Igéretemhez híven ma este meglátogattam a Suzi53 hirdetőt. Lakás stadiontol nem messze, bejutás könnyen ment , szoba barátságos , tiszta, rendezett. Megmondom őszintén felét se vártam annak amit végül is kaptam. Egy nagyon korrekt hölgyet ismertem meg személyében. Neki erről a szavazásrol fogalma sem volt,mivel kerdeztem tőle tud-e róla de hatarozott nemmel felelt. Vegül is nem csak "beszélgettünk" 😉😉franciája finom, figyel a vendégre ,nem oranézegetős fél órára mentem de háromnegyed óra eltellt mikor kiléptem az ajton. Szóval én pozitív élményekkel távoztam tőle. Rózsát hivtam videohivasba a szobábol ,hogy lássa betartottam az igéretem,de sajnos nem vette fel a telefont biztos elfoglalt volt. Ui: Szavazás utan több makktárs is írt privátba ,hogy ő bizony jár a Suzi hirdetőhöz és meg vannak elégedve a szolgtatással mindig nála. Én is jártam most már nála és egy ujabb pozitív tapasztalattal lettem gazdagabb😉
Szexpartner fórum nyíregyháza
Nyíregyházi szexpartnerekkel kapcsolatos beszélgetések
staffi · Őstag (1145 hozzászólás) · 2022. december 29. 20:46
Zita25 · Újonc (78 hozzászólás) · 2022. december 29. 20:33
Szia!Végre!Nem tudtam hogy te vagy !
Vártalak!
Köszönöm szépen
Nagyon jól éreztem magam !
Köszönöm szépen, szeretettel várlak máskor is!
Akamionos · Újonc (24 hozzászólás) · 2022. december 29. 20:15
Zita (28) -ról írtam egy kis beszámolót az adatlapjára! Rászolgált a dicséretre! Végre nekem is sikerült levadásznom! Biztosan nem fogom kihagyni legközelebb sem,ha erre jár! Köszönöm az élményt Zita!
Tomi05 · Kvázi-tag (155 hozzászólás) · 2022. december 29. 07:26
Szerintem Nexton írásában a "P.S " arra utalhat ,hogy PiszkoSul kezd telelenni a töke és már nagyon unja ,hogyha elmegy egy szolgáltatóhoz ott folyton lehúzzák ,mint WC-én a barnát.
Zita25 · Újonc (78 hozzászólás) · 2022. december 28. 17:20
Kedves Urak!
Estétől ismét városotokban!!!
Gyertek hancúrozzunk!
Üdv : Zita
Denisa4 · Újonc (53 hozzászólás) · 2022. december 27. 12:42
Boldog karácsonyt kívánok mindenkinek (utólag is) 😊
Rozza · Újonc (32 hozzászólás) · 2022. december 27. 00:11
Hmm.. 😅Szívesen 😃😉😉☺️remélem jól fogod érezni magad 🥰🥰
eperfa · Újonc (17 hozzászólás) · 2022. december 26. 12:12
Noémi egy vagány csaj!
kutya1 · Újonc (152 hozzászólás) · 2022. december 25. 11:02
Áldott, békés Karácsonyt Mindenkinek!🎄🎍🎁⛄❄🛷🎏✨🌲
Noémi32 · Újonc (39 hozzászólás) · 2022. december 25. 11:02
Ha nem tetszik, akkor LÉPJ TÚL RAJTAM! 😉 Egyébként Boldog Karácsonyt neked is! 😅 😘
Jailbait · Újonc (2 hozzászólás) · 2022. december 25. 08:45
Bízzunk benne,h utána sem...
Noémi32 · Újonc (39 hozzászólás) · 2022. december 24. 21:52
Jövő tavasz előtt biztos nem! 😉
Noémi32 · Újonc (39 hozzászólás) · 2022. december 24. 21:51
ELNÉZÉSETEKET kell kérnem, de pest megyei vagyok! 🤭 😌
Apukám · Újonc (8 hozzászólás) · 2022. december 24. 20:28
Köszönjük szépen! 🙂 Nem nagyon van olyan szexmunkás akinek vannak érzései, de te Noémi úgy látszik érző lény vagy! Mikor leszel Nyíregyházán? ☺️😊
Leslie74 · Újonc (38 hozzászólás) · 2022. december 24. 19:29
Boldog karácsonyt mindenkinek!🙂🎄
Outsider · Újonc (223 hozzászólás) · 2022. december 24. 19:22
Ahogy mondani szokták, itt mindenki két szakma közül választhat :-) :-) ba....akma vagy neba....akma
(vicc volt, nem szeretnék senkit megsérteni)
Noémi32 · Újonc (39 hozzászólás) · 2022. december 24. 17:27
Eljött már ideje annak, hogy a Gyermek megszülessen, istállóban, állatok közt szalmaágyon megpihenjen. Emberek éneke szóljon, angyalok kardala zengjen, örömünnep kerekedjen. Békés, Boldog Karácsonyt kívánok az egész szerkesztőségnek 😇, nektek is csajok 😊 és a hímneműeknek is 😜! 🌟 🙏🏾 🎄 😘
Noémi32 · Újonc (39 hozzászólás) · 2022. december 24. 16:41
Bocsánatot kérek, hogy Főiskolai végzettségem van és mellette 2 OKJ-s szakmám és most tanulom a harmadikat és az sem mellékes, hogy a magyaron kívűl 2 idegen nyelvet beszélek 😉 Még valami Smallboy?? 🤭
Noémi32 · Újonc (39 hozzászólás) · 2022. december 24. 14:44
nálla helyesen ÍGY KELL ÍRNI: NÁLA
staffi · Őstag (1145 hozzászólás) · 2022. december 24. 13:59
Boldog Karácsonyt Hölgyem 😊