Szexpartner fórum nyíregyháza

Nyíregyházi szexpartnerekkel kapcsolatos beszélgetések
Coffee · Újonc (84 hozzászólás) · Június 25, 14:45

És csak mondom pont ilyen hozzá szolások ordenáré módon való kifejezések, lejaratások miatt zárták be topicot nem is olyan rég. Ha ezt szeretnétek, lehet ezt folytatni sőt biztatni a másikat erre akkor nem kell csodálkozni újra megteszik. 

Rozza · Újonc (29 hozzászólás) · Június 25, 14:54

🤣🤣😅😅😅hogy mikbe nem vagytok 

Gumi baba ...anyagiak ahh 😅 😅 saját magatokat járatjátok le 

Ha Gréti meg kéri az árakat okkal teszi ....keresetek jobbat ...nem leltek ...!!jelenleg női szemmel is a legjobb nő itt az oldalon ..

Akinek még nincs pénze maradjon othol ne a fórumban sirjon hisz értelmezlen 😅😅🤣🤣

Janesz2 · Újonc (85 hozzászólás) · Június 25, 16:37

Grétike megszégyelte magát és lelépett. 

Bence88 · Újonc (36 hozzászólás) · Június 25, 17:08

En nem megbantani akartam sem a Gretit sem mas hirdetot. Csak mar kezdett tulzas lenni, hogy nogyuloletrol meg ilyenekrol irkal itt. Kicsit elkalandozott. 😃 Ha valaki nem birja a kritikat, ne csinalja ezt a szakmat. Noknek ez egy konnyu penzszerzesi lehetoseg, ha ezt csinaljak vallaljak ezt a reszet is. Ha nem akkor varnak a gyarak 3 muszak 8 ora, de az gondolom piszkos. 

Felhő · Újonc (16 hozzászólás) · Június 25, 21:30

Hát, dik 'mán Te lyány, Te Rózsika!😅

Te talán ingyen osztogatod a bájaidat, hogy nekünk felemlegeted az anyagiakat! He???

Te az ingyenes szeretet-szolgálat vagy, vagy mi? He???

Gondolkodjál már el egy kicsit!

 

Azért mert a munkával megkeresett forintjainkat kritikusan, józan ész mércéjének megfelelően akarjuk elkölteni?

Álljál már meg egy kicsit!

 

Te a boltba mindent megveszel mindegy mennyibe kerül! Semminek nem nézed az árát! He???

Neked egy liter tejet 5000 ft adnék, aztán ha szólsz érte, vagy húzogatod a szádat, azt mondanám: "Vegyed már megfele, mit járatod le magad!"

Igaz!!??

 

Aki normálisan, objejtiv fogalmazza meg ezeket a dolgokat, nem járatja le magát.

Érted ezt Rózsika!

 

 

Pumukli0 · Újonc (27 hozzászólás) · Június 25, 21:59

Felhő, ú de igazad van! Ez a nincs pénzed duma, maradj otthon kicsit erős volt a Rózsától, főleg hogy belőlünk él😂

 

Rozza · Újonc (29 hozzászólás) · Június 25, 23:32

1Én tisztában vagyok velle hol is vagyok 😅...de látom hogy egyesek nem .. 2nem ingyenes ..de akkor sem szoktak sírni ..mint egy kis gyerek a csoki után 😅 

3..nem belöletek 😅😅meg van a köröm 😅😅🤣🤣az én körömben nincsenek hisztis kisfiúk 🤣🤣🤣

 

Rozza · Újonc (29 hozzászólás) · Június 25, 23:42

Ha el olvastad volna

😅 látható hogy nem én emlegettem az anyagiakat .

.de ha már itt járunk 😅 egy guminőhöz hasonlitgatás erős volt..

Én tiszteletben tartom ezt az egész világot de akkor ne csak az egyik oldal tartsa már a másikat

😅vicces hogy egy férfi azon akad ki hogy a hirdetönek BMW je még apple iPhone 15 jé van 😅🙆

Na ezen kellene gondolkodni ..

hogy egy férfi miért nem a szolgáltatást díjazza miért az anyagi helyzetét 

Ne haragudj de szerintem ezzel kicsit gond van ..(kérlek olvasd tovább ne csak az első hozzá szolásokat ,mert így magadat oltották be )ti férfiak kiáltok az úgy mond szexuális dolgaitolért meg van az elvárás ,

Akkor nekünk nöknek miért ne lehetnének elvárásaink ??

