságszerint sehol nem szeretik az olyan embereket akik mernek negativ véleményt alkotni és azt kimondani.Bárhonnan is közelitjük meg a dolgot,az itteni lányok nagyrésze vagy füstös,vagy lehuzós,lopós vagy nagyképü,vagy ezek kombinációja.Vagyis a többségüket el kell kerülni nagy ivben.Az mástészta hogy ezt meg lehet irni burkoltan,meg esetlen szókimondóan.Ezt mindenki a saját habitusa szerint teszi.

 

Igen,vannak olyan lányok akik szürik a vendégeket,de ezt csak kevesen engedhetik meg maguknak,csak a magánzók.De aki mögött ott áll a követelözö kancigány,az nem teheti ezt meg,mert hamar beverik a cuki kis pofiját.de az az igazság a lányok többsége nem is akar válogatni,bárkit bevállal csak adja oda amit kell.Kin az utcán játszák az agyukat,az érinthetetlent a nagy nöt,közben meg egy "szentpistáért" bárki megcsinálhatja még az sem baj nem fürdött mostanában.És akkor még örülhetsz hogy nem loptak el töled semmit.Az ilyen Kittyk,Roxik,Friderikák és Lettik na meg az összes többi szutykos orknemzetség nem érnek semmit,csak tehernek vannak ezen a földön.

Kari-ka · Tag (179 hozzászólás) · 2011. július 29. 12:05

Egy olyan városban ahol vannak normális lányok,szivesen irogatnék én is pozitiv beszámolókat.De sajna itt ez nem igazán lehetséges,egy kezem megtudom számolni hogy hány normális lánnyal találkoztam az évek során.Aki mind külsöre,mind belsö tulajdonságra,mind ápoltságra,korrektségre és hozzáállásra is megkérdöjelezhetetlen.Ha átvernek,meglopnak,vagy egyszerüen bunkón bánnak velem és még nem is az a lány fogad aki a képeken van,sok jót nem tudok irni....

 


Téma indítva: 2010.02.25., 16729 hozzászólás összesen