Szexpartner fórum kaposvár

Kaposvári szexpartnerekkel kapcsolatos beszélgetések
CsigaCsabi35 · Újonc (1 hozzászólás) · 2019. április 09. 13:12

Sziasztok Makktársak Ma voltam Anita 34-nél Teljesen más mint a képeken.Kb 20éves Képekkel hirdet. A telefonba lehozza a csillagokat de ha már ott vagy teljesen mást mond. Ennyi Rózsát nem tudom hogy mikor fizettem a semmiért. KB 43 - éves.... Senkinek nem ajánlom. Óranézős sablonos futószalag az egész látszik rajta hogy unja amit csinál. Nagyon csalódott vagyok. 

Roberto1985 · Újonc (1 hozzászólás) · 2019. április 13. 07:29

Én már többször voltam nála nekem más a véleményem. Nem volt óranézegetős sőt többet is voltam mint amiről szó volt. Nem únta sőt élvezte 

 

Pike1988 · Újonc (4 hozzászólás) · 2019. szeptember 12. 09:47

Tiffany19-hez ne menjetek!Nagyon unja a csaj amit csinál,NAGY CSALODÁS VOLT.

Asus2008 · Újonc (7 hozzászólás) · 2019. szeptember 24. 10:23

Sziasztok! 

 

Sajnos tegnap meglatogattam Leilat , tobb neven is hirdeti magat pl. a masik oldalon Stella 24 !! Gondoltam nem kamu !!! 

Hibaztam, mar az elejen fura volt, hogy keresi a kapukodot meg ilyen hulye dumak,  mar csak azert is kivartam!

Felmenten , persze hogy nem

o nyitott ajtot!! Mondtom neki a kepeken nem igy nezel ki, erre o de en vagyok az csak reg frissitettem a kepem!! 😂😂😂

 

Persze ott nem nevettem!!! Ott hagytam!! 

Vigyazzatok mert szerintem tobben is vannak, hirtelen tul sok lett az atutazo fiatal!!!!!!! 

 

Udv mindenkinek!!!

Pike1988 · Újonc (4 hozzászólás) · 2019. október 16. 07:44

Sziasztok,Kimberly24-röl szeretnék pár sort irni.Egy másik lányt szerettem volna meglátogatni,de Kimberly nyitott ajtót,na mindegy maradok gondoltam hát ROSSZUL gondoltam,hozzáállás nulla,csókot igért puszit kaptam,franciája siralmas,fél órát szerettem volna lenni 15 perc után mondta,hogy jó lenne ha végeznék.KERÜLJÉTEK.

KiLehetek · Újonc (1 hozzászólás) · 2019. október 18. 21:03

Jenni (41)-től pozitív élményekkel távoztam. Kedves, aranyos és ápolt volt. A valóságban kicsit teltebb, de nem vészes. Bátran ajánlom.

Pike1988 · Újonc (4 hozzászólás) · 2019. október 24. 13:54

Sziasztok Paris22-röl irnék.A cím egyeztetés nem volt zökkenő mentes,de amit csinál azt jól csinálja,szereti a szexet és a franciája is jó.BÁTRAN ajánlom mindenkinek aki elszeretne menni hozzá.

Rocker · Lelkes újonc (60 hozzászólás) · 2019. november 07. 10:30

Hasznos információt közöltél. Annyit tennék hozzá, hogy a képeken nincs semmi. Azt írja 174cm magas, 80kg, teltkarcsú. Ezekből a fotókon semmi se látszik. Amelyik lány nem tölt fel magáról teljes alakú és jól látható fotókat, az olyan, mint a zsákbamacska. Innentől kezdve, amit feltölt képeket, számomra az is gyanús.

Hidan · Újonc (5 hozzászólás) · 2019. december 14. 13:00

Üdv! Szombathelyen lévő Alexa vagy Nancynél volt már valaki?

Pike1988 · Újonc (4 hozzászólás) · 2019. december 17. 21:37

Sziasztok most jövök Yvette-22-töl,nagyon szép csaj nagyon bomba a teste,jó is volt vele de a franciáján csiszolhatna még,kicsit sürgeti az embert de amugy jó 10/7.

