Sziasztok sóstón lévő hölgyet keresek 🤗
Szexpartner fórum nyíregyháza
Nyíregyházi szexpartnerekkel kapcsolatos beszélgetések
Brendonffffff · Újonc (2 hozzászólás) · 2020. június 12. 15:32
Kis csávó · Lelkes újonc (223 hozzászólás) · 2020. június 12. 09:38
Tökön ülve várjuk az információt! Jó legyen a csaj azt kívánom! :-) ;-)
staffi · Őstag (1144 hozzászólás) · 2020. június 12. 09:30
Ma is meglátogatok egy lányt aki régota itt van de minimális info van rola... szoval ma teszt nap, aztán megirom jo vagy esetleg vannak hiányosságok... 😊😉😉
Gollam · Újonc (4 hozzászólás) · 2020. június 12. 09:03
Estella 30 / Vikike 28 nevű hölgyekről van valakinek tapasztalata?
Kis csávó · Lelkes újonc (223 hozzászólás) · 2020. június 11. 21:02
Zara38. Telóban elég érdekes hangja van,a szolgáltatás elég normális árakon mért. Csak a személyes találkozás maradt mág el,elfoglaltságom miatt. De ha valaki volt már nála,szívesen olvasnám! Hali
Elisaa · Újonc (13 hozzászólás) · 2020. június 11. 19:17
Ne haragudj az átlagos francia miatt lehetséges hogy azért volt így mert még fáradt voltam mivel hajnalig dolgozom és igen korán kelek! Köszönöm szépen az értékelést és örülök hogy voltál nálam! ☺️☺️😇
Szerencsközelit · Újonc (113 hozzászólás) · 2020. június 11. 14:06
Milyen érdekes pont ma regisztrált ez a szép dícsérő kommentelő:) de lehet mindig csak én gondolom túl?😀😀
staffi · Őstag (1144 hozzászólás) · 2020. június 11. 12:17
Tényleg miota felhoztam a forumon az Elisaa nevét, napi szintem van rola valami.... Szép csendesen meglátogattam, tényleg szép arca van(mondjuk ez mindig ugy van kinek mi a szép) beszédes, kedves, nekem a masszázs átlagos, a végén francia is átlagos. Nem mondom, hogy megbántam hogy elmentem, de nekem ettol több kell, hogy azt érezzem hamarosan ujra vissza térek! Ettől fűggetlen olvasva a vissza jelzéseket bőven lesz visszajárósa :)
Myke8 · Újonc (13 hozzászólás) · 2020. június 11. 11:24
Lola amúgy full magyar csaj? Képek alapján úgy tűnik mintha roma lány volna, amúgy tényleg szép.
emanuel82 · Újonc (143 hozzászólás) · 2020. június 11. 07:28
Nekem jó élményem van vele. Kedves korrekt vékony csaj, szolgáltatással is elégedett vagyok. Tudja mi kell a férfinak.
emanuel82 · Újonc (143 hozzászólás) · 2020. június 11. 07:25
Róla irtam én is 2017 decemberében. Azóta változhatott. Ki kell próbálni és megírni a tapasztaltakat.
BlackMan88 · Újonc (53 hozzászólás) · 2020. június 10. 21:42
😁 hát most hízik a májam 😊
Nagyon aranyos vagy, én köszönöm, h mehettem!
Fogunk még találkozni! 😜😘
Elisaa · Újonc (13 hozzászólás) · 2020. június 10. 21:30
Köszönöm szépen ez nagyon jól esett várlak vissza!! 😍😍
Ui: A záró jó lett “nem vagy dagi” ezen most nagyon jót kacagtam 😂😂 Még egyszer köszönöm hogy voltál nálam nagyon kellemes társaság vagy! ☺️😇
BlackMan88 · Újonc (53 hozzászólás) · 2020. június 10. 21:08
Ma én is utána jártam az Elisaaa ügynek, mert napok óta csak róla lehet olvasni a fórumon és furdalt a kíváncsiság, hogy milyen is lehet!
Nem volt egy rossz döntés! 😁
Telefonon barátságos tájékoztatás, szerencsére jókor hívtam és szinte azonnal tudott fogadni, ami nagy szerencse mert igen felkapott lett a hölgy mostanság! :)
Amikor megláttam már tudtam, hogy jó döntés volt! 😁
A képeken ő van, nagyon formás teremtés :) és az arca is nagyon szép!
A hozzáállása példaértékű, nem nyafog, kedves, barátságos, beszédes!
Hogy miket csináltuk az maradjon a mi titkunk, de nagyon jól éreztem magam az egy óra alatt! 😁
Csak ajánlani tudom, remélem sokáig marad nálunk! :)
Ui.: nem vagy dagi 😉😁
SamFlynn · Újonc (7 hozzászólás) · 2020. június 10. 20:44
A hölgyet illetően én is örömmel olvasnék némi infót. Az indokomat a kolléga már lentebb leírta.
Jani2 · Újonc (58 hozzászólás) · 2020. június 10. 11:18
2017. novemberében írtam róla azt hiszem Kiara néven hirdetett mikor nála jártam
Nyilván sok idő telt el azóta de akkoriban nem volt egy nagy élmény. Testre egész jó volt de a produkció és a siettetés annyira nem dobott fel, így azóta nem is voltam hozzá ha jött a városba.
Viszont leszögezném azóta változhatott szóval egy közel 3 éves beszámolóm alapján ne dönts.
NevemSenki9 · Újonc (6 hozzászólás) · 2020. június 10. 10:53
Köszi,egy ilyen információ áradatot várok mióta :) nagy segítség volt,lehet csemegézni és válogatni :) köszi
Ferko69 · Újonc (5 hozzászólás) · 2020. június 10. 08:39
Sziasztok! A Klaudia 24-nél volt már valaki? Jöhet privátban is
bestfriend · Újonc (4 hozzászólás) · 2020. június 10. 08:28
Sziasztok fórumlakók!
https://www.videkilany.hu/70947-adel
Erről a hölgyról tudna valaki érdemi információt adni?
Mi a tapasztalata a szolgáltatását illetően? Kérlek tájékoztassatok róla. A fotókon számomra étvágyygerjesztó, de nem szeretnék vakon repülni. :)
Köszönöm a segítséget előre is.
by Bestfriend
Gabo30 · Kvázi-tag (255 hozzászólás) · 2020. június 10. 08:23
Köszönjük! Attila 42 a beszámolót magadról 🤣🤣 Barbi 23 ez bukta🤣...yess újra van diszlájk 🤓