Szexpartner fórum nyíregyháza

Nyíregyházi szexpartnerekkel kapcsolatos beszélgetések
alehandro70 · Újonc (4 hozzászólás) · 2013. szeptember 10. 20:31

LAURA 27-röl szolva én már jártam nála és nem értem miért járatja le KAKIMATYI mikor diszkrét,kulturált higénia szerint is megfelel!Akik jártatok  nála nagyon jól tudjátok hogy milyen a hely és milyenek a lányok lehuzásról szó sincs mert ténleg nincs mellette senki!Ha lehet csak azt járastd le akinél már voltál és nem felelt meg!

Laura... · Újonc (7 hozzászólás) · 2013. szeptember 10. 20:04

 

És még egy kedves Kakimatyi1987!

Ha lehúzós lennék és dr*ga,akkor szerintem nem lennék annyi ember kedvence,mint amennyié vagyok! És ráadásul,ha visszaolvasod a fórumban rólam  írt dolgokat,sehol nincs olyan írva rólam,mint amit te állítol rólam!kakimatyi1987 - Újonc (9 hozzászólás) írta 41 perce

Laura... · Újonc (7 hozzászólás) · 2013. szeptember 10. 19:52

 

Kedves Kakimatyi1987!

Ha már lettél volna nálam,akkor tudnád,hogy nem egy lepukkant panzioban rendelek! Aki már volt nálam,az ismer és tudja,hogy amit most te ide írtál az nem igaz! Ha reklámozni szeretnél valakit,akkor azt légyszíves ne más lejáratásával akard elérni! Köszönöm!

Törölt felhasználó · 2013. szeptember 10. 19:28

akit ajánlok LÉNA nagyon szép szőke lány franciája kiváló igényes luxus lakásba él és mindene a szex

 

Törölt felhasználó · 2013. szeptember 10. 19:19

hello én Laura27 ismerem hát kerülendő kategória helye nincs,lepukkant panzióba rendel  és lehúzós ja és elég dr*-ga ***moderálva***

Don · Újonc (16 hozzászólás) · 2013. szeptember 10. 13:34

Üdv mindenkinek,
Daniella (29) számát szeretném elkérni.
Ha lehetséges, még a mai nap folyamán meglátogatnám, csak nem találom a hírdetését :(
Előre is köszönöm. 

Mirrmurr · Újonc (2 hozzászólás) · 2013. szeptember 09. 08:08

Üdv Skacok! Mira 19 ről tud valaki valamit? Nagyon szépek és formásak a mellei a fotókon. A valóág is ez? Merre található, lehúzás? stb.. Köszönöm!!

matyi0323 · Újonc (37 hozzászólás) · 2013. szeptember 07. 22:59

Illetve szoktam itt olvasni olyan neveket is, amiket én nem látok a nyíregyháziak között, az mitől lehet? vagy nem nyíregyiek csak régebbről ismerő őket valaki? például most láttam valaki Brigittáról írt, azt hiszem nekem ő sincs a "listában"

 

matyi0323 · Újonc (37 hozzászólás) · 2013. szeptember 07. 22:55

SZzasztok, kit tudnátok ajánlani, aki nem túl fiatal, bár az se baj ha igen:)) és belevaló!? Esetleg engedi a popót..
Nem tudom itt ki mennyire aktív még, eddig csak pár hölgynél voltam..köszi 

Röhej · Lelkes újonc (98 hozzászólás) · 2013. szeptember 07. 14:21

Palermo Panzio Nyíregyháza?

Melyik lányt hívták?

FONTOS!

Béci · Újonc (21 hozzászólás) · 2013. szeptember 07. 09:23

 

 

hello

 

Én nyár elején voltam nála, akkor nem szerette, és nem is engedte. Azóta eltelt 3 hónap, lehet, hogy változott, de akkor nem igazán volt feledhetetlen, bár mégis. Kicsit ápolatlannak tünt, és nem 37 hanem plussz 5.

A lakás ahol van jól megközelíthető, belvárostól 5 perc, erős 4-es, a franciája feledhető, 3-as szolgáltatás.

 

peto20 · Újonc (2 hozzászólás) · 2013. szeptember 06. 20:57

Fanni 19 ről valaki infót??

 

Zénó · Újonc (17 hozzászólás) · 2013. szeptember 06. 14:14

Szia.

Brigitta 22, Laura 27-el dolgozik együtt az eperjes utcán. Ők,is jók.

De akit igazán ajánlani tudok,az a Csilla 25.

Remélem tudtam segíteni.

 

Röhej · Lelkes újonc (98 hozzászólás) · 2013. szeptember 06. 13:02

Kedves Hölgyek!

Holnap,azaz szombaton (7-én) Kit hívtak a Palermo Panzioba legénybúcsúra?

 

senkise · Újonc (19 hozzászólás) · 2013. szeptember 06. 12:16

szaisztok kata37 tud valaki valamit estleh popóba szereti?

totyamester · Újonc (23 hozzászólás) · 2013. szeptember 06. 08:51

Szia Daniella29 próbáld fel szerintem isteni csaj.

 

Flaska · Lelkes újonc (60 hozzászólás) · 2013. szeptember 06. 08:28

Belló Brema,

 

küld már el privátba Ginaval kapcsolatban az infót, mert ezek a barmok mindent, akár ok nélkül is moderálnak.

 

Kösz!

 

Üdv.


 

 

megmondó · Kvázi-tag (101 hozzászólás) · 2013. szeptember 05. 20:37

Hello!

 

Akkor most Pesten tolja a bickli Gina :)  Vagy tolják Gina-t ? :)

 

 

brema · Lelkes újonc (72 hozzászólás) · 2013. szeptember 05. 18:27

Üdv mindenkinek!

 

Ha valaki esetleg még keresi, de nem találja, akkor egy kis segítség Gina 39 megtalálásához.

 

***moderálva***

rico · Tag (155 hozzászólás) · 2013. szeptember 05. 15:09

Oké Thomika ott a pont de végül is azt is ajálhatnám vagy nem?


Téma indítva: 2010.02.25., 17875 hozzászólás összesen