Szexpartner fórum szombathely

Szombathelyi szexpartnerekkel kapcsolatos beszélgetések
baldoc · Újonc (1 hozzászólás) · 2011. április 26. 22:39

Sziasztok!Legénybúcsúra keresek táncoslányt!Van aki ilyet vállalna?Tudnátok ajánlani valakit?

Köszi előre is!

Lacipapa · Újonc (29 hozzászólás) · 2011. május 04. 11:26

Kérem aki a Gina nevü hölgynél járt,írja meg a véleményét,tapasztalatát,ugyanis akinek 36 évesen ilyen gusztusos,jó alakú popsija van,annak minden elismerés kijár,de én valahogy mégis kételkedem!

Zotya12 · Újonc (3 hozzászólás) · 2011. május 09. 14:15

Sziasztok. Nem tudtok olyan lányt aki erotikus masszázst végez.

Szalon nem érdekel.

 

Előre is köszi.

Lacipapa · Újonc (29 hozzászólás) · 2011. május 11. 15:14

Dícsértessék!

Ma délelőtt Betty (28)-nál jártam! A hölgy eleinte tartózkodó,bizalmatlan,mondhatni "szigorú"volt,de én ezt annak tudom be,hogy most jártam nála először!Később ez persze változott,egy barátságos kedves és a megbeszélt dolgokat lelkiismeretesen elvégző ***moderálva***van szó!A teste ruganyos,bőre sima ,selymes tapintású,mellei kislányosak olyanok mint egy kamasz lányé,csípője,feneke asszonyosan formás,arca szép,mosolygós,egyszóval kívánatos nő!Nfvsz-t kértem,amit profi módon csinált,símogatni is engedett,nyalni azonban nem,amit nagyon hiányoltam,mert a puncija teljesen borotvált és gyönyörű rózsaszín volt!!Pozitívum azonban,hogy valaki a natúr franciát végig szájba csinálja,sajnos ilyen lány egyre kevesebb akad!***moderálva***.Ettől függetlenül nem bántam meg,hogy meglátogattam Bettyt,de,hogy ne legyen a beírásom teljesen kritika mentes,azért azt megemlítem,hogy nem biztos,hogy szerencsés,ha a lakásban dolgozó másik lány bekopog,hogy:"itt van az új ***moderálva***",de mondom,ettől függetlenül minden oké volt!

Lacipapa · Újonc (29 hozzászólás) · 2011. június 04. 07:00

Mi ez az egész Szombathelynél?Valami vicc? Különben nagyon szép lett az új megjelenés!

Törölt felhasználó · 2011. június 04. 12:57

Szia Lacipapa és szia mindenki!

 

A szombathelyi lányokat Komárom-Esztergom megyében lehet fellelni, én is ott találtam magamra. :)

Üzenem a lányoknak, hogy a beállításoknál írják át újra a várost és akkor visszakerülnek a megfelelő helyre.

Szép 7végét mindenkinek!

 

Lacipapa · Újonc (29 hozzászólás) · 2011. június 04. 22:35

Szia Rubint! Köszönöm,de látom időközben kijavították a hibát!Szép lett a weblap,gratulálok a készítőknek!

 

Rubint a "piroson" írtam neked privit,lehet,hogy nem látogatod az oldalt már,de ha meg tudod nézni,nézd majd meg! Szia!

Bandi · Újonc (2 hozzászólás) · 2011. június 05. 01:15

Sziasztok! Valóba jó lett az "új" oldal.

Gina · Újonc (2 hozzászólás) · 2011. június 22. 20:42

szia. lacipapa. Köszike az elismerésed.

 

Gina · Újonc (2 hozzászólás) · 2011. június 22. 21:17

szia Lacipapa Gina vagyok, nemtudod mi lehet, hog yoldjam meg? mert letiltottam magmat és állandóan visszautasit amik me, kerül jóváirásra a hirdetésem.

 hogy lehetne szolni a szerkesztőségnek Hogy oldják fel? a barátom miatt kértem a tilalamat, de már vége, és szeretném élesiteni ujra.kérlek válaszolj.szia.

