Hat szerintem a guszevben nem nehez elhinni😂😂
Szexpartner fórum nyíregyháza
Nyíregyházi szexpartnerekkel kapcsolatos beszélgetések
Bence88 · Újonc (66 hozzászólás) · Június 7, 22:48
Törölt felhasználó · Június 7, 20:00
Friss Médián olvastam erről. Hogy pénzért csinálják azt még elhiszem( nehéz anyagi helyzet miatt pl: új ruhát szeretne venni). de hogy álltalános iskolás 13 éves lány drogozzon azt már nehezen.
Bence88 · Újonc (66 hozzászólás) · Június 7, 19:50
Felreertesek elkerulese vegett nem tapasztalatbol tudom. 😂😂 de utana lehet olvasni hogy sajnos ez van arra most.
Bence88 · Újonc (66 hozzászólás) · Június 7, 19:49
Szia. Nem ajanlom. Sajnos sok a szobeszed hogy a guszevnel mar 13-14 eves lanyok allnak kint, penzert es drogert cserebe. Utana lehet olvasni neten tobb cikk is volt az elmult idoben errol. Igy eleg kockazatos szerintem
Törölt felhasználó · Június 7, 12:53
Sziasztok
Tudnátok abban segíteni hogy a Guszev mellett vagy a környéken szoktak még állni lányok?
Egy jó erős hónapja jártam arra reggel 8 körül és senkit nem láttam.
King0327 · Újonc (19 hozzászólás) · Június 2, 16:11
Sziasztok, egy jó masszázs lányt keresek, akár a Bambuszról is meghallgatnék 1-1 véleményt. Köszönöm szépen
Dagenfeld · Újonc (11 hozzászólás) · Június 2, 07:53
Sziasztok. Nelli (Amira) számát valaki át tudja nekem dobni?
Pityosz · Újonc (8 hozzászólás) · Június 1, 13:51
Sziasztok! Érkeznék egy beszámolóval!
Szokott hirdetni Cat(19), és a múlthét hétvégén sikerült is eljutnom hozzá.
Nagyon csinos mint a képeken, nekem nagyon bejön, arca is nagyon szép, ápolt finom bőrű. A lakás korrekt helyen, rendezett, célnak megfelel. Szolgáltatás úgyszintén. Közvetlen, beszédes, élvezi amit csinál én úgy vettem észre. El tud varázsolni elég erősen a nála töltött idő. Én mindenkinek ajánlani tudom, vigyázzatok rá.
Kopasz111 · Újonc (1 hozzászólás) · Május 29, 05:11
Sziasztok?
Úgy nez ki akadt egy szabad délutanom.
Tudnátok ajanlani egy Thai maszázs lehetőséget, illetve lányt ahonnan biztosan boldogan távozhatok? 😊
LacaGB · Újonc (14 hozzászólás) · Május 28, 11:14
Üdv. A Bambuszban van valami változás, vagy a regi lányok maradtak?
Pussymaniac · Újonc (4 hozzászólás) · Május 27, 20:11
Sziasztok! Linda 26-nál járt már valaki? Milyen a csaj?
Lánykereső Szerkesztőség
· Május 25, 14:42
Urak, lehetne, hogy az ilyesmit megírjátok nekünk (is) belső üzenetben?
Nagy segítség lenne a csalók mihamarabbi lefülelésében.
Bálint28 · Újonc (77 hozzászólás) · Május 25, 11:05
Sziasztok!
Emlékeztek még egy itteni hirdető Trinity 40+ hölgyre? Barna haj, kecses alkat….
Róla valaki valamit? Esetleg meglévő elérhetőség? 🙂
staffi · Őstag (1145 hozzászólás) · Május 24, 20:41
Viszont mégis elég régota hirdet szoval caak van vendége akkor... Ha annyira gyenge akkor minek látogassák az emberek..?! :)
justaGigolo · Újonc (73 hozzászólás) · Május 24, 13:53
Nekem is nagyon tetszett a képeken, mosolygósnak, kedvesnek, kacérnak gondoltam. Hát tévedtem. Kicsi hiányzott, hogy ne szálljak le és menjek haza...
Decebal · Újonc (3 hozzászólás) · Május 24, 07:50
Relax... hallottam mástól is róla.. jön a világvége..mindenki hülye csak ő helikopter mert a jeleket figyeli. Ha csak ujjad is hozzá ér akár a lábához,elkezd sírni. Szerintem ott baj van a toronyban. Ha ennyire utálja amit csinál,miért itt hirdeti magát? Kedves relax..a gyógyszereket amit szedsz.. gondold át.
Dominánspasi · Újonc (8 hozzászólás) · Május 23, 21:18
Jó mondod! Utalni kell.
Pénz le húzásra megy.
Vén Szatyor · Lelkes újonc (97 hozzászólás) · Május 23, 17:58
Két kérdésedre is válaszolnék: Nekem Relax külsőre jobban bejön mint Kata, mert kb pont az ideálom.
Ha udvariasan rákérdezel esetleg a franciara Katanal, akkor ha szimpatikus vagy neki még lehet benne részed, bár semmi egetrengetore ne szamits.
Relaxnal ha rakerdezel, akkor rosszabb esetben azonnal leszallít a masszázspadrol, jobb esetben folytatja a kezi levezetest de a vilag legnyomorultabb emberének fogod magad érezni, mert közben elmond mindenféle szerencsétlen balfasznak.
staffi · Őstag (1145 hozzászólás) · Május 23, 14:45
Anna18☝️ fél óranként változtattja a városokat hol talalhato meg.. Nyiregy, Kisvarda most Győr után van... Szerintetek mennyire hiteles dolog ez..? Gondolom ennek is utalni kell előre... 😉😁 Csak óvatosan az utalásokkal.. ☝️
Bence88 · Újonc (66 hozzászólás) · Május 22, 14:24
Szia. Sok mindenre ne szamits. Megmassziroz, te ruha nelkul o is ruha nelkul. De sima masszazs. A legvegen siman kiveri es annyi. 😄 nincs tul sok lehetoseg.