Értem. Érthető, hogy sarkon fordultál.
Én pár napja hívtam Csinikét, kérdeztem, hogy kivel van együtt és azt mondta Monával. Amikor tavaly Monánál voltam (akkor még Liana néven), akkor aki vele volt, az igencsak jól nézett ki. De lehet, hogy ez már nem az a csaj. De az is lehet, hogy hárman vannak. Egy beszámoló rémlik, hogy Kendra is Monával van együtt.
Persze az is lehet, hogy ez mind ugyanazt a csajt takarja. Én is jártam már úgy, hogy egy nap négyszer beszéltem telefonon ugyanazzal a csajjal, pedig különböző néven futó lányokat hívtam.