Szexpartner fórum nyíregyháza

Nyíregyházi szexpartnerekkel kapcsolatos beszélgetések
RHZW1 · Újonc (33 hozzászólás) · 2013. szeptember 16. 12:06

kakimatyi1987!!!!!!!!

az általad leszolt csajosnál még nem jártam,de ma szerintem felkeresem csak tudod azért is......

Na viszont lénacicát már megfarkaltam,irok is egy kis beszámolót rólla.....

 Csak hogy nem kamuzok a kállói utról kel befordulni hozzá,egy uj épitésü sorházban rendel valóban jó körülmények közt, egy francia kis nyitott kocsija is van vagy volt ,de még a szinét is megmondom ha kell......

De térjünk vissza a csajhoz, szép nagy fürdője van káddal kabinnal,fürdővel szemben a kéjszoba jó nagy ággyal, egyszer voltam nálla vagy 2 éve gondolom sejted miért nem töbször.......

A franciája olyan volt mint ha kukorica darálóba tettem volna a farkam,észnélkül verte, cibálta, szivta, a bőrt majdnem leszakototta róla 2 napig jegeltem......

Gondolom kedves maktársak ez nem igen jön be normális embernek,én se birtam kb 1 percet szóltam is inkább ülj bele vérvörös szét tépet farkamba,de megint rábasztam mert ugy beleugrált mint ha banjijampingolna...

na mondom ez elég most én irányitok mert ez igy kurta,bepucsitattam és hátulról döfködtem mig tele nem priccolta azt a husos seggét......

Amugy a csaj akkoriba jol nézet ki,igényes szolis bőr,szép ápolt haj,formás husis popsi,jó cicik igazi luxus pr*sti a felső tizezernek szerintem....... 

Na de a szolgáltatás minőséga satnya rupótlan,azt hogy valaki plázacica, attól még a farkam nem elégül ki ráadásul unott fejet vág szex közben  legalább játsza meg oszt csókolom......

 De most hogy igy belegondolok felszivok vagy 2 kamagrát,meg a kupakot le érzéstelenitem és felmegyek lénacicához bef*zetem magam egy kibaszott órára,tudni illik kölcsön kenyér visszajár........DDDDDDD

UI: bocsi a hibákért közben dolgozom,de amugy érthető 

 

ilko · Őstag (793 hozzászólás) · 2013. szeptember 16. 11:29

Ugyan, hagyd Drága! Én már csak nevetek ezeken a próbálkozásokon, Málna az egyik legjobb, és bármennyire ágálnak is ellene egyesek (nemistudommiért:DDD), ez így is fog maradni...:)

 

Törölt felhasználó · 2013. szeptember 16. 11:13

+ Nálam  jobban kevesen ismerik hölgyet akit beskatulyáztál, És "barátom" elég csúnyán benézted az utcát :DDDD Illő lenne elnézést kérned szerintem.Ha kicsit utána jársz,bizonyára te is rájössz :) 

Szép napot mindenkinek :)

 

Törölt felhasználó · 2013. szeptember 16. 11:08

Hááháháhhá nagyon nagy poénok "hangzanak el " háááháhá :DDD diesel35 nem akarok személyeskedni,de te buta vagy!:D A buta emberek rend szerint bizton állítanak mindent, amit soha nem láttak,tudtak vagy éreztek!!!Az okos,bölcs ember pedig csöndben van,és utána jár....aztán ESETLEG ha van értelme akkor beszél!!!(amennyiben én értettem félre esetleg valamit,akkor elnézésed kérem) 

 

Focus · Lelkes újonc (50 hozzászólás) · 2013. szeptember 16. 09:04

Gina gyere már hamarabb !!! :-))

rico · Tag (155 hozzászólás) · 2013. szeptember 15. 22:18

Helló hasonlísd össze kinga23 képeivel ő az!!!!! Csáó

 

HankMoody · Kvázi-tag (105 hozzászólás) · 2013. szeptember 15. 09:29

Akkor téged kérlek karácsonyra csak egy szalaggal átkötve :)

De amúgy csatlakozom az előttem szólóhoz jöhetél hamarabb is mert az még baromi messze van.

 

senkise · Újonc (19 hozzászólás) · 2013. szeptember 15. 08:22

sziasztok kata37 tudja valaki a számát légyszíves adja már meg

totyamester · Újonc (23 hozzászólás) · 2013. szeptember 15. 08:15

Szia Gina az rohadt messze van jöhetnél elöbb puszi.

