Én nem nézem le a roma lányokat, de sajnos a személyes statisztikám azt mutatja, hogy bizony a római menyecske eufémizmus az általában jóval az elvárt színvonal alatt teljesít.
100%-ig egyetértek kozoo kollégával!
Figyi akiket már fel sem érdemes hívni:
- 'Szia egy kedves csajszi vagyok aki rád vár hogy kényésztesen vagy esetleg egymást kényeztessük'
- 'Szia ** vagyok csinos lány városotokban minden kedves vendeget szeretettel várok es ha nincs kedved jönni akkor szivesen meglatogatlak puszi 😘🥰elerhetö skypone is es whatshappon is'
- 'sziasztok *** vagyok olyan hívjon aki csak komolyan gondolja aki tényleg'
az egyik lánykát egy korábbi kommentemben emlegettem, hogy biztos csak rossz napja volt, de ezek után:
`Szia *** vagyok jellenleg fekete vagyok friss fotokal kedves mosolygós lány ❤️Aki igényes önmagára és környezetére kórekt arrakal dolgozom kialakul helyzet miatt
Szeretem barátnő Fillinget😀Tudok vad macska is lenni eskort is vállalok legény búcsút is párokat is sziven fogadok lanyokat is sok mindenre nyitok vagyok nost top elérhető vagyok tisztelj meg szám kijelzőt hivasal hivsz nem elek visza vele magán számot nem veszek fel puszika **`
Aki már a bemutatkozásában is ennyire igénytelen, tőle mit lehetne várni élőben?
Ezzel szemben Ivett, aki már nagyon régi versenyző, és (szerintem) már sokunknak szép élményt hozott:
"Sziasztok Ivett vagyok!
Ha unod már a szürke hétköznapokat és kényeztetésre vágysz, vagy akár egy vad szexre, Tőlem megkapod, hívj bátran!
Ha nem venném fel, kérlek hívj újra, mert elfoglalt vagyok!
Puszi Ivett!"
Ugye, hogy mennivel másabb?
Nézzük Anna 25 finom eleganciáját:
'Szia!
Szeretettel várom kedves úriemberek hívását, akiknek fontos a minőségi és színvonalas együttlét.
Nálam az igényesség, a diszkréció adott és elvárt!
Mindennel felszerelt fürdőszobával várlak és szexi fehérneműben fogadlak.
Roma etnikumú vendégeket nem várok!
Ha vágysz egy kedves lány társaságára, akkor hívj bizalommal a részletekért mivel üzenetekre nem válaszolok.
Amennyiben a lefoglalt időpont számodra mégsem felel meg, kérlek időben jelezd, mert ennek hiányában legközelebb már nem lesz lehetőséged időpont egyeztetésre!
Puszi, Anna
'
Több hölgyet már nem merek említeni, de remélem, érződik a kontraszt. :)