Szexpartner fórum nyíregyháza

Nyíregyházi szexpartnerekkel kapcsolatos beszélgetések
staffi · Őstag (1050 hozzászólás) · Június 28, 10:50

Emberek komolyan ilyenekkel vagytok elfoglalva ki mennyiért es miert kér ennyit?? Az elmúlt hónapba egy hozzászólás nincs se pozitív se negatív akit meglátogatott valaki közületek. Ha sok valami ne menj en se megyek oda ahova nem engedhetem magamnak. Ha lezarjak a forumot meg bevagytok rezelve... Kapom a sok üzenetet erről nem tudsz valamit.. Arrol nem tudsz valamit... Elérhetőség, facebook... Stb... Sok embernek adok infot  lanyrol es szinte senki soha nem ír vissza, hogy köszi jo volt az infod a csajrol vagy nekem nem is volt annyira jo mint ahogy te leírtad nekem. Megy itt a nagy megmondas ugy, hogy vissza néztem a regisztraciokat es honapok ota egy beszámolót nem írtak ezek az emberek. Felőlem lezárhatják a fórumot de utánna bárki rám ír infoert letiltom az tuti. Amugy is ott a ' dühöngő forum' oda lehet írni a nem tetszéseket. De most őszintén miert is vagyunk itt?? Mert csak rózsaszálért kapunk szexet sokan ebbe tartozom én is a dagadt gyomrommal  es a170 centis magassagommal. Valakneki néha jol esik ha  az unalmas asszonya mellől kicsit kiruccanhat, valaki meg gátlasos nem tud ismerkedni es itt megkapja amit akar. Mondom ha nekem draga egy BMW nem cseszem le az auto kereskedőt miért adod ennyiert, nem veszem meg es kész. Ha a hírdető nekem drága nem megyek, ennyi... De az, hogy ez a forum a pozitiv es negativ látogatások megirására lett újra feloldva es megint megy az adok - kapok ez jora nem vezet... Nekem mindegy ha lezárják én eddig is elmentem akihez akartam hirdetőhöz és ezután is elfogok ha lesz forum ha nem... 

Vándor01 · Újonc (12 hozzászólás) · Június 28, 16:42

HÚ TELJESEN IGAZADVAN,.Itt németbe kérek perec ennyi és kész ha nem telik akkor be se engednek  .Na de azért van szórás bőven a fél és órás idő között , ki kell választani akinél jo menjen aki nen válasszon ,olcsóbbat ,najd jön az infó ha jön ,hogy ez ilyen neg ez olyan a tanuló pénzt meg kell fizetni.Na szia pajti.

 

Dingó29 · Újonc (240 hozzászólás) · Június 28, 20:26

Na- na én megköszöntem mikor írtál privátba infót.  A többiben viszont igazad van. Mindenki annyit kér amit akar, aztán majd eldöntöm megér- e az nekem annyit. Ha valaki jó attól én nem sajnálom a 40- et se ha meg gyenge akkor a fele annyi is sok. Nyilván mindenki olcsón szeretne nagyon jót, de az ritka mint a fehér holló. Na jó annál egy kicsit gyakoribb. 

A másik, ha valakinek csak kannás borra futja ne sírjon hogy nem adnak neki annyiért jägermeistert. Maradjon a kannás bornál, attól is be lehet baszni.:)

bbbs · Újonc (64 hozzászólás) · Június 29, 11:54

Részben egyetértek, lehet annyit kérni amennyit akartok. Pláne ha ezzel változtatni, szűrni akarjátok a vendégeket. Viszont ahogy a szolgáltatások ára és színvonala közt előfordulhat elég nagy különbség, ugyanúgy nem biztos hogy mindenki úriember akinek elég pénze van az ilyen jellegű szórakozásra.

Részemről hiába lenne pénz bármelyik vip- szolgáltatóhoz menni, ha számomra nem éri meg. Inkább megyek máshoz, akinél számomra ár-érték arányban jobbra jön ki az adott szolgáltatás.

 

Dingó29 · Újonc (240 hozzászólás) · Június 29, 16:08

Ettől én is falnak tudok menni." Ha xy elkér annyit akkor én miért ne kérhetnék annyit?" De sokszor hallottam már ezt. Tapintatos ember vagyok ezért sosem mondtam, hogy " Tudod babám xy nálad min egy tizessel fiatalabb nagyon kedves bikinimodell kinézetű csaj aki egy húszméteres slagból kiszivja a golflabdát. Te viszont nem." Inkább csak hümmögök az ilyeneken. Pedig lehet nem ártana helyrerakni az önértékelését egyeseknek.

