Szexpartner fórum szombathely

Szombathelyi szexpartnerekkel kapcsolatos beszélgetések
Noémi32 · Újonc (39 hozzászólás) · 2023. február 06. 21:41

Szép jó estét Kedves szombathelyi-, vas VÁRmegyei 😅 🤭 és környékről kedves ismerős - és ismeretlem Lovagjaim! 🥰

 

 Ma hivatalos, halaszthatatlan ügyintézés miatt nem voltam elérhető, az ígéretem ellenérére! Ne haragudjatok KÉRLEK TITEKET Kedves Uraim, BOCSÁNATOT KÉREK!  😇


   Február 7-én, azaz kedden a kiírtak szerint bátran hívhattok ha egy igazi, a tőlem eddig nem megszokott huncut hancúrra vágytok…..😉

 

 ÍGÉREM, hogy a mai elmaradásom miatt kárpótollak titeket, hogy mivel? - az legyen meglepetés, ha megtisztelsz a látogatásoddal, akkor megtudod! 😜 🤭

addig is ölélés & csókjaim: Noémi

Johnnybegood · Újonc (4 hozzászólás) · 2023. február 06. 12:13

Liza 26

Ne írjon neki senki dicsérő szavakat neki, mert elküld melegebb éghajlatra :)

tslp · Újonc (5 hozzászólás) · 2023. január 19. 14:16

Sziasztok! Az aprók közt hirdető Szandinál volt már esetleg valaki? Érdemes meglátogatni? Köszi!

Cincinátusz · Újonc (2 hozzászólás) · 2023. január 10. 06:12

Helló. Jamina ebben a tökéletes választás.

 

 

bigboy86 · Újonc (3 hozzászólás) · 2023. január 06. 21:39

Üdv Hölgyek Urak

Tudtok olyan lányt ajánlani aki szereti a popó, Natúr Francia végén szájba, arcra?

Noémi32 · Újonc (39 hozzászólás) · 2023. január 01. 09:27

Gyönyörű székely Újévi köszöntő – Minden magyarnak hallania kell!


„Dolgoznunk kell sokat, tanulni, haladni, így fogunk jobb jövőt Istentől várhatni! Kötelességeinkről ne feledkezzünk, mindenkivel mindig csak jót cselekedjünk! Szeretet, megértés legyen a jelszavunk! Ez irányítsa tetteink, gondolatunk! Ezt vésd szívedbe székelyem, magyarom akkor jóra fordul bizton jóslatom! Erdély ország népe figyelmezz a szómra, hallgasd meg tanácsom a jóra, hasznosra! Szeresd Istent, hazád és fajodat szeressed és ha kell érte áldozd vagyonod, életed! Légy családszerető, takarékos, józan így lehet csak részed testi, lelki jóban! Okulj őseid sokszor hallott példáján. Bizalmad Isten és magadban legyen csupán. Így várhatsz jobb jövőt, szebb magyar életet!
Adjon Isten ilyen boldogabb Új Évet!”

Zoli0 · Újonc (9 hozzászólás) · 2022. december 27. 18:21

Sziasztok.

Kriszti illetve Szibilla érdekelne. Masszázsban profik ha minden igaz? :)

Tud esetleg valaki információval szolgálni valamelyikükről?

Esetleg ajánlhatnátok valakit Szombathelyen vagy a Nyugat-Dunántúlon.

Nem feltétlenül kell, hogy lepedő akrobata legyen, de azért szeresse amit csinál, ne flegmázzon...

Lingam jellegű dolog érdekelne, esetleg francia.

 

Köszönöm.
 

Roadster · Újonc (27 hozzászólás) · 2022. december 26. 14:50

Sziasztok.Boszorka 28 ról Valakinek infó csak nekem fura a csaj vagy másnak is :)Privátban jöhet

sanzi · Újonc (40 hozzászólás) · 2022. december 25. 07:32

Békés boldog karácsonyt!

