Szexpartner fórum szombathely

Szombathelyi szexpartnerekkel kapcsolatos beszélgetések
Mukunya01 · Újonc (78 hozzászólás) · 2020. december 07. 14:35

Persze mert Emili(24) volt csak másik számmal ;) az arc nélküli képeken nem ő hanem egy másik fiatal csajszi van csak gondolom már anyira rossz híre van hogy így próbálták megjátszani a dolgot közben meg valószínűleg lelépett a másik csajszi :D sajna ez elő szokott fordulni :) én is jártam már úgy hogy telefonon beszéltem még a csajszival közben egy másik várt már a kapuban :D próbálta be adni hogy vele beszéltem :D :D

 

Bence0000 · Újonc (1 hozzászólás) · 2020. november 28. 13:51

Sziasztok! Érdeklődnék hogy ki az ajánlott kategória Szombathelyen? 

Törölt felhasználó · 2020. november 27. 21:36

Üdv makktársak Salom korábban más néven már járt nálunk. Én akkor voltam nála csinos, cserfes hölgy én jól éreztem magam vele amiért mentem megkaptam. Aki nem hiszi járjon utána! 

Mukunya01 · Újonc (78 hozzászólás) · 2020. november 24. 20:07

Sziasztok.

Már régebben is meg akartam kérdezni, hogy tud e valaki valamit Amira(31)-ről?
6 éve regisztráltam, de még nem láttam tőle nagyon más képet :D

visitore · Újonc (14 hozzászólás) · 2020. november 21. 10:05

Szia.Próbáld meg Emmát SMS-ben elérni. Tudomásom szerint az SMS-re válaszol.Én nagyon régi vendége vagyok de ha menni akarok hozzá akkor elötte nap SMS-t küldök.Ha sikerűl hozzá bejutnod óriási élményben lessz részed.üdv.

 

Papageno · Újonc (8 hozzászólás) · 2020. november 15. 07:59

Köszi.  Szerinted miként lehetne elérni azt, hogy legalább telefonon felvehessem vele a kapcsolatot?

Strigx · Lelkes újonc (69 hozzászólás) · 2020. november 14. 22:35

Igen csak régi "ügyfeleket" fogad. 

Papageno · Újonc (8 hozzászólás) · 2020. november 13. 16:42

Napok, hetek ota probalom elerni Emmat Szombathelyn. Sikerult mar valakinak? Igaz

meg nem voltam nala...Csak "ismerosoket"

fogad?

kyssbela · Újonc (19 hozzászólás) · 2020. november 09. 05:11

Sziasztok,

Kinek a popsiját ajánlanátok?

Strigx · Lelkes újonc (69 hozzászólás) · 2020. november 01. 17:32

Jött a városba egy új lány, fiatal, nagy cicikket, sok jó értékeléssel (telszám vége 6094). Már majdnem bedőltem amikor megnéztem az értékeléseit, mindegyik értékelést készítő aznap regisztrált mikor az értékelést készítette és azóta sincs fórum hozzászólása... :) Így a hölgy kimarad. 

cum · Újonc (4 hozzászólás) · 2020. október 30. 08:34

Sikerült elérnem...még is látogattam! A képeken ő van, arcában nem csalódtam, franciája tökéletes közeli, nagyon ajánlott!

 

Khal6 · Újonc (1 hozzászólás) · 2020. október 19. 13:04

Sziasztok! 

 

Figyelmetekbe ajánlanám Gabriella 39.-et. (Telszam vege 888)

Nem járok nagyon így lányokhoz. Régebben volt negativ tapasztalat.

 

De teljessen meglepődten ,hogy ez másképp is elsülhet. 

 

Közvetlen szép és tatja magát a megbeszéltekhez.  

Szuper a Francia jobb nem is lehetne.

Köszönöm neki a mait:)

cum · Újonc (4 hozzászólás) · 2020. október 09. 06:41

hali, engem is érdekelne...én még nem értem el, pedig próbáltam néhányszor....

 

Bali102 · Lelkes újonc (4 hozzászólás) · 2020. szeptember 29. 15:49

Sziasztok

Eszit 31. Kinek milyen tapasztalatai vannak a hölgyről?

látogatóóó · Újonc (7 hozzászólás) · 2020. szeptember 18. 12:03

Kedves Makktársak!

