Szexpartner fórum szombathely

Szombathelyi szexpartnerekkel kapcsolatos beszélgetések
Nabuuk · Újonc (14 hozzászólás) · 2022. április 12. 14:32

Sziasztok. Mia Gold ról tapasztalatok valakinek? Köszönöm

Zoli0 · Újonc (9 hozzászólás) · 2022. április 12. 22:45

Sziasztok. 

Szibilla masszőr hölggyel kapcsolatban van valakinek tapasztalata?

Köszönöm

MILFHUNTER · Tag (290 hozzászólás) · 2022. április 13. 09:21

azt ugye tudod, hogy nem nőnek született?

 

MILFHUNTER · Tag (290 hozzászólás) · 2022. április 13. 10:10

Szia!

Egyáltalán nem sértésnek szántam, mert tény, hogy nagyon csinos szerintem is.

 

De ismerve a jelentős többség véleményét, hidd el, lesznek majd olyanok, akik problémázni fognak majd, akiknek a világ legszebb nője se lenne jó 

Nabuuk · Újonc (14 hozzászólás) · 2022. április 13. 14:07

Köszönöm a válaszokat. Amúgy nem tudtam. Tény hogy nagyon csinos.

Nem megbántava és nem elítélve őt,de ebben az esetben még meggondolom.

De tényleg nagyon csini.

Mégegyszer köszönöm a válaszokat

 

Kiskiváncsi08 · Újonc (2 hozzászólás) · 2022. április 14. 16:02

Sziasztok. Karolárol valaki? 

Broki20 · Újonc (7 hozzászólás) · 2022. április 14. 22:54

Hát első körben az,hogy van olyan aki egy szimpla masszázsért 30percre képes lenne kifizetni 12.000ft-ot?

Hat eleg viccesnek találom

 

Broki20 · Újonc (7 hozzászólás) · 2022. április 14. 23:06

Én sem bántásként írom,de egészséges,normális hetero férfiak 99%-át az ilyen típusú "nő" nem érdekli,így szerintem ez egy abszolút fontos infó volt!

 

 

Dingó29 · Újonc (240 hozzászólás) · 2022. április 15. 18:29

Kedves Virág. Nem, nem nő. Egy nőként élő és annak kinéző férfi. Ezzel nincs is baj, van akinek ez bejön De ezt amúgy illene is jelölni az adatlapon.

MILFHUNTER · Tag (290 hozzászólás) · 2022. április 17. 10:07

oldal szabályaira lennék kíváncsi, hogy ilyenkor mi is van? Műtét után kerülnek át női hirdetők közé, vagy ahogy regisztrál az illető úgy marad, mivel nem fognak ilyeneknek utánanézni?

Másik helyen pl. műtét ide vagy oda nem írják át női kategóriába őket. Azért egy full hetero, ha megtudja lehet ideges lenne, hogy átverték. Valamilyen szinten ez nem korrekt.

Broki20 · Újonc (7 hozzászólás) · 2022. április 17. 11:37

Na erre en is kivancsi lennek,mert akarhogy is,a nevezett szemely,es a hozza hasonlok nem noi kategoria. Atmutott transzi,de ezt meg kellene jelolni.

Aki viszont nokkel kepzeli el,annak esze agaban sincs ilyen emberkekkel egyutt lennie,meg ha ugy is nez ki mint egy  no.

 

Zoleepapa · Újonc (11 hozzászólás) · 2022. április 19. 16:23

Á nagyon gyér a kínálat 😀 Ez már az infláció jele . Sokan kimennek Ausztriába dolgozni ,mert itthon nem éri meg nekik. Miért mennyit kapsz és mekkora a kereslet ugyebár . Maradtak a TS -ek 😂 az átbaszósok ,1-2 korrekt ,meg a webcamos kamu ,lehúzós valakik . Lassan országot kell váltani ,ha egy jót akarsz k..rni feltételek nélkül . 

sallas · Újonc (8 hozzászólás) · 2022. április 20. 10:28

Sziasztok!Eszternél járt valaki?tapasztalat?🙂

Broki20 · Újonc (7 hozzászólás) · 2022. április 20. 19:40

Szerintem nem gyer,de sok a kiabrandito holgy,az teny. 

A kedvencem: webcam szexet hirdetok! Komolyan van olyan elborult elme,aki ilyenert meg fizetne is?

Ott mar nagyon el kell valakinek veszitenie a valo elettel a kapcsolatot hogy ilyesmire raszoruljom.

A masszazst hirdetok meg egyaltalan mit keresnek itt? Aki holgyet keres nem massziroztatni akarja magat,hanem egy komoly aktust keres.