Silver · Újonc (12 hozzászólás) · 2019. december 28. 21:35

Sziasztok! Kimberlynél voltam Kaposváron. Nem szoktam leírni a tapasztalataimat, mert eddig nem volt semmi kirívó. Eddig. Már az ajtóból vissza kellett volna fordulnom. Belvárosi lakás, jó helyen. Ez idáig rendben. Amikor azonban a lakásba léptem, azonnal egy 2 négyzetméteres sufniba kellett befordulnom, aminek az ajtaja helyett egy pokróc volt felragasztva a nyílásra. A szobába 1 db. egyszemélyes ágy fért csak el hosszába. Az ágy mellett fél méter hely volt kb. Kimberly arca valóban olyan mint a képeken, de a teste már köszönőviszonyban sincs vele. De ez már csak akkor látszott, miután fizettem és levette a köntösét. Persze előtte még legombolta a fél óra díját és még az extrákért (csók, natúr francia) járót. Ezután fürdés sutyiba, mert a másik szobába valakik már dolgoztak. A ruháim csak az ágy végébe fértek el. A szobában lefektetett és kaptam egy 3 perces natúr franciát, aztán gumi, és hátulról nekiállhattam. Pár perc után jeleztem, hogy forduljunk meg, de azt mondta, hogy úgy nem férnénk el. Na akkor már elment a kedvem mindentől. Gyorsan befejeztem és felöltöztem. Megemlítettem, hogy becsapva érzem magam, mire a válasz az volt, hogy legközelebb nem kell fizetnem az extrákért. Hát tuti nem lesz legközelebb. A baj ezzel az, hogy a többi becsületes lányhoz sem fognak már elmenni a férfiak, ha így viselkednek velük. Az biztos, hogy én ezentúl, már az ajtóból vissza fogok fordulni, ha bármi máshogy is van, mint ahogy látszik a hirdetésben, vagy ahogy le van írva. Nagyon nem ajánlom senkinek a lányt!

armo · Újonc (27 hozzászólás) · 2020. január 15. 22:59

Lena nagyon kedves és kezdeményező autós kaland volt, csók nincs de egy jó francia volt amit ügyesen csinált. 

*** moderálva ***

Lenaa · Újonc (1 hozzászólás) · 2020. január 23. 10:48

 

Köszönöm 😘 

LóLöcs · Újonc (3 hozzászólás) · 2020. június 06. 09:05

Sziasztok. Vivi-t szeretném majd jövő héten meglátogatni. Tudtok róla írni valamit, érdemes meglátogatni?

Naneee · Újonc (4 hozzászólás) · 2020. június 06. 14:36

Egyszer voltam nála, rögtön meztelenül fogadott az ajtóban. Az aktussal nem volt gond. Egyedüli negatívum az volt, hogy még lett volna hátra az időnkből, de neki sietnie kellett a buszra...

LóLöcs · Újonc (3 hozzászólás) · 2020. június 06. 15:51

Köszi a válaszod. Meglátogatom és teszek egy próbát.

LóLöcs · Újonc (3 hozzászólás) · 2020. június 10. 17:28

URAIM! Egy kicsit bajban vagyok és ehhez a Ti segítségeteket szeretném kérni! Vivi-hez akartam menni pénteken, de közben feljött Kitty, és filozom még Noémin is. Képek alapján mindegyik nagyon szexin néz ki. Válaszokat előre is köszönöm! :)

Naneee · Újonc (4 hozzászólás) · 2020. június 11. 21:00

Igen, mert jobb dolgom sincs kamu élményeket írni és értani olyan nőknek, akikkel nem is találkoztam. Egyébként a regisztrációm után hány napot kellett volna várnom arra, hogy merjek értékelést írni?

 

kurvabaszó · Újonc (7 hozzászólás) · 2020. június 14. 09:10

Naneeee .én is hasonlóan jártam a 30 perc, 15 perc volt zuhanyzással együtt!

armo · Újonc (27 hozzászólás) · 2020. június 16. 23:47

Sziasztok keresek vékony csajt aki szereti a popsi szexet és lehet vele csókolózni is.


Téma indítva: 2010.02.26., 3675 hozzászólás összesen