 

Lacipapa · Újonc (29 hozzászólás) · 2011. június 23. 12:09

Drága Gina!

Megtisztelő,hogy tőlem kérsz segítséget,de sajnos én csak egy kis beregisztrált fórumozó vagyok,fogalmam sincs,hogyan működik itt minden! Talán új e-mail címmel kéne beregisztrálnod hirdetőként,vagy nem tudom!Talán írj az info@videkilany.hu címre és kérdezd meg!Sajnálom,hogy nem tudok többet segíteni,nagyon aranyos vagy,hogy engem kérdeztél:Puszi!

zoli77 · Újonc (2 hozzászólás) · 2011. június 23. 22:46

Helló Rubint!

 

Jövő héten csütörtökön a délutáni órákban szeretnélek meglátogatni! Mit gondolsz, össze lehet hozni valamit? Csodálatos vagy, remélem tudod! :)

 

Törölt felhasználó · 2011. június 24. 19:54

Szia Zoli!

 

Köszönöm szépen!

Hívjál telefonon, biztos összetudunk hozzni valamit! :)

 

P.Hajni · Újonc (1 hozzászólás) · 2011. július 12. 10:31


Lányok vigyázzatok!

Egy viszonylag jó megjelenésű, 55-60 év körüli, 175 cm magas, teltebb testalkatú (pocakos), ősz hajú férfi, jó minőségű hamis húsz ezressel illetve hamis euroval ***moderálva***(Amikor szóltam neki, hogy ez hamis, tette a hülyét, hátha mégis elveszem.)

 

 

 

 

 

Ismeretlen számról telefonál, de mivel, én időpontot így nem adok, kénytelen volt felhívni számkijelzéssel!

A száma: +36-20/377-***moderálva***.

Nagyon vigyázzatok vele és figyeljétek a pénzt, mert tényleg nagyon megtévesztő!

Nem csak itt próbálkozik, Sopronban és Győrben is járt már, hasonló céllal és a megjelenéséből ítélve nagy sikerrel járhatott több lánynál is!

 

MESI · Újonc (16 hozzászólás) · 2011. július 16. 12:10

Sziasztok! Ideje lenne megleckeztetni az öregurat en is megjartam vele meg aprilisbe,de en el is fogadtam a***moderálva***.Par honap utan ujra bejelentkezett es mikor kerdöre vontam a ***moderálva***miatt fejvesztve menekült.Nagyon oda kell figyelni!!!! Tovabbi szep napot es jo ***moderálva***

Santi · Újonc (5 hozzászólás) · 2011. július 17. 23:44

Mesi! Te gyönyörű vagy! Hívni foglak, szeretnék egy csodálatos órát eltölteni veled!

Santi · Újonc (5 hozzászólás) · 2011. július 25. 09:11

Sziasztok!

 

Nemrég költöztem a városba. Gyönyörű lányok vannak itt. Nehéz választani. Tudnátok valakit ajánlani.Aki megbízható, nem lehúzós, s akivel a szexen túl beszélgetni is lehet. Elsősorban, Kira, Rita és Mesi jönnek be képről. Ha tudtok róla infót, írjátok meg! Előre is köszi!

zoli77 · Újonc (2 hozzászólás) · 2011. július 28. 23:19

Szia drága Rubint!

 

Kicsit megkésve ugyan, de szeretném megköszönni Neked a kellemes perceket, amit nálad - benned - tölthettem! Igaz kicsit késve érkeztem és korábban mentem el a tervezettnél, de szuper volt!

Puszi a szép cicidre!

 

krisz56789 · Újonc (1 hozzászólás) · 2011. augusztus 01. 10:16

Szia!

Kiránál már jártam,kedves,nem lehúzós,képek valósak,nem nézi az órát...Ajánlom mindenkinek...

 

lótök · Kvázi-tag (136 hozzászólás) · 2011. augusztus 16. 21:05

császtok

Jázminnál volt már valaki? milyen a csaj?


Téma indítva: 2010.02.26., 2413 hozzászólás összesen