Meg nem azert,de elolvastam az egyik hirdeto leirasat,es olyan osszeget ir egy 30 perces masszazsert,amiert a masik oldalon par hirdeto holgy meg a levegot is kiszivja az emberbol,ugy megdolgozza. (Es az aktus,nem masszazs) Nevetseges.

Erre az oldalra ilyem hirdetoket ide sem lenne szabad engedni,aktus nelkul.

Gala2 · Újonc (13 hozzászólás) · 2022. április 22. 16:34

Sziasztok. Anita pár hónapja hirdet nálunk. Tapasztalat valakinek róla? 

Troy · Újonc (6 hozzászólás) · 2022. április 25. 00:17

Sziasztok, valaki tud Szombathelyen jo domina lanyt. Aki szereti es tudja is ezt nyujtani? 

Egyjóhúszas · Újonc (14 hozzászólás) · 2022. április 28. 21:16

Szia

*** moderálva ***

az első pár értékelés elég fura, ha megnézed, hogy mikor lett csinálva a profil és mikor véleményezte a lányt. Azóta be se volt lépve a profil, vagy női néven regisztrált :) így raktam össze a képet, hogy saját magát véleményezte… hónapokig ki volt kapcsolva neki a véleményezés lehetősége, aztán hirtelen egymás után jöttek a 5* értékelések. én már voltam a abban a lakásban, igaz másik lánynál ahonnan felismertem a környezetet. Ha rám hallgatsz és jót szeretnél magadnak, szerintem felejtsd el :) persze ez csak az én véleményem, te döntesz

 

Zoleepapa · Újonc (11 hozzászólás) · 2022. április 29. 12:44

Ha egyre gondolunk .  Ígéret földje ,utólag nem bánom ,hogy nem jött össze. Az a helyzet ,hogy az oldal nem szereti a kritikákat ,főleg a célzotatt ,mivel a hirdetésekért tejelnek a hirdetők ,így valahogy le kell védeni a kritikát . A másik viszont az ,hogy mindenki tudja a szitut ,mi milyen alapon működik és azért elégtelen szolgáltatásért ,komolyabb átverésért ,maga a hirdető is bajba juthat  ,ha olyan módszereket alkalmaz ,ami bűncselekmény fogalmát kimeríti . Az lenne a korrekt ,ha külön panasszal lehetne élni az admin felé és végleg megtagadni a hirdetést ,akár biznisz ,akár nem ! 

 

Laciiiiiii · Újonc (4 hozzászólás) · 2022. április 29. 13:14

Hali! Hát nem túl nagy a választék,gyakorlatilag csak az itt hirdető játszóház van. Velük még nincs tapasztalatom,talán a jövő héten... Amúgy szokott lenni Nina néha itt,illetve sárváron Réka42, ők jók. Az előbbi árképzése kicsit meredek,ahhoz képest,hogy táskából dolgozik. Régebben még Virágot is rá lehetett szedni a témára. Ja és Lentiben Nelli45 is csinál ilyent. *** moderálva *** . Illetve légy mobilis,mert itt amilyen elvárások vannak csokor téren,(sokszor úgy,hogy semmi cucca sincs hozzá) annyiért stúdióba is tudsz menni odébb... Én is inkább kevesebbszer megyek,de akkor jó helyre. De az se mindegy,hogy e témában mit is keresel. Kegyetlen szadista fúriát, választékos-furfangos úrnőt, vagy huncut játszótársat...

Troy · Újonc (6 hozzászólás) · 2022. május 01. 21:18

Köszi a választ.

Régebben voltam egy Jenny nevü lánynál aki most Győrben van, akkor Zsirán csinált dominát. Volt hozzá berendezett helye, stb...De valahogy azt a kegyetlenséget nem érte el, amit én szerettem volna. Nina-val beszéltem már alapból Kanizsán hirdet sokszor, de vándorol..., valahogy már telóban sem jött át az egész nekem. Réka korosztálya nekem nem igazán jön be, meg őt ugymond még ismerem azelőttről, jó pár éve jártam nála.  
A játszóházban jártam akkor még amikor Bella volt ott, na ő igazán kegyetlen tudott lenni (amit én szeretek alázás, pofozás, fenekelés, erényöv, stb...), de akkor még nem volt berendezett studió ott. Mondom próbálkozok kérdéssel, hátha több a tapasztalatotok itt a környéken, vagy van valaki akiről nem tudom, hogy jól csinál ilyet. Valóban Győrben, és Pesten találhatóak többnyira az igazán általam keresett domina lányok.

 


Téma indítva: 2010.02.26., 2413 hozzászólás összesen