Szexpartner fórum nyíregyháza

Nyíregyházi szexpartnerekkel kapcsolatos beszélgetések
Vén Szatyor · Lelkes újonc (97 hozzászólás) · 2013. augusztus 30. 08:59

Értem. Érthető, hogy sarkon fordultál.

 

Én pár napja hívtam Csinikét, kérdeztem, hogy kivel van együtt és azt mondta Monával. Amikor tavaly Monánál voltam (akkor még Liana néven), akkor aki vele volt, az igencsak jól nézett ki. De lehet, hogy ez már nem az a csaj. De az is lehet, hogy hárman vannak. Egy beszámoló rémlik, hogy Kendra is Monával van együtt.

 

Persze az is lehet, hogy ez mind ugyanazt a csajt takarja. Én is jártam már úgy, hogy egy nap négyszer beszéltem telefonon ugyanazzal a csajjal, pedig különböző néven futó lányokat hívtam.

 

 

enzo24 · Kvázi-tag (120 hozzászólás) · 2013. augusztus 30. 08:43

nem az nyit ajtót aki hirdeti magát én nem napon barnult a fohai se rendezettek remélem ennyi elég lesz

 

Május · Újonc (27 hozzászólás) · 2013. augusztus 29. 22:08

A képeken véletlenül sem Ő van. Romlott fogak, kövér test többet nem tudok mert sarkon fordultam és leléptem. Csinikére válaszolva Ő sem az aki a képeken van, nem tudom Te kinél voltál. De vele is úgy tettem mint az előbbiekben leírtakkal. Mindenkinek ezt kellene ne kényelmesedkenek el az itteniek, hogy ha már bemegy a páciens úgyis marad. Edrágulnak elkúrvulnak. Alig van már itt 1-2 értelmes szolgáltató

 

Vén Szatyor · Lelkes újonc (97 hozzászólás) · 2013. augusztus 29. 20:53

Miért? Az egy lehúzós hely? Én azt hittem, hogy a lehúzós hely az máshol van.

Beszéltem más csajjal is telefonon arról a helyről, de ő is szimpatikus volt.

 

Nagyon erősen elgondolkoztam rajta, hogy oda megyek legközelebb, de most nagyon elbizonytalanítottál...

 

 

Esetleg megosztanád a konkrét tapasztalatodat?

 

 

 

fustos · Őstag (459 hozzászólás) · 2013. augusztus 29. 20:06

Az csak részletkérdés,hogy hová teszel egy 4 hónapos gyereket amikor jönnek hozzád,de az meg megint csak nehezen hihető,hogy terhesen dóóógoztál.Van egy haverom aki rendszeres látogatód.Elmondása szerint áprilisban is többször volt nálad és nem kismama nadrágban fogadtad.

 

 Ettől függetlenül -a képek alapján- piszok jó "dög" vagy!Nem hiába vagy pl annyi ember kedvence.De valami nem kerek.A szilikon cickóid igen....  de valami nem.

 

enzo24 · Kvázi-tag (120 hozzászólás) · 2013. augusztus 29. 19:05

amikor kezdtem én is beleszaladtam pont elsőre

 

enzo24 · Kvázi-tag (120 hozzászólás) · 2013. augusztus 29. 19:04

pont azért mert azon a helyen van

 

Vén Szatyor · Lelkes újonc (97 hozzászólás) · 2013. augusztus 29. 15:04

Hogy feldobjam a hangulatot egy kis beszámolóval:

 

Tavaly jártam az old grappe street-en Lianánál, akiből időközben Mona lett, de szerintem Amina néven is ugyanaz a csaj. Most elvileg az Északi krt-n vannak. 

 

Tavaly csak egy gyors ismerkedős franciára szaladtam fel, egy másik csajjal rendelt együtt, aki szerintem jelenleg Csinike néven fut.

 

***moderálva***

 

Egy nagyon szép csaj nyitott ajtót, a képek megfelelnek a valóságnak (tavaly fake képpel hirdetett) nálam 10/10 -es, igaz szerintem van benne egy kis vonóval. Nagyon gyorsan lerendezett, nagyon finom, lágy franciája van én pont úgy szeretem.

Elszámolás korrekt, a hely is megfelelt a célnak, igaz most már másik helyen vannak az nem tudom milyen.

 

Ami esetleg negatívum lehet: BF feeling egyáltalán nincs nála, tudom van akinél fontos ez, nálam momentán egyáltalán nem. BF feelingre ott az asszony vagy a barátnő :)

 

Nálam mindenképpen ajánlott kategória!