 

GinaDiamond · Újonc (6 hozzászólás) · 2013. szeptember 14. 22:43

Szia HankMoody! Kb. 4-5 hónap múlva, decemberben vagy januárban. Addig is csókollak!! :)Gina

HankMoody · Kvázi-tag (105 hozzászólás) · 2013. szeptember 14. 22:14

Szia Gina!

Hagyd őket nem érdemes... :)

Arról mesélj inkább hogy mikor jössz megint Nyíregyházára? :)

 

GinaDiamond · Újonc (6 hozzászólás) · 2013. szeptember 14. 21:21

Nem Danella vagyok. Láttod megint benézted. Gina39 vagyok, jelenleg egy *** moderálva *** GinaDiamond néven.

GinaDiamond · Újonc (6 hozzászólás) · 2013. szeptember 14. 19:38

Nem akarlak megbántani "kedves" diesel35, de egy kicsit elnézted a házszámot! Málna nem az a kategória, amiről te írsz. Ő teljesen korrekt és intelligens hangnemben írta le a mondandóját.(Veled ellentétben).! Nem hinném, hogy rászolgált erre a lejárató, cinikus stílusra, ami ráadássul irigységgel van tele! Akinek egy csepp esze és emberismerete van, az úgyis átlát rajtad, és az ilyen és ehhez hasonló írásokon. Putyin neked gratulálok! Azt hiszem nem is írhatad volna le szebben a lényeget.:) DDD 

diesel35 · Újonc (6 hozzászólás) · 2013. szeptember 14. 14:36

Most ez nekem szólt??

 

Azért vagyok hirdető,mert kipróbáltam vajon egy férfit hívnak-e a nők.Párszor adtam fel ingyenes 4napig érvényes apróhirdetést.Senki nem jelentkezett.Még a vénasszonyok se!!

 

HankMoody · Kvázi-tag (105 hozzászólás) · 2013. szeptember 14. 11:35

Üdv!

 

Van itt az apróban egy lány:

 

fiatal csinos lány várja hívásod! 09:00-21:00-ig.

Telefonszám: +36 70 217-****

 

Róla tudtok valamit? Gyula vagy nem gyula? :)

Jöhet privátban is.

 

Előre is köszi

 

Putyin · Újonc (30 hozzászólás) · 2013. szeptember 14. 10:57

Mikor a madárra rájön a fészekrakás, a hím tarka farkat ölt. Ez hazugság, csalás, mert természet adta tollazata szürke s nem tarka. A fa virágba borul. Ez is képmutatás, csalétek, mert a fa lényegét a föld alatti, rút gyökerek alkotják. De legtöbbet az ember hazudik. Sem virága, sem tollazata nincsen, ezért a nyelve a hazugság eszköze.


Akár csak ez a fórum.Iagaz itt a keze. Ha csak a konkrét beszámolókon alapulna az oldal 90%-kall kevesebb lenne a hozzászólás. A mocskolódó lejárató szolgáltató inkább a szervizével kérkedjen mint más mocskolásával tölti idejét. Lehet irni mocskolni de mikor a havi bevételed számolod az minősit. Rád nyissák-e elegen az ajtót? A visítás, vergődés a végjáték kezdete. És ha lemegy a függöny lehet pakolni.


diesel35 · Újonc (6 hozzászólás) · 2013. szeptember 13. 22:49

***Kérjük egymás lejáratásának mellőzését!***

 

A bűrszinnel van baj jányom!Érted-e?!A bűrszinnel!

 

Mert monnyuk meg úgy ahogy van!Sajna nem csak ebben a városban, az itt hirdető jányok fele romantikus származású.Ezért előny ha az arc is láccik.Márakinek vannak fent olyan képei is.Ott nem messze tőled,a sárga nemesfémről elnevezett János uccán mostanában a buszmegállóban szokott állni egy jányka.Úgy szóliccsa le a zembereket,hogy cigit kér.A kutya nem harapná meg.Vagyis attól függ milyen kutya.Ha azok a jobb módu autóval közlekedő romantikus gádzsók jönnek azok azért torkon lövik valamék mellékuccában a hácsó ülésen.Dehát a saját vírük.Nekik biztos bejön.

