Szexpartner fórum nagykanizsa

Nagykanizsai szexpartnerekkel kapcsolatos beszélgetések
Téma lezárva
Lánykereső Szerkesztőség · Október 8, 10:25

Úgy tűnik, hogy a Nagykanizsa fórumban egyre több negatív, romboló hangvételű hozzászólás jelenik meg, ami nem segít senkinek. Ha valóban úgy gondoljátok, hogy itt minden ennyire rossz, akkor inkább ideiglenesen bezárjuk a fórumot.

 

A célunk az, hogy mindenki számára hasznos és támogató közösségi teret biztosítsunk, de ennek így most nincs értelme.

 

Addig is, ezt hallgassátok végig:

https://www.youtube.com/watch?v=36YnV9STBqc

Fiatals · Újonc (7 hozzászólás) · Október 8, 08:37

Helló !

 

Igen ez így van.

Budapesten kérnek ilyen árakat de viszont szolgáltatást nem akarnak adni érte amiért fizetett a vendég.Tuning hotelban ez jellemző ahol több lány van egy helyen Szöke lány is.

sdf · Újonc (29 hozzászólás) · Október 8, 08:09

Mostanában hülyének nézik a kuncsaftot csak a lehúzás megy! Minél rövidebb idő alatt minél több pénzt kicsalni!Tisztelet a kivételnek!

Sauron · Újonc (16 hozzászólás) · Október 7, 16:11

Valószínüleg az érintett hölgyek magukra ismertek, összefogtak😂😂😂😂

 

Bikuci007 · Újonc (18 hozzászólás) · Október 7, 15:42

Valakinek vagy valakiknek igen fáj az igazság! Érzékeny pontra találtam? Igen dislike-olnak! Ez is azt mutatja,hogy mégis igazunk van! 

 

Bikuci007 · Újonc (18 hozzászólás) · Október 7, 13:33

És Vani még mindig hirdet! Kerüljétek el jó messzire! TOLVAJ!!!! Inkorrekt! Valamit kéne csinálni Admin és nem a kommentjeinket törölni!!!! 

Sauron · Újonc (16 hozzászólás) · Október 7, 12:44

Egyetértek minden szavaddal. Nagyon sok ezt csinálja. Főleg a manager miatt….. gusztustalan, amit veled is csináltak….

 

EricDraven · Újonc (10 hozzászólás) · Október 7, 12:26

Az egyik törölt hozzaszólás az enyém volt! Szelusról írtam. Kanizsától nem messze a 7es melletti faluban dolgozik. Megbeszéltük a randit,rózsaszálakat,mit lehet mit nem. Jónak is tünt. Elmentem,bementünk a házba. Ott már mást mondott,ez is extra,az is extra. Persze miután átadtam neki a .....t. Mondom oké,akkor hagyjuk az egészet,adja vissza. Nem akarta,vita lett ebből,majd megjelent a manager is. Nem vagyok beszari,mondom neki adja vissza és itt sem vagyok. Hebeget habogott, erre azt mondja nem adja vissza,menjek majd máskor mert pont megjött neki! Huuu,bemérgedtem nagyon. Erre kifutott az udvarra ott ordibált. Már a szomszédok is előjöttek na ez volt az pont amikor inkább hagytam veszni a dolgot. Szóval ez nem lejáratás, vagy ha az is,nem én teszem hanem ő saját magát! Joga van tudni mindenkinek aki benne gondolkozik! Nem ide való,nem korrekt,egy csaló!

Sauron · Újonc (16 hozzászólás) · Október 7, 11:42

Kedves Admin. Amikor ezt megtettem, akkor kételkedtetek a szavaimban. Az a hirdető újra fent van, más néven, másik képekkel. Tudom, hogy ő az, mert lementettem a régi számát és mikor újra felkerült az oldalra.az ide felrakott (ellopott?!) új képekből rakott ki a viberére képet. Rögtön beazonosítottam… Ezt itt jeleztem fórumon, törölve lett. Megértem, mert felétek nem jeleztem, de engem akkor is megkárosított… Azt is értem, hogy ők a fizető hirdetők, mi csak látogatók… De ne legyünk már naivak…!!!! Szerintem a szerkesztőségnek jobban kellenne figyelnie, hogy ne legyenek csaló hirdetők. Rátok bízom hogyan… Ha szükséges átküldöm emailen, hogy ki az a múltkori csaló, aki most is fent van, szerintem hamis adatokkal…

 

Lánykereső Szerkesztőség · Október 7, 08:25

Kedves Fórumozók!

 

Az utóbbi időben többször is előfordult, hogy egyes felhasználók pár szóval próbálnak lejáratni hirdetőket, például hogy „XY lop” vagy „XY kerülendő”. Az ilyen jellegű hozzászólásokat a jövőben is törölni fogjuk.

 

Ha valóban rossz tapasztalatod van, kérjük, írj egy részletes, tényekkel alátámasztott beszámolót. A rövid, alaptalan bekiabálások csak zavart keltenek és nem segítenek senkinek.

 

A fórum célja az, hogy értelmes, hasznos információkat osszunk meg egymással. Kérjük, tartsd ezt tiszteletben!

szexkell · Újonc (22 hozzászólás) · Szeptember 22, 15:04

Sziasztok Ivett hova tünt?

Outsider · Újonc (152 hozzászólás) · Szeptember 21, 23:35

Sofi (29) a képei alakpján nagyon szép kis csaj, valaki esetleg járt nála és tud adni információt?

Piroman · Újonc (3 hozzászólás) · Szeptember 15, 18:39

Sziasztok!

Mendy és merrynél volt valaki?

Érdekelne mind a kettő lány!

Attila utcai hotel mennyire diszkrét hely?

Piroman · Újonc (3 hozzászólás) · Szeptember 15, 18:37

Rendben van, bátran ajánlom. 

Piroman · Újonc (3 hozzászólás) · Szeptember 15, 18:35

Viktória, 44 éves szerintem jó!

Aranyos,kedves és nem nézi az órát!

 

p307 · Újonc (1 hozzászólás) · Szeptember 15, 09:30

Sziasztok! Sármeléki Ghostgirlel valakinek tapasztalata? Válasz privibe jöhet. Köszönöm.

Spanking · Újonc (3 hozzászólás) · Szeptember 14, 15:39

Szöveges értékelés esetleg valakitől személyes tapasztalat alapján?

 

DreamAboutMe · Újonc (6 hozzászólás) · Szeptember 14, 07:42

One of best GFE experience I ever had. Can only recommend it. 

Sauron · Újonc (16 hozzászólás) · Szeptember 9, 16:13

Szia. Nem látok ilyen paraméterekkel rendelkező hirdetőt…!?

 

Otvosjani · Újonc (1 hozzászólás) · Szeptember 9, 13:35

Sziasztok. Nagykanizsán Viki nevű 18 éves hírdetőről tud valaki infot? Hol lehet elérni vagy valamit? Köszi.


Téma indítva: 2010.02.26., 1018 hozzászólás összesen