Kata 48 masszőz. Valakinek véleménye? Mit enged,mit szabad?
Szexpartner fórum nyíregyháza
Nyíregyházi szexpartnerekkel kapcsolatos beszélgetések
Decebal · Újonc (3 hozzászólás) · Május 22, 09:58
Decebal · Újonc (3 hozzászólás) · Május 22, 09:52
Relax masszázs hölgynél volt már valaki? Vélemény van róla?
NakedGunHU · Újonc (67 hozzászólás) · Május 20, 21:38
Ne törődj vele, valszeg' kamus hirdető. Én is kerestem, de elfelejtkezett az időpontról, mert más programja volt...megbízható szolgáltató! :D
Haver23 · Újonc (20 hozzászólás) · Május 19, 17:42
Ma végre úgy alakult, hogy szabadnapom van, Cat 19 volt betervezve, jókat is hallottam róla, tetszik is, lebeszéltük az időpontot, de sajnos az együttlét elmaradt, mert a hölgy egyszerűen nem vette fel. Többször is hívtam, vártam rá 20 percet, se egy sms, se egy csörgetés semmi. Hát ilyen is van. Első alkalom lett volna, így kicsit elment a kedvem tőle. :(
Kis csávó · Lelkes újonc (223 hozzászólás) · Május 19, 09:25
Szia. Én voltam nála már párszor! Nagyon kedves, korrekt hölgy! Szereti a kölcsönösséget,és ha jól meg van tornáztatva! Én ajánlom.
AJóARoszÉsÉn · Újonc (29 hozzászólás) · Május 18, 18:29
Nem ő volt annó Hajdúböszörményben?
VWG · Újonc (4 hozzászólás) · Május 18, 10:48
Sziasztok!
Heni 47 nél ki volt? Véleményeket és információkat privátban várom.🙂
Szélp napot!
Bence88 · Újonc (66 hozzászólás) · Május 18, 10:45
Sziasztok. Bocsi nem teljesen idevalo kerdes, de megis. Jart mar valaki a LuxDay masszazsszalonban Nyiregyhazan? Nem thai masszazs szalon, valaki aki volt mar van esetleg valami kis plusz a masszazs vegen?😄
staffi · Őstag (1145 hozzászólás) · Május 18, 08:04
Pár hétig vissza vonultam betegseg miatt szoval igy vissza vettem a látogatásokbol. De most meglátogattam ujra CAT 19 hirdetőt, kedves korrekt tényleg igazi barátnő feeling, ráérzett erre a szolgáltatásra nagyon hogyan kell müvelni. Szeretem a stillusát beszédes lehet vele viccelni es viszonozza is ha kell. Amugy se szeretem a " Fapina" nőket akivel nem lehet kicsit viccelődni csipkelődni. Szoval ha igy folytattja a hölgy akkor simán Nyiregy legjobb fiatal hirdetője lesz ebbe biztos vagyok. Meg kell becsülnina hölgyet amugy is vigyazzni kell a korrekt jo hirdetőkre mert vannak a városba de kevés jo es korrekt hirdető van ugy, hogy vigyazzni kell rájuk.
staffi · Őstag (1145 hozzászólás) · Május 16, 10:14
Voltam nála is évekkel ezelőtt szóval nem most. Nem volt nagy szám amugy ezt akkoriba le is irtam ide a forumra es később privatba meg is "fenyegetett" hogy mi jogon irok en rola negativat amugy is tudja ki vagyok szoval maradjak csendbe. Meg nem ijjesztett amugy de most is azt mondom nekem egy alkalom volt csak.
staffi · Őstag (1145 hozzászólás) · Május 16, 10:10
Voltam jo pár éve az ungvársétányon jo fent lakott az emeletes lakásba a szoba ahova be invitált viszont pazar volt. . Akkor még nem volt ennyíre "mű", nem volt kinézetre rossz csajszi viszont lárszott nem most kezdte a szakmát rutinos volt valoszinü egy ujonc vendéget felfal a rutinjával. Nekem egy alkalmas volt amugy de tudok olyan maktarsat aki nagyon vissza járosa volt... De végül azt irta nekema kolléga, hogy nem jött jol ki belőlle.. ☝️🙂 De azért évek óta hirdet szóval biztos, hogy van vendégköre ami pozitiv is lehet.
glm · Újonc (2 hozzászólás) · Május 15, 19:24
Sziasztok! Kiara 43-mal van valakinek tapasztalata?