 

Vén Szatyor · Lelkes újonc (97 hozzászólás) · 2013. augusztus 29. 14:55

Én már beszéltem vele, telefonban szimpatikus volt a hangja. Azt mondta, hogy a nickneved 1 téren van a r.e.n.d.e.l.ő.j.e .

Miért kerülendő, ezt kifejtenéd? Azon kívül, hogy nem az, aki a képen van?

 

Mert én már voltam olyannál aki egyáltalán nem úgy nézett ki mint  a képeken, hanem sokkal jobban :)

 

Május · Újonc (27 hozzászólás) · 2013. augusztus 29. 14:26

A szöveges hírdetéses Alexa véltelenül sem az aki a képeken van. Erősen kerülendő.

Thomika · Tag (181 hozzászólás) · 2013. augusztus 29. 13:12

No para, mehetsz hozzájuk nyugodtan !

Haramia · Újonc (15 hozzászólás) · 2013. augusztus 28. 18:11

***Kérjük az önreklám mellőzését!***

 

No para, mehetsz hozzájuk nyugodtan !!!

 

nyíregyházipasi · Újonc (15 hozzászólás) · 2013. augusztus 28. 17:06

Zoéról és Violáról mit tudtok mondani? Valaki volt már náluk esetleg?

boti · Újonc (8 hozzászólás) · 2013. augusztus 28. 15:53

Sziasztok Kedves Mindenki!

Most hétvégére /szombat estére/táncolni jól tudó lányt keresek legénybúcsúba!

Előre is Köszönöm!

Válaszokat ide várok!

koránkelő · Újonc (38 hozzászólás) · 2013. augusztus 28. 11:22

Kinga  a kórház tájékán:

 

Nem nagy eresztés, megkérdőjelezhető, hogy ő van e gyáltalán a képeken..

 

a valóságban kisebb vékonyabb br....

 

a produkció gyenge, de legalább a lakás tűrhető.

kutya · Újonc (11 hozzászólás) · 2013. augusztus 28. 05:20

Hi!  

 

Valakinek megosztaná velem a tapasztalatát Reginaról, Grétiről  és Zsófiról? 

Törölt felhasználó · 2013. augusztus 27. 17:34

Hogyis van ez? Ez most kinek az önrekláma?

 

Flaska · Lelkes újonc (60 hozzászólás) · 2013. augusztus 27. 14:44

Ezzel sajnos én is így vagyok, egyáltalán nem veszi fel a telefont, még sms-t is írtam neki, bár ez veszélyekkel jár. 

 

 

Thomika · Tag (181 hozzászólás) · 2013. augusztus 27. 13:53

Sziasztok!

 

Tifani ( 20 ) -ról nincs valakinek hiteles beszámolója? Úgy látm június óta fent van, de még nem találkoztam eddig Vele, viszont nagyon csiklandozza a fantáziámat. :-)))

 

Üdv: Thomika

Flaska · Lelkes újonc (60 hozzászólás) · 2013. augusztus 27. 13:37

Helló,

 

úgy gondolom mindig vannak olyanok, akik a lányokat szende szűzeknek tartják és mi gonosz férfiak csak kritizálni tudunk. Talán nemcsak a jó tippek miatt kellene feljönni a fórumra, hanem az élményeket is megosztani, azaz nem más kárán elkerülni lányokat.

Nem tudok akceptálni egy rossz minőségű szolgáltatást csak azért, mert esetleg rossz napja volt a leányzónak, akkor azon a napon nem kell hírdetni!

Nem diszkont *rat kérnek el ebben az esetben, hanem a teljes d*jat. Lehet, hogy kicsinyesnek tartottok, de tőlem sem vesznek meg hibás vagy kifogásolható terméket és Ti sem fogadnátok el az élet más területén ilyet!

Ezt azért írom mert, korábban emiatt kaptam innen is, onnan is kritikát! 

 

Következésképpen, aki azért kritizál, mert mi néhányan a lányok hibáira hívjuk fel a figyelmet, tessék gyűjteni a p*nzt és kipróbálni a lányokat, majd megosztani a véleményeket!

 

Pl. Virág tetszik, de a héten nem tudok menni hozzá, de szívesen venném a tapasztalatokat!

 

Előre is kösz!

 

Üdv:


Téma indítva: 2010.02.25., 17875 hozzászólás összesen