Látogattam már több lányt is a városban, elég vegyes tapasztalatokkal. Viszont az elmúlt időben a lakások megközelítésének diszkréciójával volt bajom. Sokszor úgy néznek egy panelban az emberre, mint egy gusztustalan állatra, amikor lányhoz megyünk. Nem tudom, hogy ez csak nálam volt-e tapasztalható vagy másnál is. Viszont a belvárosi lányoknál inkább éreztem diszkréciót a megközelítést illetően. Persze a negatív tapasztalat nem róható fel a lányoknak, ez a hely adottsága. Tudtok esetleg belvárosi lányt ajánlani? Szép napot mindenkinek!

Egyjóhúszas · Újonc (14 hozzászólás) · 2020. szeptember 15. 17:09

Sziasztok!

 

Múltkori után újra meglátogattam Tamarát, most szombati nap. Csak ugyanazt tudom leírni mint ezelőtt, annyi változással, hogy épp előttem ébredt nem sokkal, viszont maga az együttlét ugyanolyan jó volt, mint ezelőtt. Nem értem a sok negatív értékelést az előzőnél, gondolom saját magatoknak köszönhetitek, ha esetleg nem tetszett a hozzáállása. Szép arca van, sokat mosolyog, kedves, érzéki... simogat, ügyes francia, puncija szűk, csodásan tekeri a csípőjét. Még mindig az egyik legjobb választás Szombathelyen. 

Mukunya01 · Újonc (78 hozzászólás) · 2020. szeptember 15. 02:14

Sziasztok!

Mostanában kissé alább hagyott a minőség minden téren.
Dobálóznak olyan bemutatkozó szöveggel mint isteni francia, de közben gondosan ügyel, hogy a nyelve ne érjen hozzá kezével vadul rángatja 3 perc után már harci felszerelést akar adni az ezredesre... Na meg aztán jön a barátnő filing és a lágy szeretkezés jelző, de egy egyszerű ölelés már tabu..  egyik legrosszabb mikor látod az arcán azt a lekezelő flegma unott nézést... a pozok extrák ami persze csak azután derül ki ,hogy a rózsaszál már a hölgyikénél van na meg aztán hátát mutatja vagy épp kényelmetlen neki szinte az összes.... aztán jön a kedvencem az órába csak egyszeri lövés van.... meg a bocs, de sietek :D könyörgöm a fél óra az fél és az 1 az 60 perc nem 45 stb stb sorolni lehetne ezeket.... Voltam már külföldön a vitrines csajoknál mikor az üveg mögött illegetik magukat na az pont egy gépies gyors menetre jó és kezdenek a házaló csajok is ilyenek lenni!

Sajnos lassan 4 éve nem futottam bele olyan nőkbe mint akik voltak itt és már sajna nem járnak erre vagy egyáltalán nem is hirdetnek.

Esetleg ha valaki tud olyant aki kivétel a felsorolt negatívumok közül azt nagyon kérem akár itt vagy priviben ossza már meg legyen szíves :D Az se baj ha csak fél évente jár erre :)
A Hölgyeknek üzenném aki nem ismer magára annak nem szól a fenti felsorolás és tisztelet a kivételnek annak a nagyon szűk rétegnek ;) 

Utas29 · Újonc (1 hozzászólás) · 2020. szeptember 08. 16:01

Bebyke /+36705828961/ 

Aki találkozott már vele: vélemény? Hány éves? Hozzáállása?

Egyjóhúszas · Újonc (14 hozzászólás) · 2020. augusztus 01. 03:45

Szia!

Tamara ( 34 ) a lehető legjobb választás. Nagyon finom franciát és élvezetes együttlétet kaptam tőle, ahhoz képest, hogy 22 óra után érkeztem egyáltalán nem volt fáradt ( legalábbis előttem ). 

Tetszett maga a hölgy is, szexi test, szép arc, kedves, mosolygós. ( fiatalok elbújhatnak ) A nagyobb méretem ellenére sem volt hiszti roham, sőt szerintem élvezte, csak úgy tekerte a csípőjét... mondtam neki szóljon nyugodtan, ha esetleg már a határon vagyok. Gyengéden jelezte a kezével, francia közben érzékien hozzám ért és ügyesen is masszíroz. 

Mukunya01 · Újonc (78 hozzászólás) · 2020. július 25. 14:44

Akiről biztosan állíthatom, hogy megfelel ezen elvárásoknak

Az Tamara(34)

De ha valaki tud még mást arra én is kíváncsi vagyok :D


Téma indítva: 2010.02.26., 2398 hozzászólás összesen