Szexpartner fórum szombathely

Szombathelyi szexpartnerekkel kapcsolatos beszélgetések
KeményTibi · Újonc (4 hozzászólás) · 2021. március 08. 10:28

Srácok, köszönöm hogy vettétek a fáradtságot és hozzászóltatok.

Egyetértek azzal amit írtok.

Nekem is volt bőven negatív tapasztalatom és igen ritkán pozitív.

De hogy is mondják? A puding próbája az evés!

Én ezért a lányért "oda voltam" és "oda vagyok" mert szerintem nemcsak hogy bomba jól néz ki, de olyan a hozzáállása is!

Máskülönben kinek a pap, kinek a papné!

Sok gyönyört Nektek, mert rövid az élet!!

 

burgi · Újonc (8 hozzászólás) · 2021. március 08. 00:16

Csatlakozom, volt már részem ilyen "ügyes és profi módszerben" más hirdetőnél, aki utána Debrecenben töltött hosszabb időt. Nehéz mit kezdeni az ilyen szituval, de aztán ő se nagyon tudott mit kezdeni, mikor kellemetlenre vettem a figurát.

 

Mukunya01 · Újonc (78 hozzászólás) · 2021. március 07. 21:08

2 lehetőség van!
Vagy tényleg annyira jó volt és hatalmas örömöt okozott, hogy regisztráltál az ennek megosztásáért avagy igen ez csak reklám. Félre értés ne essék nem leszólni akarom! Sőt arcra testre bejön viszont a 18-25 közti fiatal pillangók többsége ügyes és profi lehúzós módszert használnak :D
Húzza az időt beszélgetni akar csak fintorog miután vissza érsz a fürcsiből már változnak a feltételek hirtelen már minden extra :D fél időnél hirtelen dolga akad vagy ki kell mennie valamiért stb stb és ugyebár egy olyan szituáció mikor már ott vagy az ágyon és várod azt amiért mentél a zsetont sem látod többet és ezt eljátszák na az hatalmas égés! Se zseton se kufirc semmi meg még mérges is vagy mert át vágták az agyad... telefonban oltári kedvesek meg ígérnek mindent.... 
Nagyon nehéz ezt kiszúrni! Ismétlem magam nem a leányzót szeretném minősíteni! 
De nem mai hirdető! Ha komolyan olyan csodás lenne már Debrecenben vagy Nyíregyházán meg írták volna! Kérem javítson ki valaki aki már volt nála és tényleg felejthetetlen élményt nyújt!
Van itt a városban olyan fiatal lány nevén nem nevezem aki valóban minőségi és nem egy pozitív értékeléssel rendelkezik.

 

KeményTibi · Újonc (4 hozzászólás) · 2021. március 07. 09:19

Miért érdemel a hozzászólásom 4x negatívot?

Voltatok nála?

Szerintetek üres reklám amit írtam, vagyis hazudok?

 

KeményTibi · Újonc (4 hozzászólás) · 2021. március 06. 15:37

Uraim!

Ha valami egészen "fínomat" szeretnétek, próbáljátok ki Zejnepet!!

Nekem felejthetetlen élményt nyújtott!

Outsider · Újonc (134 hozzászólás) · 2021. február 26. 10:40

Amelyik tetszik. Mit takar a "kezdő" ?  Olyat keresel, aki tud mindent, és profin csinálja is, nem kell irányítani, de bomba teste van, akkor éppen nálatok rendel Dórika(26) Barátnő feelinget ne keress nála, hideg profizmussal teszi amit tesz, de jól csinálja. 

 

Törölt felhasználó · 2021. február 13. 21:22

Mivel másodszor tűnik el a beírásom, többet nem próbálkozom, ha ez sem maradhat meg, akkor ennyi... :)

Engem nem bánt a véleményed, semmi bántót nem írtam... te hoztad fel, hogy miért bántják... én nem tettem ilyet, arra reagáltam, amit pont te írtál pár napja,

hogy nem kaptál fix időpontot, stb... aki akarja, olvassa vissza, én nem magyarázkodok, nincs miért...

Van nekem is véleményem, ami más, mint a tiéd... és ennyi... nem mondtam, hogy bántást érdemel, és én nem is bántottam...