Mert úgy mond belölletek élünk 😅 🙆🤷

Tévhit ..egyikötöket sem ismerem ..🤷

2 ha mi belöletek élünk ...igaz ..de tik meg rajtunk élitek ki a vágyaitokat 🤫...mindegy ki kivel 🤷saját izlése válogatja🤷

 

Árvafiú2 · Újonc (10 hozzászólás) · Június 26, 07:44

Szia ahogy el olvasom itt a forúmot vannak egy páran akik le járatásra használják ezt az oldalt és kötnek Belle jó szolgáltatokba csak azt nem értem hogy mért nem lehet tudomásul venni hogy a szolgáltató dönti el hogy mennyit kér és hogy ha ez valakinek nem éri meg nem megy el van böven választék vagy ahogy írta vesz gumi nött de akkor ne szekálja azokat akik igen is Rendes szolgáltatást nyújt össze fogtok itt és neki áltok egy két hölgynek mert még kéri a rózsa szálakat ha nem tetszik nem megyek de nem kell reklamálni hogy mért anyi az anyi othon maradsz ost le rendezed magadat és az nem kerül pénzbe enyi

justaGigolo · Újonc (66 hozzászólás) · Június 26, 08:36

És te ennek örülsz? Vagy csak simán egy rosszindulatú pöcs vagy.

Árvafiú2 · Újonc (10 hozzászólás) · Június 26, 09:06

Inkább neked kellene lelépned és vinéd magaddal a rossz indúlati meg jegyzéseidet

Felhő · Újonc (16 hozzászólás) · Június 26, 10:25

Rózsika, kiváncsi lennék az iskolában hányast kaptál szövegértésre és helyesírásra.

Erre szokták azt mondani: "Jól van fiam, ügyes vagy! Ülj le egyes!"

Aztán azt honnan tudod, hogy a te "körödből", akik a mi társaink, nem írt valaki, vagy nem ért egyet a leírtakkal.

Ezek után én neked a boltban egy liter tejet tízezer forintért adnék!🤣 

Csá, részemről befejeztem!

 

Pumukli0 · Újonc (27 hozzászólás) · Június 26, 11:55

Aha megvan a köröd…. Akkor miért hirdetsz? 😂

NakedGunHU · Újonc (40 hozzászólás) · Június 26, 21:21

Köszönöm Gréti a jóleső, kedves szavaidat, cuki vagy, puszi a hasadra és egy arasznyival lentebb! :) Még nem voltam nálad, talán teszek egy próbát a közeljövőben.

 

Rozza · Újonc (29 hozzászólás) · Június 26, 22:51

Nem tanulni vágyók itt 😅te meg olyan okos vagy 😅 hogy itt osztod az eszet😅

Amúgy nem tudom látod e de csak nevetni tudok ezeken ..😅😅felölem irogassatok 😅mert én addig is nevetek az okos fejeteken 😅😅nekem szórakoztató hogy te míg az én irásomon lovagolsz addig én már ki szórakoztam magam rajtad pl😅😅😅🤣🤣😛😛😛

 

Rozza · Újonc (29 hozzászólás) · Június 26, 22:52

Ojjoj szerintem ezen gondolkodj és informálidj 😅👉🫵🫵🫵🫵🤣🤣

 

kanászfiú · Újonc (16 hozzászólás) · Június 27, 15:45

40 az óra? Jobb is, hogy abbahagytam egy 15 éves hobbyt 😄

NakedGunHU · Újonc (40 hozzászólás) · Június 27, 20:00

Te pedig nem tudsz mondatot értelmezni Rózsamari. :-D A nőket egy mondatomban nem hasonlítottam guminőhöz, ráadásul ami nekem lett, az nem gumiból, hanem termoplasztikus gumiból készült. A BMW-re meg telóra nem vagyok irigy, mert van egy szép A8-asom és egy iPhone 14 Pro Maxom. Tehát igazából hidegen hagy, egyébiránt pedig büszke vagyok arra, hogy nem ilyen módon és/vagy mafiás dolgokkal szedtem össze rájuk a pénzt. Tehát én is tudnék velük pózolni meg szelfit csinálni, de nem teszem, mert nem olyan típus vagyok. 

 

SzépkisAlak69 · Újonc (22 hozzászólás) · Június 27, 22:03

Tényleg már az lenne a legjobb ha lezárnák ezt a fórumot,

mert már olyan mint egy Benny Hill Show! 😅

Már csak a zenéje kéne alá! 🤭

Árvafiú2 · Újonc (10 hozzászólás) · Június 28, 07:00

Mért is kellene be zárni mert a lányok ki állnak a maguk igazáért az a nevetséges amit egyes emberek irkálnak itt😡😡😡😡


Téma indítva: 2010.02.25., 16984 hozzászólás összesen