Érdeklődnék, hogy an.lt ki vállal???
Szexpartner fórum nyíregyháza
Nyíregyházi szexpartnerekkel kapcsolatos beszélgetések
Pityessz · Újonc (1 hozzászólás) · 2013. szeptember 12. 17:13
Törölt felhasználó · 2013. szeptember 12. 15:14
Valószínüleg hatas ki akart veled szúrni. Te is ha egy kicsit okosabb lennél a szerkesztőségben mindent látnak, nem írták volna ki ha nem úgy van.L.b.szh.tsz ,támadhatsz nem lejáratni akartalak nagyon ledöbbentem mert úgy gondoltam tőled ez távol áll.De a reakciódból leszürve tartom magam ahozz az elvhez: soha ne bízz senkiben.
Törölt felhasználó · 2013. szeptember 12. 15:06
Igen hírdető vagyok ha viszza olvasol már írtam is kedves ugyancsak hírdető vagy str.c. . Nem akarok én lejáratni senkit meg teszed azt magad is ,mindenki láthatja ha vissza olvas. Ha annyira jók a csajok "jó bornak nem kell cégér"!!! Önreklám!! Én csak azt mondtam más szemében meglátod a szálkát de a tiédben a gerendát nem.
herkules38. · Újonc (3 hozzászólás) · 2013. szeptember 12. 12:44
Húúúúú,ez nem semmi!
Életembe ilyen,"jó,fotókat" nem láttam, kedves Linda!!!!!
Most,ez komoly?
Mindjárt elájulok.
Röhej · Lelkes újonc (98 hozzászólás) · 2013. szeptember 12. 11:12
Még egy dolog,amit soha nem fogok tudni megérteni!
Én bármikor bármit írok fel,pl : hogy pénteken nem leszek elérhető vagy holnaptól egy hétig nem leszek elérhető vagy bármi hasonló dolog,azt mindig valaki moderálásra küldi....
Csak tudnám mi ezen olyan,hogy moderálásra kell küldeni?Mások,amikor tényleg reklámozzák magukat,azokhoz senki nem tud hozzászólni.Érdekes.......
Valaki nagyon sok szabadidővel rendelkezik és biztos nem jövök be neki.Ez oké,rendben,nem jöhetek be mindenkinek.De az hogy csak velem foglalkozzon,az már kissé nevetséges.
Kérem aki magára ismer az legyen szíves másokat is cseszegetni :)
Én már lehet unalmas vagyok itt a fórumon.Inkább akik kérdeznek,érdeklődnek lányokról,infót kérnek,inkább azoknak segítsen,vagy ha az nme megy,akkor keressen magának más elfoglaltságot :) :)
Köszike
Röhej · Lelkes újonc (98 hozzászólás) · 2013. szeptember 12. 11:00
Kedves kamuképellenes!
Örülök,hogy megint én vagyok a téma :)
Csak tudnám miről beszélsz?
Ha kicsit okosabb lennél,nem jönnél ilyen dolgokkal...
Te jobban tudod,hogy én mit mikor írok?!
Képzeld nem kevertem össze semmit.Ha tudnád Hatas,ő egy férfi,egy vendég,aki már járt nálam többször is!
Ő írta amit írt,és kérlek bocsáss meg hogy nem kértem rá tőled engedélyt hogy reagálhassak erre!
Szerintem ő ezt poénként írta,most kezdjem el ezért mocskolni,hogy mit képzeld,stb.....
Ismerem jól,ő is ismer engem.
Ebből én nem fogok ekkora ügyet csinálni,mint ahogy azt te teszed.
Hajrá
Próbálkozni lehet!
Ha lejáratni szeretnél,az se érdekel,már lepereg rólam az ilyen emberek véleménye
Ja és ha annyira érdekel,ezt személyesen is meg fogom vele beszélni,ha gondolod végigaszisztálhatod majd.
Haramia · Újonc (15 hozzászólás) · 2013. szeptember 12. 10:07
Köszönöm kedves kanyiképellenes /hírdető/ , hogy figyelmeztetsz arra, mihez van jogom, mihez nem ! :)
Nevess magadban akkor jóóó ??!!
A kis felsorolásodhoz annyit fűznék, hogy igen is jó cs.j mind, de nem tudom most engem, v. a l.ny.k.t akarod lejáratni !! / fórumszabályzat/ olvasd át !!! Én mégsem küldöm moderálni !
Úgyhogy mégegyszer köszönöm a helyreigazításodat!
Pussz Neked :)
További jó nevetgélést! :)
Ui.: Legközelebb kérek tőled engedélyt! :)
Törölt felhasználó · 2013. szeptember 12. 09:04
Kedves Haramia v. Zoé v.Viola v.Héra v.Janka stb!
Mikor kit f.t.tsz , neked aztán semmi jogod nincs ezen nevetgélni!!! Magadon, amikor hozzád írják ezt a mondatot!!!!
Törölt felhasználó · 2013. szeptember 12. 08:51
Linda a szerkesztőséget nem tudod becsapni ! Te voltál az utolsó akiről ezt gondoltam, gondolták volna. Ez egy nagyon gyerekes védekezés volt amit itt reagáltál. Kár,hogy moderálták a hozzászólást,mert abból egyértelmüen látszik,hogy te írtad,csak összekeverted a reget!!
Haramia · Újonc (15 hozzászólás) · 2013. szeptember 12. 08:45
Hahahahhahhaha!
Ez kész Röhejjj !!! :)
Röhej · Lelkes újonc (98 hozzászólás) · 2013. szeptember 12. 07:40
Szia Hatas!
Előbb engedd meg legközelebb jó,hogy én válaszoljak,köszi :P
:)
Röhej · Lelkes újonc (98 hozzászólás) · 2013. szeptember 12. 07:39
Szia Kornel 76!
Örülök,hogy tetszenek az új képeim.
A bemutatkozásom mellett az elérhetőségem is fel van tüntetve :)
Törölt felhasználó · 2013. szeptember 12. 06:36
Ez mi????
hatas · Tag (183 hozzászólás) · 2013. szeptember 11. 22:36
***Kérjük az önreklám mellőzését!***
Tényleg jobbak ezek, mint a régiek. Nekem a popsis képek tetszenek a legjobban. De egy kicsit merészebbeket is el tudtam volna képzelni.... :)
kornel76 · Újonc (2 hozzászólás) · 2013. szeptember 11. 22:19
Gyönyörűek az új képeid Linda,szeretnélek meglátogatni.Mikor hívhatlak?
Röhej · Lelkes újonc (98 hozzászólás) · 2013. szeptember 11. 17:22
Kedves Urak!
Sokak kérésére holnaptól új képekkel szolgálok nektek!
További szép napot!
:)
Zénó · Újonc (17 hozzászólás) · 2013. szeptember 11. 13:20
Sziasztok!
Én is voltam már Laura 27-nél. Minden rendbe volt. nem értem miért kell őt lejáratni?
Laura... · Újonc (7 hozzászólás) · 2013. szeptember 11. 11:18
Köszönöm alehandro70! Legközelebb is várlak!
Laura... · Újonc (7 hozzászólás) · 2013. szeptember 11. 11:17
Köszönöm Focus!!! Várlak szeretettel máskor is!!!
Focus · Lelkes újonc (50 hozzászólás) · 2013. szeptember 11. 10:34
LAURA 27!! Én voltam Nála!! 100%!!! Kakimatyi Elég a hazugságokból!!!