Soha nem állítottam, hogy rossz lenne... csak nekem nem lett életem élménye, és ennyi, nem kéne ebbe többet belemagyarázni...

Az a véleményem, hogy mi, akik nyilvánosan agyon dícsérünk egy hirdetőt, mi bass.zuk el, mert ezzel óhatatlanul is hatalmas terhet rakunk rájuk, innentől  az összes

ember, aki meglátogatja, lehet tök irreális elvárásokkal megy el hozzájuk, olyan csodát vár el, ami lehetetlen...

A csoda akkor jön el, ha a 2 ember egy hullámhosszon van... akárkinek nem adatik meg, pláne ilyen "randin.".. ritka, és meg is kell becsülni... :)

Én nagyon sok inkorrekt dolgot tapasztaltam a fórumozásom kapcsán... már nem akarok belefolyni, kár volt beírnom, úgy sincs értelme...

Én a témát lezártam, a tisztán látás végett éreztem azt, hogy ennek még itt kell lennie...

 

Minden jót !

Csöndes · Újonc (4 hozzászólás) · 2021. február 12. 05:03

Kedves "Infernal" Nem tudom miért bánt ennyire a Virágról írt véleményem. Lehet soha nem is voltál nálla és így cikized. Én csak leírtam, hogy kedves aranyos és nem olyan az adatlapja, hogy 10 éve ugyanaz. Kár bántani mert nem érdemli meg persze mindenkinek van rossz napja és nem mindenki  "szépfiú". van rálátásom a másik oldalra is, hisz 2 évig "rosszlány" volt a barátnőm. Virágnak azt üzenem hogy maradjon ilyen kedves aranyos Csajszi

 

Törölt felhasználó · 2021. február 11. 23:09

Kedves Virág !

 

Szerintem nem olyan nagy baj ez Neked, Te nagyon jól tudod, hogyan kell felkavarni az állóvizet, haha... :)

Amúgy nincs Veled semmi bajom, sőt, tök értékelem, hogy Te legalább nem próbáltad meg eltüntetni a beírásaimat... :)

Sőt, azt is elhiszem, hogy sokaknak bejössz, én vagyok az a" jégcsapszív", aki nem tud érted rajongani, de ha megnyugtat, én nagyon nehéz eset vagyok... :)

 

Sok "pontos" vendéget kívánok Neked, legyen szép estéd !!! :)

 

Szia... :)

 

Törölt felhasználó · 2021. február 11. 17:06

Nem áll szándékomban senkivel sem feleslegesen vitatkozni, és mindenki azt is gondol, amit akar... Én nem érzem, hogy bántottam volna... :)

Nem is volt ilyen szándékom... ha mégis ez jött le, akkor őszintén mondom, hogy bocsi...

 

Én egyszer voltam Nála, és nekem az elég is volt, semmi extra élményt nekem nem okozott, és azért, mert Neked bejött, nem kéne azt gondolnod, hogy

ez mindenkinél így volt... van ilyen, anno pl. nekem ilyen volt a Kiara 23 is, aki Pécsett a legnagyobb etalon volt annak idején, nekem pedig csak a tipikus "12 egy tucat"  szolgáltató...

Ő is kedves volt, meg minden, de ahhoz, hogy valaki ELVARÁZSOLJON, ahhoz több kell... nekem legalábbis... Nem is sikerült ez, csak egy lánynak innen... :)

Őt eddig senki sem tudta megközelíteni sem... nehéz is végleg elengednem... :)  Sajnos... :(

 

Ha pusztán az összképet nézzük, vannak itt sokkal jobbak, mint a Virág, szerintem... a szolgáltatást tekintve pl. a maga nemében jobb Gabriella vagy Emma is...

 

A most hirdetők közül pedig Grétike 22 izgat... én már nem akarok sok lányhoz elmenni, igen megválogatom, ki az arra érdemes...

 

Élményt szeretnék, nem egy újabb strigulát... és bármelyik lány hiheti önmagát királynőnek, ha nekem nem jön be, nekem nem lesz az... :)

 

Annak viszont örülök, hogy Te találtál magadnak egy bejövős csajt... itt csakis az számít, hogy neked jó legyen... Más mit mond, ne legyen fontos...

