Fontos!
Szexpartner fórum nyíregyháza
Nyíregyházi szexpartnerekkel kapcsolatos beszélgetések
Röhej · Lelkes újonc (98 hozzászólás) · 2013. szeptember 02. 20:48
Röhej · Lelkes újonc (98 hozzászólás) · 2013. szeptember 02. 20:39
Szia Dorcika!
Privátba rám írnál,ott elmondom.
Köszi
Dorcika · Újonc (1 hozzászólás) · 2013. szeptember 02. 20:28
Nekem van egy legénybúcsum, de miért kérdezed?
Röhej · Lelkes újonc (98 hozzászólás) · 2013. szeptember 02. 19:53
Kérem lányok írjátok már meg,amit délután kérdeztem :)
köszi
rico · Tag (155 hozzászólás) · 2013. szeptember 02. 15:34
Azt nem értem miért baj ha valaki több hirdetést tart életben egyszerre valamijen szinten nem korekt de szerintem annyira nem gáz.Miért nem a valódi lehuzósokat bántjátok?Azt meg,hogy nagyon sok lány van akinél én is jártam de pont elege lett aznapra a sok fból és már nemolyan kedvel csinálnja mint mikor jókedvel kell fel vagy pont nagyon jó kedve van akkor biztos,hogy a még a lépcsön lefelémenni is nehéz mert kivégzett.Voltmár nekem is csak nagyon vontatott volt az egész de nem mondtam semmit kulturáltan távoztam nem írtam róla rosszat de úgyis látja rajtad egy nő,hogy jól érezted magad vagy nem a hibázott akkor tanul belőle a szarik az egészre akkorpffffffff.További szép napot hájra Lányok csak ügyesen.
UI:Gyula te meg próbáld meg a öreg asszony képeivel is hátha rá mozdul valaki :))))))))))))))))))))))))))))))))
danaden · Újonc (9 hozzászólás) · 2013. szeptember 02. 15:26
üdv nektek!!S.O.S légyszives segítsetek.melyik lányt érdemes meglátogatnom szerintetek???nem igazán voltam aktív mostanában ,nem vagyok képbe!!!Kit ajánlanátok?? előre is köszönöm válaszotokat!!
Röhej · Lelkes újonc (98 hozzászólás) · 2013. szeptember 02. 13:31
Üdv Mindenkinek!
Ezt a kérdést az oldalon hírdető lányoknak szertném feltenni,ha megengeditek.
Ki az akit most szombatra (7.re) legénybúcsúba hívtak? (TÁNCOLNI)
Megköszönöm a válaszokat.
Csavargó69 · Újonc (24 hozzászólás) · 2013. szeptember 02. 09:06
Üdv! Gina 39 csak Nyíregyházáról tűnt el, vagy esetleg megint máshol praktizál? Minden száma elérhetetlen.
caszanova · Újonc (20 hozzászólás) · 2013. augusztus 31. 03:55
Heló mindenkinek Lili36 ról kelene infó elöre is köszönöm.
Thomika · Tag (181 hozzászólás) · 2013. augusztus 30. 13:28
Szia Doki!
Még nem vitt rá a lélek, hogy megrontsak egy ilyen gyönyörű szőke szűz-leányt! :-)))
Egyébként régebben jókat írtak róluk!
Thomika
doki · Újonc (9 hozzászólás) · 2013. augusztus 30. 13:07
Esetleg Zsófinál voltálmár?
Thomika · Tag (181 hozzászólás) · 2013. augusztus 30. 12:51
Szia Doki!
A telefonszám nem ismerős, a feneke viszont igen. :-)))
Nem voltam még nála!
Üdv: Tamás
doki · Újonc (9 hozzászólás) · 2013. augusztus 30. 11:08
Még annyit kérdeznék te vagy valaki volt e már valaki az aproba hirdető lányrol 70 217 tel kezdődik a száma.Köszi.
doki · Újonc (9 hozzászólás) · 2013. augusztus 30. 11:05
Szia.Voltam nálla elmegy egynek.De elég dr*ga.
Thomika · Tag (181 hozzászólás) · 2013. augusztus 30. 09:26
Szia Május!
Javítom az előbbi írásomat!
Szerintem Szőkeciklont Neked teremtették!!! :-))))
Szia Ciklon!
De jó, hogy itt vagy!
Egy kicsit feldobod ezt az amúgy elég lapos hangulatot. :-)))
NAGYON DÖGÖSEN NÉZEL KI!!!!
Üdv: Thomika
szökeciklon · Újonc (19 hozzászólás) · 2013. augusztus 30. 09:20
És mitől visítana?vagy annyira jó vagy?:)
Thomika · Tag (181 hozzászólás) · 2013. augusztus 30. 09:15
Szia Május!
Megtaláltam Nekd a keresett nőt.
Nézd meg Pécsen a Hella (42) nevű hölgyet. ( szerintem visítani is tud! ) :-))))))
Üdv: Thomika
Thomika · Tag (181 hozzászólás) · 2013. augusztus 30. 09:05
Sziasztok!
Valamelyik nap érdeklődtem Tifaniról.
Tegnap beszéltem vele. Kicsit dr*g*nak találom, ezért jó lenne egy beszámoló arról, hogy megéri-e az *rát!
Üdv: Thomika
Thomika · Tag (181 hozzászólás) · 2013. augusztus 30. 09:03
Szia Május!
egyre nagyobbak az igényeid! :-)))
Ilyen nő a földön nincs, nemhogy Nyíregyházán!!!!!!
Üdv: Thomika
Vén Szatyor · Lelkes újonc (97 hozzászólás) · 2013. augusztus 30. 09:01
Igen elég. Annyit jegyeznék meg, hogy az nem feltétlenül baj, ha a lány nem a napon barnult. Nekem a legnagyobb ilyen csajos élményem egy olyan csajjal volt, akinek a negró világított a szájában :)