Szexpartner fórum szombathely

Szombathelyi szexpartnerekkel kapcsolatos beszélgetések
Mukunya01 · Újonc (78 hozzászólás) · 2021. november 04. 00:39

Teljesen megértem mire gondolsz én is ebben a gondban vagyok :( már kb lassan 3 éve lelépett és két kedvencem és azóta nem igazán jött olyan akihez tényleg bármikor mennék és akivel tényleg olyan jó kapcsolatot lehetne ki építeni... furcsán hangozhat, hogy a hirdetővel össze barátkozik a vendég ritka, de szerintem létezik, hogy nem csak érdek barátság. 
Ezt úgy tudom elképzelni ahogy a kedvenc fogorvosoddal is összehaverkodsz :D

 

Zoli0 · Újonc (9 hozzászólás) · 2021. november 04. 06:21

Sziasztok. Luca nevű hirdető hölggyel kapcsolatban van valakinek tapasztalata?

Esetleg ajánlhatnátok valakit, hogy kihez érdemes menni vas megyében aki korrekt, távozáskor nem jelenik meg a vigyázója stb.

Köszönöm.

tétomy · Újonc (44 hozzászólás) · 2021. november 04. 10:49

Fannykánál 2X jártam, mindkét alkalommal nagyon elégedett voltam. Később Nadin néven hirdetett aztán eltűnt. Én nagyon meg voltam elégedve vele.

 

 

Egyjóhúszas · Újonc (14 hozzászólás) · 2021. november 05. 18:52

Valaki volt már Melinda33-nál? Kiváncsi lennék arra az állítólagos mélytorkos franciára. Komment és magyarázat nélküli dislikekokra nem igazán vagyok kiváncsi 

Egyjóhúszas · Újonc (14 hozzászólás) · 2021. november 09. 11:55

😅😅😅

Én Henrietta és Kitti képei között is vélek felfedezni hasonlóságot, főleg, hogy Kitti régi képei vannak Henrietta hirdetéseiben, meg valami más lány képei is vannak közte.

Popsibaszó · Újonc (32 hozzászólás) · 2021. november 09. 12:30

🤣🤣Az anyajegy a cicin elég egyedi és hivalkodó👍

Egyjóhúszas · Újonc (14 hozzászólás) · 2021. november 10. 06:06

Hanna és Zerah is ugyanaz a személy :D én nem akarom elhinni, hogy azt hiszi nem esik le az embernek mikor nézi a felhozatalt 😅

 

Popsibaszó · Újonc (32 hozzászólás) · 2021. november 11. 10:15

Kérnék kis segítséget,Hanna -val valakinek tapasztalat??🙏 Bátortalan vagyok??🥺

Gala2 · Újonc (13 hozzászólás) · 2021. november 14. 23:38

Üdv, Vandusnál, vagy VadVanda, így is hívják, volt már valaki? Tapasztalat? 

ComePlay · Újonc (15 hozzászólás) · 2021. november 14. 23:39

Őszintén érdekelne,milyen alapon tűnnek el itt hozzászólások?

Tehát a hirdető nyugodtan átverheti,lehúzhatja,nézheti hülyének a vendégeit,az teljesen OK.

A kárvallottak viszont fogják be,mert mégis hogy néz az már ki,hogy elégedetlenkednek.Nem?

Akkor minek a fórum,ha nem lehet használni rendeltetésének megfelelően.Akkor meg kell szüntetni a szólás és véleményszabadság jegyében.Hát nem?Hát de!

Úgy kellene viselkedni és szolgáltatni,hogy az elégedettségre adjon okot,ez lenne a normális,nem a vélemények cenzúrázása.

Részemről olyan hirdetést meg sem engednék jelenni,ahol a hirdető nem él a lehetőséggel,hogy véleményezzék,mert ott már valami nem kóser.

Ha valaki valamit tesz,vagy nem tesz,azért vállalja a felelősséget is.

