Szexpartner fórum nyíregyháza

Nyíregyházi szexpartnerekkel kapcsolatos beszélgetések
Bence88 · Újonc (32 hozzászólás) · Július 13, 12:53

Sziasztok

egyetertek Denissaval, nem az a lenyeg milyen kor van kiirva. Legalabb 5-6 alkalommal voltam mar Denissaval, arcra es testre is olyan 30-33 kozotti MILF, nem hazudok, rengeteg 20 eves kiscsajt lekoroz. Akar kulsoben, akar szolgaltatasban. Mindig pozitiv hozzaallassal csinalja amit kell, egyik legjobb szolgaltato ha engem kerdeztek. Bomba mell, bomba fenek, isteni test. Bombano es kesz mindegy hany evesnek van feltuntetve, lehet 40+is felolem akkor is tokeletes a kulso. Olyan amit sokan csak akkor kaphattok meg ha fizettek, kulonben ilyen no ratok sem koszonne. Errol ennyit. 

Dingó29 · Újonc (240 hozzászólás) · Július 13, 14:43

Előrebocsájtom,hogy én inkább az éretebb nőket preferálom. Sokkal több 30 feletti nővel voltam, mint 30 alattival. Ha valaki tetszik, felőlem lehet 50+is. Node. Ha már az úgysem számít, meg az csak egy szám, akkor miért is nem lehet kiírni azt ami a valóság? :) Ez nem Denisára vonatkozik, hanem úgy általában

Vándor01 · Újonc (12 hozzászólás) · Július 13, 14:49

Denisát én jól ismerem akár meikötökt is tényleg egy nagyon csinos szép nő és tényleg a legjobb .Hiába voltál nála töbször semmit nem tudsz rólla.

 

 

kutya1 · Újonc (150 hozzászólás) · Július 13, 15:44

Szia Bence88!

 

A beírásod vége egy kicsit erősre sikeredett!

 

Idézem: "Olyan amit sokan csak akkor kaphattok meg ha fizettek, kulonben ilyen no ratok sem koszonne. Errol ennyit."

 

Ezt te honnan veszed, mi? Csak ne nagyon általánosíts!

Lehet, hogy ez csakis rád igaz! Ha, te ezt így gondolod, ugyanis mindenki magából indul ki.

 

Kispajtás! Nekünk ez így is megy, meg úgyis, csak néha lusták vagyunk, aztán a gyorsabb és egyszerűbb megoldást választjuk!

 

Nem gondolod! Én igen!😊

 

Bence88 · Újonc (32 hozzászólás) · Július 13, 16:11

Orulok hogy sikerult a mondandom legkevesbe jelentos reszebe belekotnod. Persze, biztos lusta vagy fullos not keresni. Ha tudnal fogni magadnak olyag, hidd el nem fizetos lanyokhoz jarnal. 

 

Dingó29 · Újonc (240 hozzászólás) · Július 13, 16:23

Hidd el nincs az a fullos nő akire ne lehete ráunni.

justaGigolo · Újonc (66 hozzászólás) · Július 13, 16:30

Velem épp az ellenkezője volt, nagyon is kedves és érzéki, de látszik, hogy nem egyszerű a csaj...😎

 

staffi · Őstag (1049 hozzászólás) · Július 13, 18:59

Miért te ki vagy neki junius 14 regisztracioval?? Te mit tudsz róla, hogy ugy gondolod más nem tud róla semmit? ☝️

 

Vándor01 · Újonc (12 hozzászólás) · Július 13, 20:00

Sokkal többet mint gondolod.Ti semmit nem tudtok,csak ennyi

 

 

staffi · Őstag (1049 hozzászólás) · Július 13, 20:12

😁😁😁☝️🙏Oké👌👌

 

Dingó29 · Újonc (240 hozzászólás) · Július 13, 20:53

Na helyre lettél rakva, nem tudsz te lóf...t se :D

 

 

staffi · Őstag (1049 hozzászólás) · Július 13, 23:46

Jo helyre raktak az igen... 🫡😱😱Azota se térek magamhoz. ☝️ 🫡

 

Dingó29 · Újonc (240 hozzászólás) · Július 13, 23:51

Én biztos be is dobnék egy hideg sört egy ilyen után, hogy magamhoz térjek. Nagyon leosztott a srác. :D

staffi · Őstag (1049 hozzászólás) · Július 13, 23:57

A sör már megvolt.es nem is egy  sör hanem sörök.... Ezt nem lehet kibirni józanon.. Amugy a Denisával nincs bajom soha nem is volt.. Csak olyat állitani, hogy senki nem tud semmit a hölgyről csak ő az egy kicsit túlzás.... 🫡De legyen neki igaza akkor☝️👉👌

 

Petya_001 · Tag (262 hozzászólás) · Július 14, 08:20

😂🤣😂🤣

Valószínűleg így van.

cádik · Újonc (49 hozzászólás) · Július 14, 09:17

Én egy jó hideg fröccsöt ittam erre a nagy ijedtségre!🙊

 

Vándor01 · Újonc (12 hozzászólás) · Július 14, 13:09

Alkeszra ihatjátok magatokat, de a fél óra,

vagy óra tali alatt semmit nem tudtok meg.

 

Manó1 · Újonc (27 hozzászólás) · Július 14, 13:40

Ez pontosan így van, szerintem is. 

Mert nem erről szól a történet. 😁

Gondolom szerelmes meg egyből senki nem lesz a találka alkalmával. 🤭

Bár erre is van kivétel, a hölgy nevét nem írom le, nehogy megint ócsárolják... 

Felhő · Újonc (16 hozzászólás) · Július 14, 14:28

Húha, mi van, ha nem is akarok semmit megtudni... Nem azért megyek oda....

Akárhanyadik alkalom után sem....

 

Jelzem, voltam már nála, minden rendben volt, nagyon is! Kellemes partner.

 

De, nem érdekel itt senki magánélete... Az övé se, ez így jó és helyes, csak a szolgáltatása...

 

Ha, valamelyik lányról tudni akarok valamit, és érdekel a személyisége, azt nem itt fogom keresni... Bocs... Itt, csak szolgáltatást...

 

Na, én is iszok egy sört... lehet kettőt..

Ja, meg esete meccs... Akkor meg akárhányat...Ennyi!!!

 

Nándi · Őstag (725 hozzászólás) · Július 14, 15:26

Inkább erőss túlzásnak gondolnám, de jó van az úgy! :D

 


Téma indítva: 2010.02.25., 16968 hozzászólás összesen