MrPhantom · Újonc (6 hozzászólás) · Május 15, 09:55
Sziasztok! Bármilyen információt szívesen fogadok vele kapcsolatban. Az is érdekelne, hogy megéri-e elmenni hozzá – jöhet privátban is! https://videkilany.hu/59545
Lánykereső Szerkesztőség
· Május 13, 19:12
Igen, persze, nincs azzal semmi baj, privátban mindenki azt beszélget, amit szeretne.
Csak szerettük volna megerősíteni, hogy a nyilvános említések valóban minden bizonnyal törlésre fognak kerülni. :)
staffi · Őstag (1145 hozzászólás) · Május 13, 11:47
De irtam is ha olyan erdekelne valakit aki nem itt hirdet mondjuk az privát üzenetbe irjak meg mint már tette valaki nekem privatba. Gondolom az nem gond ha priv@t üzenetbe beszélek valamit meg? :) Mivel jeleztem is, hogy törlesre fog kerülni valoszinüleg ha itt nem hirdető lányokrol lenne szo.
Alexan · Újonc (187 hozzászólás) · Május 13, 09:56
Staffi valóban egy önfeláldozó hőstettre hajló ember.Ám rossz a memóriád,mivel a fáma arról szól,hogy a török seregből az egyik janicsár a félholdas zászlót tűzte volna ki a vár tornyára.
Bocs.
Staffi ötletét ízlelgetve,bár nem új keletű (akkor ugye Szuzy került ki győztes választásnak,mint milf kategóriás) de megfontolandó.Biztos lenne aki tenne rá javaslatot,kire lenne kíváncsi,ki az a hölgy akit nézeget,de nem szánta még rá magát,hogy felkeresse.
Magam részéről már sokat segített Staffi "önfeláldozása" egy-két hölgynél.
Szép napot.
Lánykereső Szerkesztőség
· Május 13, 09:48
Hát, lehet, hogy elsőre furcsa kényeskedésnek tűnik, de mi már csak mégse szeretnénk, ha a saját oldalunkon/fórumunkban a konkurenciát reklámozná valaki. Természetesen a "másik oldal" és a "nem itt hirdet" lányok említése törlésre fog kerülni, és igazán értékelnénk, ha nem dolgoztatnátok minket feleslegesen.
Szexxxi · Újonc (5 hozzászólás) · Május 11, 20:28
Kedves Staffi barátom ! Ehhez fogható áldozatot a Magyarok történelmében csak Dugovics Titusz nevü hősünk hozott, aki-- mint itt ezt mindenki biztosan tudja-- egy törököt magához ölelvén leugrott az ostromlott vár tornyából, hogy az be ne robbantsa a kaput. Szerintem Neked itt már az összes jó csaj megvolt, miért hoznál ilyen áldozatot. Aki kiváncsi egy lányra, tegye a magáévá és vonja le a konzekvenciát. Te pedig tedd azt ami a legjobban esik neked. Köszönjük nagyon szépen kiváló beszámolóidat és további sok sikert!!
Jópasi76 · Újonc (11 hozzászólás) · Május 11, 11:46
Anna34 régi nevén Amira
staffi · Őstag (1145 hozzászólás) · Május 10, 21:10
Most viszont az lesz, hogy akinek van kedve hozzá írja meg ide a forumra kit látogassak meg kiről kell info akire a legtöbb szavazat jön azt meglatogatom. De óvatosan mivel esetleg ha a hölgy nem itt hirdet akkor lehet törlésre kerül. Szoval kedd este 20:00 lehet megjelölni hirdetőt akit látogassak meg es utanna irjak rola beszámolot. ☝️😉 Olyat írj aki neked régota bakancslitas de nincs rola érdemi beszámolo ☝️