Na, erre át is tette a székhelyét Pécsre... Akkor megoldódott az is, hogy itt csak kamerázásról van szó bizonyára...
Na, erre át is tette a székhelyét Pécsre... Akkor megoldódott az is, hogy itt csak kamerázásról van szó bizonyára...
Uraim, Bettina26-nál volt már valaki? Megköszönném a tapasztalatok megosztását!
Kis lángon kevergesd és picit sózd meg,akkor enged egy pici levet, így nem fog odakapni. Az égett hagyma az kuka sajna, mert elba...a az ételt.
Tegnap amúgy csirkepörköltet készítettem, de a hagyma kicsit odaégett... Nem tudom kinek milyen tapasztalata van, mit kell tenni, hogy ha oda is figyelek rá ne kapjon oda kicsit az alja? Finom volt amúgy csak az égett hagyma miatt picit keserényés volt az ize... Amúgy nokedlit is szaggattam hozzá, ha kéri valaki a receptet itt lesz:
- A lisztet a tojással, a sóval és annyi vízzel összekeverjük, hogy még könnyen keverhető, de sűrű masszát kapjunk.
- Lobogó, sós vízbe – amibe tehetünk 1 evőkanál olajat is – beleszaggatjuk a tésztát (nokedliszaggatóval, vagy, ha nincs, a türelmesebbek kiskanállal is nekiállhatnak). Többször megkeverjük, nehogy az edény alján leragadjon.
- Ha a nokedlik feljöttek a víz a tetejére, leszűrjük, leöblítjük. Lecsöpögtetve elkeverjük egy kevés felmelegített zsiradékkal. Csirkepörkölt, de bármilyen pörkölt mellé tökéletes köret.
Egészségetekre.
Remélem maradhat, senkiről nem írtam semmi csúnyát, nehogy dádá legyen... písz.
Lánykereső Szerkesztőség
· 2022. szeptember 07. 09:02
Kedves fórumozók!
A topicot újra megnyitottuk. Kérjük, hogy a beszélgetést tartsátok normális mederben és normális hangnemben. A személyeskedőket, kulturáltan kommunikálni nem képes fórumhasználókat kérjük, hogy keressenek maguknak másik platformot, ahol jól érezhetik magukat. Mások tendenciózus zaklatása és üldözése - különösképpen, ha az direkt adminisztrátori kérés ellenére történik - azonnal kizárással jár.
Köszönjük a megértést, szép napot és kellemes csevegést kívánunk.
A normális beszéd ha valakinek nem megy, az pont te vagy 'báttya'!
Jó féle hölgy.Kétszer voltam nyíregyen nála.Mindkétszer kielégűlten távoztam.A göndör fürtyeibe szerelmes lettem,meg a popsiba.Franciája számomra nem igazán jött be,csak immel ámmal kapta be,de finom nyelvévél fel tudja húzni a szerszámot.Mozgása nagyon jó Kicsit éreztem rajta,hogy nincs teljesen ott.Persze nem lehet mindig 100%ot nyújtani.
Majd jól letilt. Inkább ajánlj neki valakit franciára! 😀
Senkinek.nem kell meghunyaszkodni miért is kellene... ha annyira érdekell nem,hogy meghunyaszkodnak hanem.több forumozóval már talalkoztam szemelyesen is nem.csak a forumon ismerősöm.... szóval nekem itt barátaim is vannak....😉😉 de most mivel basztattalak? Nem.is irtam.már most... nem.akartam ,hogy a szerkesztők közbe szóljanak inkább rádhagytam... van egy közmondás... "Okos enged ....... "
Staffi vagy ki a faszom vagy te éngen basztatsz , veled senki nem mer szembeszállni?
Itt mindenki téged dicsőit?
Nekem is van két Staffim ha erre vered a faszodat
Lehet nekem nincs vállalkozásom meg
annyi kocsim mint neked de én nem fogok meghunyázkodni előtted mint itt mindenki
Lehet normálisan is beszélni
Staffi őstagot idézem utólagos engedélyével! 🙏🏾 😁 „Csak ez nem személyes tapasztalat neked: ezt hallottam, azt hallottam. Na, hallottál rosszat is meg jót is = járj utána mi az igaz?! 🙂”
Persze
Kulturáltan is lehet beszélgetni
Csak kérdeztem....gondolom kérdezni lehet kulturáltan??? :)
Megint beszólogatsz
Szívod a vérem?
Ha meg se szólal a telefonba, hogy hallod a hangján ,hogy paraszt??
Csak ez nem személyes tapasztalat neked .. ezt hallottam.azt hallotta... na hallottal.rosszat is meg jót is... járj utanna mi az igaz??🙂
Csak a telefonba meg sem tud szólalni hallani a hangján hogy paraszt roma
Hallottam
Én mást hsllohall ma róla
Még erre is valaszolok neked.. Natali22 mehetsz nyugodtan tök normalis roma csaj, vidám ,csevegös, nem lehúzós... arcal hirdet szóval az van mint a képeken.... látogasd neg es írd meg neked bejött -e a müsor amit elő adott! Ui: imád táncolni 😉😊