Frass · Újonc (1 hozzászólás) · 2021. november 15. 05:29

Jessyt messziről kerüljétek! Sopronban volt nem rég. Amíg zuhanyoztam, át nézte a zsebeimet. Nagyon sok pénzemet vett el így. Rá adásul nem egyedűl van, mint ki derűlt. A fel vigyázója  is vele van. Undorító amit művelnek! Most Szombathelyen rendel az Orsi Hauzban. Messziről kerülendő! 

Gala2 · Újonc (13 hozzászólás) · 2021. november 15. 11:26

A sokáig itt nálunk dolgozó, hirdető Fanny, már Fehérváron található, ott dolgozik most Nadin néven.. 

Lánykereső Szerkesztőség · 2021. november 16. 12:36

Tisztelt fórumozók!

 

Kérjük fejezzék be egymás piszkálását és az önreklámozást is!

Az adott hirdető nálunk nem volt letiltás alatt, felesleges ezügyben tovább nyomozni és fenntartani a polémiát.

Amennyiben ennek a kérésnek nem tesznek eleget, kénytelenek leszünk a topicot lezárni.

Ez egy egyirányú üzenet, nem vitaindító.

Köszönjük a megértést.

 

burgi · Újonc (8 hozzászólás) · 2021. november 22. 21:30

Igen, így kell rendet tenni.

Most jól működik a topic.

Sityuci · Újonc (9 hozzászólás) · 2021. november 23. 15:35

Remekül működik, hisz nincs hozzászólás. Majd ha összeakadsz egy lehúzós lánnyal, aki meg is lop, remélem akkor is ilyen elégedett leszel.

burgi · Újonc (8 hozzászólás) · 2021. november 23. 22:49

Sityuci, az első mondatod elején van a lényeg. Jól használod az iróniát. Én sem írhattam volna szebben.

Bizony, most remekül működik a topic.

Lavjaman · Újonc (2 hozzászólás) · 2021. november 26. 00:37

Sziasztok! 

Zejnepről van valakinek véleménye? 

ffaipar1 · Újonc (2 hozzászólás) · 2021. november 26. 08:17

Valaki volt már Nicol 32?

Laciiiiiii · Újonc (4 hozzászólás) · 2021. december 14. 12:36

Üdv! 

Eddig csak olvasgattam itt a fórumon(igazából mostanában nem is nagyon jártam szolgáltatókhoz).

Úgy gondoltam,hogy így az év végén egy kellemes masszázst megérdemlek. Persze,hogy belefutottam egy lehúzós lányba.

Mariann33 a kórház közeli lakótelepen. A menü egy 18as csokorért: másfél óra masszázs a végén "handmade".

A képek valósak,az eggyeztetés gyors,parkolás ok... A helyszín egy szigetelt balkon,egy pianinó és egy szobabicikli társaságában. A masszázságy épp elfért,de érdemben csak 2 oldalról használható. Jó zsúfolt a helység,de masszázst akartam,nem lakberedezést tanúlni. A virágot előre kéri,utána indulás az ágyra. A tevékenységet ruhában végzi és nem is rosszúl. DE!!!! Közben 5-10percenként zenekeresés ürüggyel folyamatosan üzenget a telefonján, majd 5 percre eltűnik,hogy hozzon vizet(nem én kértem!!!). Kb netto 50 perc után  rátér a kézimunkára ami közben engedélyével megfogtam a popsiját és 5 perc után félbehagyja és közli,hogy lejárt az időm. WTF???? Kiment ,kis pihegés után rnéztem a telefonra, a kapucsengőtől 1h9min telt el. Miután visszajött kérdi,hogy milyen volt??? Mondom 90percet fizettem és a kapucsengőtől most vagyunk 1h13ra,szerinted???? A válasz: nála ennyi a 90perc és távoznom kéne. Mondom,nyakig kence vagyok, tus??? Ő: ok, az még beleférhet az időmbe.... Meg a .............dat. Inkább a cuccaimra vigyázva letöröltem magam nagyjából és távoztam. Vastagon lehúzós és kerülendő!!!

ffaipar1 · Újonc (2 hozzászólás) · 2021. december 15. 18:29

Sziasztok, Mi a vélemény Nicol 32 és Vanda 25?


Téma indítva: 2010.02.26., 2413 hozzászólás összesen