Vegyél visszább a nagy arcodbol
Vegyél visszább a nagy arcodbol
Ha igenytelen volt miért mentel vissza másodjára is a csajhoz?? Én rádkaptam? Nem vagyok en "homokos" multkor annyit irtam ki egy csajrol " hogy gyenge keress mást" nem is neked valaszoltam neked akkor , de te már privatba ram irtal hogy "anyád gyenge" ennsoha senkit nem anyázok.. sőt bárki kerdez privatba ha beszeltem.már vele ha nem.akkor is valaszolok neki. Te szoktad itt kurv@...z..ni a csajokat, meg te állsz bele itt másba hogy húzzal inenn stb.... én nem.játszom a nagyfiut soha nincs is mire játszanom , soha nem irtam meg rad privatba mindig te kérdezgetsz... valszolok de neked mindig az a valaszod "őt ismerem valaki más?" Van 80 hozzászolasod de egy lányrol nincs egy beszámolod!!! Csak kérdesek,kérdesek,kérdesek.... ha ismered majdnem minden lányt miért nem.irsz egy beszamolót legyen az poziziv vagy negatív.... szóval olvassd csak viasza a hozzászolásaidat es meglatod ,hogy valoban semmi érteke nincs az írásaidnak... gindolom majd most privatba eljatszod a keményt... felesleg jo enber ismerő vagyok ismeretlenúl is... kisebbsegei erzesed van... na megyek kifizetem az albérletet az eggyik csajnak😉😉🙃🙂🙂
Sziasztok
Natali 22-ről nincs valami infótok
Jó kis roma csajnak tűnik a képek alapján
Jöhet privibe is
Köszönöm
Alexa27 csak nem mimdig hírdet itt ,ha hirdet is csak.2-3 napot es arcal hirdet...
Azt se tudja mit beszél, egy okot nem ír, csak próbál lehúzni! Egyébként máshol is lekövethető vagyok és ott jobbára igencsak meg vannak cáfolva ezek a légből kapott beszólogatások!
Sziasztok!
Nyír1en kit ajánlanátok masszázsra egy kis cidával a végén, aki jó kis beles-csecses 20-35 között van? Rózsák hogy vannak mostanában?
Csak megerősíteni tudom mindkét állítást! :)
De a Mira33 is nagy "kard nyelő" 😉😉
Nellybaba egy gyöngyszem vigyázzatok rá remélem soká marad !
Ő rá gondolsz ? https://videkilany.hu/szexpartner/debrecen/noemi/0iM
Sziasztok.Mira33-ról tudtok valami infót,jöhe j privibe is.Köszönöm
Sziasztok francia-ára melyik lány ajánlanátok nem tudják esetleg amirat el lehet érni akár privátban is
Kerüld el messzire, de még annál isel messzebbre. A lehuzos brigád egyik oszlopos tagja.
Hónapok óta itt van már.....csak más néven volt....
Sziasztok.Babucika 25-ről tudtok valami infót.Jöhet privibe is.Köszönöm
Sziasztok! Bettinárol van valakinek infója? Jöhet privátban is. Köszönöm szépen.
Lassan vagy harminc hirdetésből jó ha van tíz megbízható korrekt árakkal rendelkező.
Ez a keleti igazság hátha észre veszi mindenki.
Üdv mindenkinek! Mi folyik itt a keleti országrészben kicsit megszaladtak az árak a szinvonal meg le esett! olyan mintha nyugdíjas klubban lennék,tisztelet a ritka kivételtől Merci,Ella. Nyugatabbra ennyiért olyat kaptam hogy a szám is tátva maradt! csak én vagyok ezzel a véleménnyel így?
mz/x! 😊 Részben igazad van! 😀 Sajnos előre nem várt körülmények miatt a lehető leggyorsabban, azonnal el kellett mennünk a lákásból 👎🏾 amint időm engedi visszamegyek Nyíregyházára, de már NEM ODA!
és úgy megftanciázlak hogy csak na 😜