Szexpartner fórum szombathely

Szombathelyi szexpartnerekkel kapcsolatos beszélgetések
bixopuha · Újonc (4 hozzászólás) · 2022. december 03. 06:31

Fiú nem csatlakozhat?

 

Szhelyipár · Újonc (1 hozzászólás) · 2022. december 01. 02:59

Sziasztok van olyan lány a megyében aki kijönne Bükfürdőre egy privát szauna és jakuzzi apartmanba egy párhoz aztán jól érezné magát velünk lazítás játszadozás pár kellemes óra olyan 70 körül tudnánk honorálni

Laciiiiiii · Újonc (4 hozzászólás) · 2022. november 28. 16:25

Szia!

Hát nem sok lehetőséged van.... Stúdió csak 1van és 100km-en belűl talán Győrben van a következő...

Lady Jázmin. Ő konkrétan csak dominát csinál. Nagyon kemény és kegyetlen. És ahol dolgozik az is tuti hely(stúdió). Telefonban korrekt,de a játék alatt baromi önfejű és türelmetlen,a kért dolgokat nem a kért módon csinálta. Lehet a sokadik alkalom jó lenne vele vagy csak nem voltam neki szimpatikus,de nem biztos,hogy megyek még hozzá...

Réka. Sárváron szokott lenni. Ő jó fej,de nem ez a fő profilja. Csak néhány alap dolga van hozzá, de korrekt. Nekem bejött.

Vállalnak még mások is,de általában semmijük sincs és az se tudják,hogy mit is kellene csinálniuk. Viszont árazni azt tudnak. Sokszor annyira, amibe úttal együtt belefér egy stúdiós látogatás is.

Nelli. Lenti. Párban dominál(férfival). Nem stúdió,csak kézi dolgai vannak. Szerintem korrekt.

Veronika. Zeg. A specifikus sárga-fekete oldalon lehet kapcsolatba lépni vele. A szolgáltatás korrekt,de anyagias keményen. És ha nem vigyázol akkor a való életben is kihasznál...

Milfdomina. Zeg. Szintén az előbbi lapról. A telefonban korrekt,de a játék halovány...

Még csinálnak Nagykanizsán is páran(3an),de rólúk valós (saját és megbízható tématárs) infóm nincs...

Ha Győr belefér neked akkor Mónika és Jenny(mostanában keveset aktív) is tud kemény lenni. Őket is a nevezett oldalon találhatod meg.... 

 

Kiki32 · Újonc (2 hozzászólás) · 2022. november 27. 21:06

Sziasztok Maya 21 valakinek véleménye? 

ComePlay · Újonc (10 hozzászólás) · 2022. november 21. 12:06

Lilláról,27 éves, tudna valaki,valamit mondani?

ComePlay · Újonc (10 hozzászólás) · 2022. november 21. 10:27

De miért szolgáltatna?Ennek pont ez a lényege.Nem vigyázni kell vele,hanem nem kell utalni.Millió hivatalos online szolgáltató van,ha valaki erre van rákattanva.Ott adnak is valamit a pénzedért.

 

Troy · Újonc (6 hozzászólás) · 2022. november 20. 22:51

Domina lányt keresek Szombathelyen, aki tud tenyleg kemeny domina csajt ne tartsa magaban. Akar dominans par is szoba johet...

Milfhunter99 · Újonc (1 hozzászólás) · 2022. november 20. 16:24

Szindike átverés. Pénzt bezsebel8, de szolgáltatás már nincsen.

Lacafasza · Újonc (2 hozzászólás) · 2022. november 17. 15:30

Vivien 33 infó kösz 

Papageno · Újonc (8 hozzászólás) · 2022. november 15. 20:05

Volt mar olyan " szerencses" akinek sikerült felhivnia Zoet? A. Holgy komoly vagy csak kamu,?

Laciiiiiii · Újonc (4 hozzászólás) · 2022. november 09. 12:53

Szia! Olvass vissza asszem decemberre! Én akkor voltam nála. Csalódás. Elvitte az idődet, de nem tartja magát hozzá... A kerülendő kategória...

Vasipasi0 · Újonc (4 hozzászólás) · 2022. november 06. 20:39

Sziasztok. Mariann masszőr hölgynél járt már valaki? 

Esetleg tapasztalatot szívesen olvasnék.

Köszönöm.

MazásGabi · Újonc (1 hozzászólás) · 2022. november 06. 07:55

Szia mist olvastalak igaz 48 vagyok,de érdekelne,ha még aktuális

 

Noémi32 · Újonc (39 hozzászólás) · 2022. október 21. 08:38

Kedves szombethelyiek (akikket már volt szerencsém megismerni vagy akikkel már többször is volt alkalmunk személyesen találkozni és ti, akik vártatok rám és érdeklődtetek! 

ELNÉZÉST KÉREK TŐLETEK és NE HARAGUDJATOK, de személyes, magánéleti dolgok miattt (MINDENKIT MEGNYUGTATOK SEMMI KOMOLY: csak többszöri nem megfelelő tájékoztatás miatt sokadjára intéződtek el a személyes dolgaim - ez van amikor az asszissztens nem megfelőlen kommunikál a főnökével vagy a főnök nem megfelelően kommunikál közvetlenül velem és az információk nem jutnak el oda- vissza) napról napra az érkezésem ideje és végül a tegnapi nap délután kiderült, hogy még a kiírt - és megígért mai napra sem tudok érkezni a ti kedves városotokba, ezért is került át a következő állomásra délután a hirdetésem.

 

Mégegyszer elnézést kérek tőletek és boccsásatok meg ha csalódást okoztam, de MEGÍGÉREM, hogy decemberben kárpótollak titeket (🎁 📷) és akár a még a 🎄i Jézuskátok vagy Szűz Máriátok is lehetek (bár ezt ne szó szerint vegyétek, mert nyilvánvaló okokból nem vagyok szűz 😅)! 😉 😜

 

addig is 😘 & ölelés: a ti Noémitek ☺️

bixopuha · Újonc (4 hozzászólás) · 2022. október 10. 08:32

Szia! Mostanában egy ilyen móka?

Roadster · Újonc (25 hozzászólás) · 2022. október 09. 17:03

Igen sajnos ez a baj hogy ilyen férgek jönnek ide nagy kancigány meg ott pessed a másik szobában,pedig lenne normális tiszta lány is aki jönne ilyen moslékok helyére..

Mérges · Újonc (4 hozzászólás) · 2022. október 08. 20:08

Gyöngyszemek vannak Szombathelyen,Lola és Lisa együtt dolgoznak van egy szép kinézetű (fekete bőrű ) vigyázojuk!!!Meglopnak mindenkit saját bőrömön tapasztaltam,igaz Én nem a szolgáltatást vettem igénybe,csak lakást adtam ki nekik!Hatzsák szemétben éltek egy hétig és mindent elloptak ami mozdítható volt!!!Vigyázatok velük csalók 

Roadster · Újonc (25 hozzászólás) · 2022. október 05. 21:26

Hali.Nem is értem mire is számítottál egyáltalán mi is volt a terved ezekkel a férgekkel?

Solevita31 · Újonc (1 hozzászólás) · 2022. október 02. 21:51

 Üdv urak..

Szindike +36 20 522 4659  hirdető online szolgáltatást ígér, de csak az utalást zsebeli be tényleges szolgáltatának nyoma sincs. 

Vigyázzatok vele

Pordon · Újonc (1 hozzászólás) · 2022. szeptember 27. 09:15

Viki 27 hirdetőről valakinek tapasztalata? 


Téma indítva: 2010.02.26., 2399 hozzászólás összesen