Szexpartner fórum nyíregyháza

Nyíregyházi szexpartnerekkel kapcsolatos beszélgetések
totyamester · Újonc (23 hozzászólás) · 2013. szeptember 17. 13:01

Szia okoska a neveket amiket leírtál nyiregy legjobb szolgáltatói mosd ki a szád ha kiejted a nevüket, mert ha elcuccolnak nem marad más csak a  gyulaaaa!!!!!!

 

Thomika · Tag (181 hozzászólás) · 2013. szeptember 17. 12:17

Üdv mindenkinek.

 

Nóra ( 19 )

Maya ( 21 ) és

Szimikae ( 21 )

 

Nem tudtok valamilyen infót Róluk?

 

Üdv: Thomika

 

 

Thomika · Tag (181 hozzászólás) · 2013. szeptember 17. 12:10

Sziasztok!

 

Nittához ( Kim ) lenne egy kérdésem!

 

Ha "-A MUNKÁM SZEX ÉS EROTIKA MENTES!!!!  
(ami azt jelenti, hogy semmilyen formában nem érintek intim területet!!!
Intim terület = nemi szerv (a gyengébbek kedvéért)" - akkor miért azon az oldalon hirdetsz, ami így reklámozza magát:

 

A legnagyobb vidéki szexpartner kereső több száz hirdetéssel országszerte.

 

Üdv: Thomika

 

ilko · Őstag (793 hozzászólás) · 2013. szeptember 17. 09:35

Szia Gina!

 

Tényleg Pesten vagy? Megtalálom a hirdetésed valahol esetleg?:)) Puszizlak!:)

 

Törölt felhasználó · 2013. szeptember 17. 09:17

Hmm :) ezt nagyon jól látod diesel35...nem is leszel :))

 

Málna · Újonc (14 hozzászólás) · 2013. szeptember 16. 20:04

Köszönöm Ginám,aranyos vagy! De szerintem nem érdemes belefolyni az ilyen vitákba. Van aki nagyon unatkozik és nem tud mivel játszani,ez legyen az ő gondja. Neked meg sok sikert a nagyvárosban,és kitartást!puszi

 

rico · Tag (155 hozzászólás) · 2013. szeptember 16. 18:49

Elvan már korcsosulva ez a fórum sok kis faszcimbáló buzi gyerek azt hiszi a fasszbukon van pedig nem p i n á t is csak akkor látak mikor a nagyanyukat felökte a disznó ez az én véleményem és sajnos igaz további szép napot csáó!!!!!

Törölt felhasználó · 2013. szeptember 16. 17:55

 

Igazad van teljes mértékben HankMoody.

HankMoody · Kvázi-tag (105 hozzászólás) · 2013. szeptember 16. 17:49

Tisztelt Jól értesült Urak!

 

Miért kell itt ilyen kényes információkat kiírni? Nem tudnátok kicsit driszkrétebben?

És mielőtt elkezded begépelni, hogy "Aki ku@vának áll ne sírjon ha..." gondolkozz el azon, hogy neked mennyire tetszene ha a lányok is elkezdenék itt kiírkálni, hogy te milyen autóval érkeztél, mi volt a rendszáma, mi a telefonszámod stb...

Te is elvárod hogy diszkréten kezeljék ezeket nem?

Akkor neked miért esik nehezedre?

Törölt felhasználó · 2013. szeptember 16. 17:37

Szimike 21-nél járt -e valaki? élménybeszámolo van valakinek??? :)

Törölt felhasználó · 2013. szeptember 16. 17:04

Hali mindenkinek! Én valamit most nem értek Jennifer 19 képe mit keres közösen Anett22 profilképénél?? Csak nem eggyütt szolgáltatnak?

Érdemes vajon Anett 22 meglátogatni Jennifer 19 nekem nem jött be de attol másnak bejöhet :)

Focus · Lelkes újonc (50 hozzászólás) · 2013. szeptember 16. 15:00

Elnézést kérek véletlen volt!!!

 

Focus · Lelkes újonc (50 hozzászólás) · 2013. szeptember 16. 14:57

Virág 21 Milyen?

Törölt felhasználó · 2013. szeptember 16. 14:53

Aki pár t.z.zer Ft földhöz vág és ezért költözik össze valakivel, az valamit nagyon nem jól csinál. Vannak lányok akik több éve egyedül nyomják és nem lepukkatt albiban.

 

Focus · Lelkes újonc (50 hozzászólás) · 2013. szeptember 16. 14:33

Virág 21 milyen???

ilko · Őstag (793 hozzászólás) · 2013. szeptember 16. 14:10

Ez relatív, mert az *r*érték arányt kell(ene) nézni! Ha kevesebb rózsaszálért semmit se kapsz, akkor melyik éri meg kevésbé?

 

diesel35 · Újonc (6 hozzászólás) · 2013. szeptember 16. 13:31

Daniella,Málna,meg Gina is nyomta Hszobin.Azt is tudom,hogy pl Gina kunmadarasi.(feltéve ha igazat mondott anno)Daniella a Toldin,Málna a Deákon nyomja,de kolléganők.Ha persze még ugyanabban az albérletben vannak.Az meg,hogy ismeritek egymást nem nagy csoda.Itt a Vl-en minden csaj próbál barátkozni egymással.Az albérletdíj elviselhetőbbsége miatt időnként összeköltöztök,ha összevesztek szétköltöztök.Ha összefutottok egy legénybúcsun- mert oda általában több csaj kell- később barátnők lesztek.

 

Nálad nem voltam még Nitta,de nem is leszek.

enzo24 · Kvázi-tag (120 hozzászólás) · 2013. szeptember 16. 13:25

meghát eléggé retusáltak a képei talán amatör képekkel többre menne

 

enzo24 · Kvázi-tag (120 hozzászólás) · 2013. szeptember 16. 13:23

az lehet hogy jó csak dr*ga :(

 

GinaDiamond · Újonc (6 hozzászólás) · 2013. szeptember 16. 13:06

Aranyosak vagytok! Igyekszem vissza. 


Téma indítva: 2010.02.25., 17875 hozzászólás összesen