Hisz ebben is különbözőek vagyunk, kinek ki tetszik, és mi az, ami megfog valakiben...

 

Sok sikert !!!

 

Zoli35 · Újonc (4 hozzászólás) · 2021. február 10. 12:45

Ts Natália elég ingerszegény. Nekem nem nőies. A hozzáállása is felejtős.

PistaP · Újonc (19 hozzászólás) · 2021. február 10. 08:23

Vivi 32-ről van valakinek tapasztalata?

 

Esetleg ki van még aki ajánlott, valódi fehér bőrű hírdető?

Csöndes · Újonc (4 hozzászólás) · 2021. február 09. 18:01

Ma felkerestem "Virág26" nevű hölgyet aki teljesen elvarázsolt. Ledves,aranyos, csak a legjobbakat tudom mondani . Nem tudom miért bántják, de szerintem csak azok akik csak gondolatban voltak nálla. Nem érdemli meg, hogy rossz szinben tüntessék fel. Életem eddigi legjobb élménye volt.

Tommer · Újonc (1 hozzászólás) · 2021. február 08. 18:22

Sziasztok! Amira 33ról tapasztalata vagy véleménye van valakinek?

Pep · Újonc (1 hozzászólás) · 2021. február 08. 07:13

Én benne lennék 😇

 

kyssbela · Újonc (19 hozzászólás) · 2021. február 07. 06:33

Sziasztok,

bakancslistás dolog nálam a 2 pasi 1 lány felállás, kizárólag heteró alapon. Ha érdekel írj privát üzenetben. Hirdetőhőz mennénk. Kérem csak az jelentkezzen, aki komolyan is gondolja.

Dinka76 · Újonc (26 hozzászólás) · 2021. február 06. 20:11

Oda-vissza igaz, hogy mindig azon csattan az ostor, aki nem érdemli meg. Tanulság? Légy rossz!! A jókkal mindig kib***nak! :D

 

Roadster · Újonc (25 hozzászólás) · 2021. február 06. 18:49

Én jó párszor voltam Nálad főleg Zegen Szombathelyen is, mindig pontosan és tisztelet tudóan de a legutolsó alkalommal érdekes üzenetet küldtél miután távoztam,nem tudom bármi "dolog" hatása alatt voltál vagy más oka volt de ez nem épp  a korrektség látszatát keltette :(

 

Törölt felhasználó · 2021. február 06. 16:55

Ják! Nem balogunyom

 

Törölt felhasználó · 2021. február 05. 21:32

Ne haragudj, de érdekes a felfogásod, hogy az olyan "vendéget" részesíted előnyben, aki nem korrekt, és nem ér oda a megbeszélt időpontban... :)

Szerintem Nálad kevésbé "népszerű" ( óóó... ) lányok is az ilyeneket elhajtják a búsba, legyen az illető baja, ha helyette mást fogadsz, pláne ha sokat késik... :)

Olyat már kaptam én is hirdető csajtól, hogy nem tudok még menni, mert a vendége menet közben hosszabbított, de pl. nálam is megvolt a tűréshatár,

és csak egy lánytól tűrtem volna el ezt... később hiába hívott, hogy mehetek, mondtam, már nekem nem aktuális... :)  Igen, én is úgy gondolom, ha vkivel

lebeszélsz vmit, az kötelez... ha nyomós okkal mondja le bármelyik fél az időpontot, akkor nincs harag... de ha bármelyik fél sza.rik a másik fejére, akkor ott

vmi megtörik, úgy gondolom... de Te nyilván úgy állsz ehhez, ahogy akarsz... :)  Mindenki másképp csinálja... :)

Amúgy a lányoknak mindegy, ha akár valódi törzsvendéget is veszítenek, nem csak egy "leendőt", szerintem... főleg, amikor még fut a szekerük... :)

Lesz más, aki megy helyetted, lesz más, aki viszi a pé.nzt, és ugye, ez a lényeg... Aki mást állít, az nagyon naív... :)

Nekünk sem kell ezt máshogy kezelni, ha vki nem úgy áll a dologhoz, ami nekünk megfelelő, akkor el kell felejteni... pro és kontra... csak ennyi... :)

 

 


Téma indítva: 2010.02.26., 2398 hozzászólás összesen