Szexpartner fórum nyíregyháza

Nyíregyházi szexpartnerekkel kapcsolatos beszélgetések
Noémi32 · Újonc (39 hozzászólás) · 2022. december 24. 13:38

itt már bukó az újoncka kommentjének hitelessége 😌, már csak a helyesírás miatt is 🤭 ~ nyugott 🤣

helyesen ÍGY KELL ÍRNI: NYUGODT

 

Gabo30 · Kvázi-tag (255 hozzászólás) · 2022. december 24. 09:11

Kellemes Karácsonyi Ünnepeket! Hölgyek, urak  😊😊🌲🌲🌲

staffi · Őstag (1145 hozzászólás) · 2022. december 24. 06:53

Megtisztelltetés volt számomra,hogy részt vehettem a szavazáson. Köszönöm Rózsának aki leszervezte ezt a szavazás es köszönöm a szerkesztőknek aki lehetővé tették,hogy ez a játék megvalósuljon. Szóval igérem meglátogatom a Suzi hölgyet a két ünnep közt. Bizonyitani is fogom ugy ,hogy felfogom hívni a Rózsát videohivásba amikor a högynél leszek ;) mégegyszer köszönöm a Rózsának a szerkesztőknek es természetesen nem utolsó sorban a szavazoknak is azt,hogy résztvettek ebben a játékban.😊🥰🙏

Lánykereső Szerkesztőség · 2022. december 23. 23:59

Kedves szervezők, résztvevők és szavazók! Staffi!

Ezennel lezárjuk a szavazást, a hivatalos végeredmény szerint Suzi lesz az a roppant szerencsés hölgy, aki számíthat a fórum bonvivánjának látogatására.

Köszönjük mindenkinek a közreműködést, az érintetteknek kellemes időtöltést, és mindenkinek kellemes ünnepeket és boldog új évet kívánunk!

Noémi32 · Újonc (39 hozzászólás) · 2022. december 23. 22:48

Jajj, de nagyon nem tetszik egy valakinek! 🤭 ÍGY JÁRT! 🤷🏽‍♀️

 

Petya_001 · Tag (275 hozzászólás) · 2022. december 23. 15:15

Róla írtak itt, talán tegnap. Negatívat, le is szedették.

 

staffi · Őstag (1145 hozzászólás) · 2022. december 23. 13:58

Leveleken hírdet de Baktán van.... szóval kicsit bonyolult a helyzet...ha érted mire akarok célozni..?!☝️☝️

Törölt felhasználó · 2022. december 23. 11:30

Bocsánat, itt Leveleken hírdet.

 

Törölt felhasználó · 2022. december 23. 11:27

Sziasztok. 

Az apagyi Patriciánál járt már valaki? Tapasztalat? 

Köszönöm

Noémi32 · Újonc (39 hozzászólás) · 2022. december 22. 15:23

MEGTISZTELSZ Staffi! ☺️ Hmm és még milyen képek vannak a tarsolyomban! 😉

és még milyen kis finom huncutságok fognak készülni jövőre….. 😜

 

staffi · Őstag (1145 hozzászólás) · 2022. december 22. 09:13

Körülbelül 3 evig a telefonomon a háttérképem az a Noémi volt😉esküszöm🙏

 

Noémi32 · Újonc (39 hozzászólás) · 2022. december 22. 08:50

Staffin múlik….. 😜 🙈 😉 🤪 😜 🤓

 

Apukám · Újonc (8 hozzászólás) · 2022. december 22. 07:20

Bevállalnád? 

 

Noémi32 · Újonc (39 hozzászólás) · 2022. december 21. 22:52

Rendesenpresztizskérdés lesz, ha Staffi valakit meglátogat…. komoly kihívás 🤩 nekem már most „tele van a kis bugyim”; alig várom, hogy ismét Nyíregyházán legyek! 😉 (eddig se rajtam múlt 🤫) viszont, ami késik nem múlik…. 😜

 

Samec · Újonc (19 hozzászólás) · 2022. december 21. 20:02

Mi az,hogy ázsiai!! Lehet az ősök onnan jöttek,de ő csak magyarul beszél,.Én le teszteltem mivel írta angol német ,a szó kincse,egyszerű német kérdés ,,hogy,vagy? Hallgatás és semmi válasz csak nem értem mondta ,na innentől magyarul mondtam neki ,tehát kamu ,na meg az,hogy egy másik hirdetőnek a szövegét le másolja ,legalább annak a nevét vette volna le,.Most már törölte a nevet a német szöveg ott van ,de egy kukkot nem tud ,szegény milyen butácska ,,,,csak azt írd amihez értesz.

 

Coffee · Újonc (95 hozzászólás) · 2022. december 21. 18:32

Jujj az egyik kedvencem Kimberly debibe van, holnapig sajnos. Kár hogy nem tudom meglátogatni, még az országban se vagyok ,de hátha jön még nyiregyre is.staffi az ígéret szép szó tudod szamanta nem rossz választás de ő is beugró látogató városunkban. Ráadásul a hétvégén ünnep ,érthetően sok lány is lehúza a rollót.Két ünnep közt még valószínűleg lesz egy kis pezsdülés  ,szilveszterkor pedig jönnek szerintem az újabb városjárok hiszen ilyenkor nagyobb az kereslet. Jövő héten én is átnézzek bellini kisasszonyhoz hátha szerencsém lesz hozzá. Sajnos nyiregyen most kevés a jó szolgáltató, hiába a sok hirdető.Hátha jövőre jobb lesz. 

Qpak · Újonc (15 hozzászólás) · 2022. december 21. 17:08

Kemény a felhozatal 😅 Szandra 54-el járnál a legjobban Ő idősebb is mint Editt vagy Suzy a minőségről nem is beszélve 😉

Bence88 · Újonc (66 hozzászólás) · 2022. december 21. 15:38

Ezaaaaaz. Megjott Heni (19) aki a felig torok Lolaval vallal kozosen is, Heni adatlapja szerint o felig azsiai. Imadom hogy mennyi fajta kulturat megismerhetunk ezeknek a csodalatos hirdetoknek koszonhetoen. 

Rozza · Újonc (32 hozzászólás) · 2022. december 21. 11:39

Ember... Már ne is haragudj... De nem tiszta fialásbol vagy ha nem fogod fell hogy ez nem bosszú.. 

Miért kell enyire belle álni másba... És mivel látom hogy elég tájékozot vagy.. A tegnapi regisztrácioddal... Arra vagyok képtelen következtetni hogy a másik prof bol nem mersz ilyen ember lenni... Miért álsz egy olyan dologba ami nem rollad szol... 🤷‍♂️🤷‍♂️Veteges ez a hozzá @lás... Am ha valami problémád van Staffival akkor miért nem privbe beszéled meg velle... Le alacsonyitó a hozzá álással nem lehet részt venni sehol már bocs... Nöj fel a feleadathoz ha haragszol ne igy ad ki... 😘😘

 

staffi · Őstag (1145 hozzászólás) · 2022. december 21. 10:53

Igen, ez igy igaz... ezekre mindre rairok viberen,hogy személyes talalkozot akarok... a válasz: háttt azt nem.lehet.... 🤣🤣utalni viszont lehet sőt jobban várja mint a családit...🤣🤣

 


Téma indítva: 2010.02.25., 17875 hozzászólás összesen