Szexpartner fórum nyíregyháza

Nyíregyházi szexpartnerekkel kapcsolatos beszélgetések
Miklós88 · Újonc (1 hozzászólás) · Kedd, 19:33

Sziasztok  Loláról semmiinformaci nincs . Volt valaki hozzá?  Nagyon retus kepei vannak … 

Pysti · Újonc (112 hozzászólás) · Tegnap, 12:56

Szandra 54 ról tudtok e valami jót mondani 

bas59 · Újonc (2 hozzászólás) · Tegnap, 15:07

sziasztok! 

nem tud valaki valamit a nagyon tehetséges színház utcai thai szalonban dolgozó Rindáról? nem lehet foglalni hozzá. Nagy a titkolózás. Facebookja törölve. Valakinek van infoja?

staffi · Őstag (1050 hozzászólás) · Tegnap, 16:48

Ha sikerül bejutnod hozzá akkor mehetsz nyugodtan☝️😉

 

ZéróZénó · Újonc (191 hozzászólás) · Tegnap, 18:42

Óóóó, róla nekem is jöhetne infó, szuper csaj volt, reméljük visszatér vhol a környéken

talicskapitány · Újonc (14 hozzászólás) · Tegnap, 19:33

https://videkilany.hu/106787-melike

 

na én őt ajánlom mindenki számára!

ZéróZénó · Újonc (191 hozzászólás) · Tegnap, 20:26

Jó csaj, de szeritnem sokkal jobban menne neki ha lenne saját lakása is. Bár, ezt igazán ő tudja csak miért nincs, de szeritnem kereslet lenne rá méginkább.

 

bonanno · Újonc (43 hozzászólás) · Tegnap, 22:47

Lehet hazament.Ő volt eddig a legjobb.Most megyek pénteken,nem tudom kit kapok,de remélem nem lesz csalódás.

 

Kiss07 · Újonc (62 hozzászólás) · 13 órája

Üdv érdeklődnék valaki tudna segíteni melyik masszázs szalonban érdemes elmenni? ahol egy kis pluszt is kap az ember, ja és kihez akár privátban is várom a választ

Robroy2 · Újonc (4 hozzászólás) · 11 órája

Sziasztok erről a szalonrol bővebb infot kaphatnék?

 

ZéróZénó · Újonc (191 hozzászólás) · 10 órája

Ha voltál utána dobj légyszíves egy üzenetet, mesélj kinél voltál vagy milyen infókat tudtál meg. Köszi!

staffi · Őstag (1050 hozzászólás) · 10 órája

Tényleg olyan jo??? Na akkor hétvégén háromszor magamévá teszem a hölgyet 🥰🙏❤️

 

Melike22 · Újonc (3 hozzászólás) · 7 órája

Egyem a szivedet 🥰

Kiss07 · Újonc (62 hozzászólás) · 7 órája

Jó fej csaj ok hagyja magát rendesen megdugni sőt azt szereti

ZéróZénó · Újonc (191 hozzászólás) · 6 órája

színház utcai thai szalon, mi más érdekel még? hívod, recis ad időpontot, mész :) 
kb ennyi, de most nincs semmi extra, nem érdemes, bár ki tudja lehet beleakadsz vmi rejtett kincsbe ;)

Robroy2 · Újonc (4 hozzászólás) · 4 órája

Kőszi 

 

Bence88 · Újonc (33 hozzászólás) · 2 órája

Sziasztok. Ha mar a masszas szalon tema feljott megosztom az en tapasztalatom. En a bambusz thai masszasban voltam eddig ketszer mindketszer masik lanynak. Nekem tetszett mindket alkalom, izgalmas volt. Megyek meg. Honey es Helen nevu holgyeknel, Honey 10/10 Helen is 10/8. Csak siman hivom a recepciot, foglalok egy egy oras masszast. Megerkezes utan egy oras alkalom 10rozsa fizeted a recepcion. Bekisernek a szobaba, valaszthatsz olajat magadnak(illatra), magadra hagynak kicsit hogy leoltozz meg zuhany is van. Aztan a holgy bekopog hogy johet en. En boxerban vartam oket nem tudtam hogy lenne a jo. Bemutatkoztunk, aztan fekudtem is az agyra. Torve de beszelnek magyarul szerencsere. Helen mar egybol azzal kezdett hogy nem-e vennem le a boxerem. 😀 kapsz egy kellemes masszast eloszor hason. En mindig szoltam hogy a gyengebb fajtat kerem, mert eleg erosen massziroznak amugy, en inkabb a relaxalo reszet akartam. Majd felenel kb megfordulsz es haton fekszel. Takaro van rajtad meg ott lent, kapsz egy kez masszast. Amugy egesz jo maga a masszas resze is mar amiatt is megeri. Aztan a vege elott kb 10percel kerdezik a lanyok hogx akarsz e befejezest. Ha igen, Honey kezzel es szajjal is felajanlotta. Megkerdezte mennyit tudnek fizetni erte? A kezire otot mondtam o mondta legyen 7, es ennyi. Egy kellemes kezimunkat kaptam, jo sok olajjal. Combjat foghattam kozben, hol lassu hol

gyors kezimunka. Hatalmas elvezes. Helen csak kezzel ajanlotta fel azt hiszem 10 rozsaert. O is ugyes volt. Majd ezutan megkoszonik kifizetsz nekik amit megbeszeltetek nyilvan ez “titok” de tuti a recepcios is vagja mi folyik amugy ott. Majd magadra hagy lehuhanyozhatsz, oltozol es mehetsz is. En menni fogok meg az biztos, havi egyszer jol esik. 

Kiss07 · Újonc (62 hozzászólás) · 8 perce

Köszi a beszámolót ijeket kell írni ettől lesz gazdagabb a fórum

 


Téma indítva: 2010.02.25., 16978 hozzászólás összesen