Szerintem a kölcsönös vonzalom hiánya késztette inkább sarkonfordulásra a te esetedben a nem romantikus vendégeket.

 

Már bocs!  De szerintem ez a racionális magyarázat a felháborodásodra!  ui: Mé nem mensz vissza Hszobira?Vége a strandszezonnak?

 

Zénó · Újonc (17 hozzászólás) · 2013. szeptember 13. 15:30

Csilla 25. Ő nagyon megbízható,és Laura 27-is.

 

aprilishusz · Újonc (1 hozzászólás) · 2013. szeptember 12. 20:09

Sziasztok!

Új vagyok Nyíregyházán! Fiatal, vékony lányt keresek aki esténként a késői órákban is aktív ÉS MEGBÍZHATÓ. Ha van olyan kedves "kollega" aki privát üzenetben SAJÁT tapasztalat alapján tudna nekem ajánlani azt nagyon megköszönném! Bővebb infóknak is örülnék: árak, környezet stb. Előre is köszönöm!

Málna · Újonc (14 hozzászólás) · 2013. szeptember 12. 19:54

Sziasztok!

 

Volna némi mondani valóm a kedves nyíregyházi állampolgárok részére.Persze most is igaz a régi jó mondás: akinek nem inge... DE! Itt vége van az én türelmemnek is,pedig az messze földön híres ám! :D 

Szóval ezennel megkérem a kedves helyi hímnemű lakosságot,hogy legyen szíves elolvasni hirdetésemet az utolsó betűig,majd tüzetesen szemügyre venni a melllékelt fotókat,ezt követően meghozni felelősségteljes döntését az ügyben hogy szeretne-e velem kontaktba lépni,avagy sem.

Mondom ezt azért,mert marhára elegem van a helyi "valahova mennem kéne" típusú emberkékből,akik időmet lefoglalván,megjelenéskor úgy döntenek hogy mégsem engem szeretnének.( Írhatnék itt telefonszámokat,de nem teszem,mivel diszkrécióm az ilyen esetekre is kiterjed.)

Ezzel nincs is semmi gond.Viszont nem értem miként lehetséges,hogy valós fotósorozat,valós megjelenés ellenére valami mást várnak.Roppant elégedettséggel töltene el,ha a kedves urak szíveskednének használni a szemüket,mielőtt farokvezérelten útra kelnek.

Röviden és tömören,alkalmazkodva az immár megismert helyi szokásokhoz :

Ha még egyszer úgy jön hozzám valaki,hogy "Bocs,nem erre számítottam!",vagy hasonló -és ezt kérésemre sem fogja megmagyarázni- ,biz Isten egy palacsintasütővel fogom képen törölni. :DDD

Szóval,ha 20 éves filigrán kicsi lánykát akarsz Vándor,az nem én vagyok!!! Kérlek,tartsd ezt szem előtt!

Továbbá,ha már itt tartunk: eddigi pályafutásom alatt nem találkoztam annyi elvetemült széltolóval,mint itt Nyíregyházán.  Bejelentkeznek és nem jönnek el.Miért? Nem tudom.De URAK:legalább egy sms,vagy egyéb,hogy ne várj,nem megyek. Nem kell megmagyarázni,de ne szórakozzunk már egymás idejével,mert bizony nem ritkán kedves vendégemet mondom le egy galádul lefoglalt időpont miatt.Arról nem beszélve,hogy nálam elvágta magát aki egyszer ilyet tesz. :)

Mindeközben mást sem olvasok,hallok,csak hogy a helyi lányok milyen csalók,megbízhatatlanok,stb. Jelentem,a vendégek egy része sem különb. 

Nos ezennel kiöntöttem ami a lelkemet nyomta,nem fűzök hozzá további magyarázatot. 

Természetesen ez nem vonatkozik mindenkire,vannak itt igen kedves emberkék is.Szerencsére. :))

És itt kérek elnézést egy kedves versenyzőmtől,akit szerdán nem tudtam fogadni magán jellegű okok miatt,(30/986...)gondolom,számára érthetetlenül. Ha módot ad rá,szívesen kárpótolom.

További jó fórumozást kívánok mindenkinek!Bízom benne hogy nem sértettem meg senkit,nem ez volt a célom.

puszi Nektek

 

 

 


Téma indítva: 2010.02.25., 17875 hozzászólás összesen