Noémi32 · Újonc (39 hozzászólás) · 2022. december 24. 17:28

Eljött már ideje annak, hogy a Gyermek megszülessen, istállóban, állatok közt szalmaágyon megpihenjen. Emberek éneke szóljon, angyalok kardala zengjen, örömünnep kerekedjen. Békés, Boldog Karácsonyt kívánok az egész szerkesztőségnek 😇, nektek is csajok 😊 és a hímneműeknek is 😜! 🌟 🙏🏾 🎄 😘

ComePlay · Újonc (15 hozzászólás) · 2022. december 15. 14:36

Sziasztok!Annáról,31 éves van valakinek tapasztalata esetleg?

Strigx · Lelkes újonc (69 hozzászólás) · 2022. december 08. 19:13

Én is erre várok, régen voltam nála és tényleg ügyes volt mindenben.
Sajnos már csak masszázst vállal, amit tiszteletben tartok, de csak emiatt már nem járok hozzá. 

Áki1 · Újonc (3 hozzászólás) · 2022. december 08. 08:12

Sziasztok!

Látom Lana is itt van. Egyszer voltam nála, nagyon jó volt a kiscsaj bomba alak, formás szilikon cicik. Kár, hogy aktust már nem vállal, pedig nagyon szűk kis puncija van, szuper volt benne lenni és a franciája is mesteri volt. Ha megint,,komolyabb szintre'' lép tuti meglátogatom. 

Repeatedly · Újonc (11 hozzászólás) · 2022. december 04. 13:34

Lili (26). Ő nem ugyanaz esetleg, aki pár hete még más néven, más képekkel hirdetett, az előtt meg még  Heni is volt?

Broki20 · Újonc (7 hozzászólás) · 2022. december 04. 09:40

🤣🤣🤣

 

bixopuha · Újonc (4 hozzászólás) · 2022. december 03. 06:31

Fiú nem csatlakozhat?

 

Szhelyipár · Újonc (1 hozzászólás) · 2022. december 01. 02:59

Sziasztok van olyan lány a megyében aki kijönne Bükfürdőre egy privát szauna és jakuzzi apartmanba egy párhoz aztán jól érezné magát velünk lazítás játszadozás pár kellemes óra olyan 70 körül tudnánk honorálni

Laciiiiiii · Újonc (4 hozzászólás) · 2022. november 28. 16:25

Szia!

Hát nem sok lehetőséged van.... Stúdió csak 1van és 100km-en belűl talán Győrben van a következő...

Lady Jázmin. Ő konkrétan csak dominát csinál. Nagyon kemény és kegyetlen. És ahol dolgozik az is tuti hely(stúdió). Telefonban korrekt,de a játék alatt baromi önfejű és türelmetlen,a kért dolgokat nem a kért módon csinálta. Lehet a sokadik alkalom jó lenne vele vagy csak nem voltam neki szimpatikus,de nem biztos,hogy megyek még hozzá...

Réka. Sárváron szokott lenni. Ő jó fej,de nem ez a fő profilja. Csak néhány alap dolga van hozzá, de korrekt. Nekem bejött.

Vállalnak még mások is,de általában semmijük sincs és az se tudják,hogy mit is kellene csinálniuk. Viszont árazni azt tudnak. Sokszor annyira, amibe úttal együtt belefér egy stúdiós látogatás is.

Nelli. Lenti. Párban dominál(férfival). Nem stúdió,csak kézi dolgai vannak. Szerintem korrekt.

Veronika. Zeg. A specifikus sárga-fekete oldalon lehet kapcsolatba lépni vele. A szolgáltatás korrekt,de anyagias keményen. És ha nem vigyázol akkor a való életben is kihasznál...

Milfdomina. Zeg. Szintén az előbbi lapról. A telefonban korrekt,de a játék halovány...

Még csinálnak Nagykanizsán is páran(3an),de rólúk valós (saját és megbízható tématárs) infóm nincs...

Ha Győr belefér neked akkor Mónika és Jenny(mostanában keveset aktív) is tud kemény lenni. Őket is a nevezett oldalon találhatod meg.... 

 

Kiki32 · Újonc (2 hozzászólás) · 2022. november 27. 21:06

Sziasztok Maya 21 valakinek véleménye? 

ComePlay · Újonc (15 hozzászólás) · 2022. november 21. 12:06

Lilláról,27 éves, tudna valaki,valamit mondani?


Téma indítva: 2010.02.26., 2413 hozzászólás összesen