 

Vándor01 · Újonc (12 hozzászólás) · Június 30, 20:46

Meg jelent Denisa hercegnő ,sok hónapos kihagyás után.És érdekes még fiatalabb lett, vajon hogy csinálják a lányok hétről hétre más évvel jelennek meg ,.

Ominik · Újonc (43 hozzászólás) · Július 1, 13:23

Sziasztok! Az apróban hírdető Klaudiát sikerült valakinek elérni esetleg ?

Pumukli0 · Újonc (27 hozzászólás) · Július 1, 13:45

Szia. Igen. Még régebben többször is. Minden rendbe ment vele , csinos , értelmes, nem okozott csalódást

 

Kiss07 · Újonc (62 hozzászólás) · Július 1, 21:03

Szia már voltam nara többször is kb 36 éves szeplős arc de a teste az jó meg lehet dugni rendesen franciája is erős közepes vagy annál jobb nem finnyás

Pumukli0 · Újonc (27 hozzászólás) · Július 2, 07:56

Sziasztok. Apróból Lili offos…., minden téren 

Kiss07 · Újonc (62 hozzászólás) · Július 2, 12:59

Nézegetve mindkét oldalt kisstúlzással nyugdíjas klub érzésem van ahogy nincsenek fiatal lányok nyíregyen vajon miért nem vágynak ide a szegény keletre?

BlackMan88 · Újonc (46 hozzászólás) · Július 2, 20:28

Ma ismét sikerült meglátogatni Grétit! 😋

Hihetetlen mennyire lehetetlen betelni ezzel a lánnyal! 🙂 Szó szerint repül vele az idő, egy órát voltam amit jócskán túl is toltunk, de már csak azt vettem észre, hogy kifelé megyek az ajtón! 😆 A puszta lénye megbabonáz, egyszerűen öröm vele együtt lenni! Annyira kedves, empatikus és odaadó, na meg locsi-fecsi! 😁 Imádom! 😘

Na persze a szexuális része sem másodlagos! 😋 Ma sikerült új dolgokat/pózokat kipróbálni! 😋 és még mennyi mindent szeretnék! 🥰 

100 fölötti lány látogatásnál járok már 😆😅 de ilyet még nem tapasztaltam! Olyan mint a legdurvább dr@g, aminek ha elmúlik a hatása állandóan azon kattogsz mikor kaphatnál újra belőle! 😬🤭 Remélem még sokszor lesz szerencsém élvezni a társaságát! 😋😍

Kéretik nem bántani, mert azt a környék legjobb szolgáltatójával tennétek, és az nem lenne túl fair dolog!

Pacsi! 🤚👊😛

Denisa4 · Újonc (42 hozzászólás) · Július 3, 09:52

😊Kedves Vandor01 

Nem tudom ezt kedves bóknak tekintsem vagy ne... Minden esetre köszönöm szépen a fel konferálást a vissza térésemről.😊

 

Vándor01 · Újonc (12 hozzászólás) · Július 3, 20:45

Nagyon szívesen, gyönyörű Denisa

 

Denisa4 · Újonc (42 hozzászólás) · Július 5, 07:35

😘😊

 

Vándor01 · Újonc (12 hozzászólás) · Július 5, 16:11

🥰🥰🥰

 

Árvafiú2 · Újonc (10 hozzászólás) · Július 5, 19:15

Borzastóan reklámnak hangzik rá adásul van némi tulzás is benne

 

Gabo30 · Kvázi-tag (250 hozzászólás) · Július 5, 20:27

Ramóna 34 ma voltam hozzá először de nem utoljára  :)  egy új kedvenc aki felkerült a listámra

BlackMan88 · Újonc (46 hozzászólás) · Július 5, 21:01

Minden értékelés reklám, és hidd el picit sem túloztam! 😁😋

 

Árvafiú2 · Újonc (10 hozzászólás) · Július 6, 07:06

Ha nem tuloztál akkor ezek szerint Grétinek ennyire sok a szabad ideje hogy maradhatsz tovább mint amit ki fizetél hát ezt én erösen kétlem de nekem mindegy nem én alám adod a lovat 😅😅😅😅

 


Téma indítva: 2010.02.25., 16984 hozzászólás összesen